ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Polecane smartfony - lipiec 2015

Daniel Górecki

2015-07-08 18:00

Redakcja

Android telefony specyfikacja

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się sporo interesujących smartfonów, a bardzo szybki rozwój tego segmentu rynku sprawia, że nowe modele wyrastają jak grzyby po deszczu. Postanowiliśmy więc nieco pomóc niezdecydowanym i przedstawić kilkanaście słuchawek w różnych przedziałach cenowych, które warto wziąć pod uwagę w trakcie ewentualnych zakupów.

Najlepsze smartfony z 2014 roku

Kamil Pieczonka

2015-01-26 20:46

Redakcja

ranking smartphone smartfony

Przełom roku to zawsze czas podsumowań i nie inaczej jest również u nas. Jakiś czas temu stworzyliśmy własną, dosyć subiektywną listę 10 najlepszych gier zeszłego roku, a dzisiaj mamy dla Was listę najlepszych smartfonów, które zadebiutowały w 2014 roku. Siłą rzeczy musi tu być sporo drogich urządzeń, tzw. flagowców, ale myślę, że lista i tak nieco Was zaskoczy, a każdy znajdzie ciekawą propozycję dla siebie. Trudno uznać rok 2014 jako rewolucyjny, producenci raczej niczym nas nie zaskoczyli, a głównie skupili się na spokojnej ewolucji, która przyniosła masowe stosowanie ekranów 720p/1080p, większe baterie czy kolejne rdzenie w procesorach. Wszyscy jednak wiemy, że nie tylko to się liczy, na czym zatem warto skupić uwagę? Zapraszamy do lektury.

10 największych sukcesów branży technologicznej ostatnich lat

Daniel Górecki

2014-03-30 19:30

FrazPC

Android ranking iPhone

Ostatnim razem zaprezentowaliśmy Wam 10 największych wpadek branży technologicznej ostatnich lat, więc teraz dla równowagi postanowiliśmy wybrać 10 największych naszym zdaniem sukcesów. Skupiliśmy się na produktach, które w znacznym stopniu odmieniły czy też nawet zrewolucjonizowały nasze codzienne życie lub okazały się po prostu ogromnym sukcesem komercyjnym. Prym wiodą tu bez wątpienia Google i Apple ze swoimi urządzeniami, ale nie zabraknie także popularnych serwisów społecznościowych, gier online czy usług typu „chmura”. Na koniec tradycyjnie już zapraszamy do komentowania.

Apple iPhone 5 - wideo recenzja

Maciej Guguł

2012-10-26 18:10

smartfon Apple telefon

Chyba żaden inny gadżet elektroniczny nie wzbudza tyle emocji, co iPhone i czasami zastanawiam się, na czym polega fenomen tego smartfona? Dochodzę do wniosku, iż firma głównie bazuje na wizerunku, który zdobyła kilka lat temu pierwszą generacją iPhona i przyznaje, że był to produkt unikatowy oraz wychodzący przed szereg. Sprzedażowy sukces smartfona z logo nadgryzionego jabłuszka przyczynił się do błyskawicznej odmiany rynku telefonii komórkowej, gdzie wszystkie firmy rozpoczęły masowy atak dotykowymi urządzeniami, które do złudzenia przypominały rozwiązanie firmy Apple. Dziś smartfony stały się pewnego rodzaju normą i każda licząca się firma posiada w swojej ofercie przynajmniej kilkanaście zróżnicowanych modeli o różnych parametrach i systemach. Natomiast Apple wciąż stoi przy jednym produkcie, którym jest iPhone i można wyjść z założenia, że brak dywersyfikacji dobrze się sprzedaje, czego dowodem były liczne kolejki oraz wycieczki ludzi do innych krajów w celu zdobycia najnowszego iPhona, co mogliśmy obserwować w pierwszych dniach od premiery „piątki”. Czy rzeczywiście jest to na tyle wyjątkowy produkt? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie w tej oto wideo recenzji iPhone 5. Zapraszam do oglądania.