ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

WD MyPassport Wireless Pro 2 TB – przenośna chmura dla fotografa

Daniel Górecki, 2017-08-25 20:27 | Źródło FrazPC Tech Lab |

Lata nieubłaganie lecą, wszystko wokoło ulega miniaturyzacji, tylko dyski wciąż takie same (choć pojemniejsze). Tym razem na nasze redakcyjne biurko trafił dość niszowy przenośny magazyn danych. MyPassport Wireless Pro, bo o nim mowa, to przeprojektowana wersja wcześniejszego "wirelessa", którego mieliśmy okazję testować poprzednim razem. Wcześniejsza recenzja (a raczej rzut okiem) wzbudziła niemałą polemikę wśród czytelników. Czy i w tym przypadku tak będzie? Przekonajmy się.
 

Główne cechy:

Dysk twardy – 2TB  5400rpm
802.11ac Wi-Fi (2.4GHz oraz 5GHz)
Wbudowany hotspot Wi-Fi 
Czytnik kart SD 3.0
Port USB 2.0 
Możliwość łączenia z serwisami chmurowymi – nawet Adobe Creative Cloud
Wbudowana bateria o pojemności 6400 mAh (ok 11,5 h pracy na baterii)
Oprogramowanie na IOS oraz Androida
Plex media server 
 
CENA: ~ 840,00 PLN
 

Zawartość opakowania oraz wygląd

MyPassport Wireless Pro przybyło do nas w granatowym (typowym dla WD) opakowaniu, które pokryte jest mnóstwem informacji na temat produktu jaki skrywa. W środku znajdziemy przeźroczysty blister, zawierający dysk, kabel USB 3.0 do ładowania i transferu danych oraz ładowarkę wraz z przejściówkami.
 
_hxn9195 _hxn9194 _hxn9198
 
Passport jest zaokrąglonym, kwadratowym pudełkiem, wielkośći opakowania na płytę DVD, a właściwie około sześciu takich opakowań położonych na sobie. Względem poprzednika, niewątpliwie wygląda lepiej, jednak jego obecne wymiary uniemożliwiają noszeniu go w kieszeni spodni. Patrząc z drugiej strony, idealnie nadaje się jako podstawka pod kubek z kawą. Pudełeczko od WD kolejny raz nie jest nudne mimo czerni. Obudowa z wierzchu posiada lekkie wybrzuszenie, które ozdabiają paski z błyszczącego materiału, przeplatające się z matową czernią reszty opakowania. Na wierzchu dysku jest logo producenta i nazwa modelu. Zaraz obok napisów znajdują się dwie diody informujące o pracy dysku oraz modułu Wi-Fi. Dodatkowo, blisko jednego z brzegów dysku, producent umieścił niepozorne cztery diody, informujące o stanie naładowania baterii. 
_hxn9199
 
Obudowa na jednym z boków skrywa czytnik kart. Na drugim, po przeciwnych stronach, znajdują się dwa przyciski: jeden do kopiowania danych z karty SD lub sprawdzania poziomu naładowania baterii, drugi do włączania urządzenia. Pomiędzy przyciskami producent umieścił dwa porty USB: SUB 3.0 do komunikacji dysku z komputerem i ładowania, a USB 2.0 do kopiowania danych. Pozostałe boki producent pozostawił puste. 
_hxn9209 _hxn9208
 
Na spodzie obudowy, w centralnym punkcie, znajduje się naklejka informacyjna z podstawowymi danymi. Zaś na brzegach, w odległości ok. 1 cm, umieszczono 4 gumowe nóżki antypoślizgowe. 

_hxn9210

 

Strona 1 z 3

Tagi: recenzja, test, wydajność, WiFi, western digital, wd, oprogramowanie, dysk przenośny, komunikacja bezprzewodowa, czytnik kart SD, dysk USB 3.0, wbudowana bateria, MyPassport Wireless, MyCloud Mobile, WD MyPassport Wireless Pro 2 TB, MyPassport Wireless Pro, 2 TB,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.