ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

[PR] Nawet 200 gier na Xbox One X dzięki dyskom Seagate Game Drive

Daniel Górecki, 2017-11-19 13:15 | Źródło Seagate |

Huczna premiera najnowszej konsoli - Xbox One X - oznacza jeszcze lepsze wrażenia z gry dla wszystkich miłośników elektronicznej rozrywki. Aby jednak móc w pełni z nich korzystać warto pomyśleć o dodatkowej przestrzeni dla wszystkich tytułów, w które chcemy zagrać. Rozwiązanie zapewnia Seagate, który w swoim portfolio ma szereg modeli dysków dedykowanych konsolom Xbox, a już teraz rozdaje je także w konkursie na FB Seagate PL.

Dedykowane dla konsoli Xbox dyski zewnętrzne Seagate to rozwiązanie dla wszystkich graczy, którzy chcą w bezpieczny sposób przechowywać swoje gry. Co więcej, dzięki funkcji „plug and play” możliwe jest podłączenie dysku do dowolnej konsoli Xbox i błyskawiczne rozpoczęcie rozgrywki.

Gracze mogą wybierać spośród trzech modeli Seagete: Game Drive HDD, Game Drive HDD Hub i Game Drive SSD. Pierwszy z nich to model o pojemności 2TB lub 4TB, co oznacza, że z łatwością możemy przechowywać na nim aż do 100*gier. Ponadto wyposażony został w szybkie złącze USB 3.0, pozwalające na uruchamianie gier równie szybko co tych, zapisanych bezpośrednio na dysku twardym konsoli. Całość zamknięta jest w lekkiej, kompaktowej obudowie co sprawia, że przenoszenie dysku jest bardzo wygodne.

gamedrive_xbox_gamepass game-drive-for-xbox

Co więcej, Seagate przygotował limitowaną edycję Game Drive Game Pass. Xbox Game Pass to dołączona do dysku, niezbędna dla każdego gracza usługa subskrypcji dla konsoli Xbox One. W połączeniu z dyskiem Game Drive do konsoli Xbox użytkownik zyskuje wystarczająco dużo miejsca na swoją obecną bibliotekę oraz gry z katalogu Xbox Game Pass, obejmującego ponad 100 tytułów.

Drugi model z linii Game Drive korzysta z pamięci SSD flash, aby pomagać w skróceniu czasów ładowania gier i szybszym wkraczaniu do akcji. Pamięć 512 GB pozwoli na przechowywanie do 15 gier, a brak kabla zasilającego jeszcze bardziej zwiększa jego mobilność.

Z kolei koncentrator Game Drive Hub wyposażony został w podwójne złącze USB 3.0, dzięki czemu, oprócz konsoli, można podłączyć także inne akcesoria, takie jak kierownica, a nawet inne dyski Game Drive. Model cechuje pokaźna pojemność 8TB, co zapewnia wystarczającą ilość miejsca do zainstalowania ponad 200 gier.

gamedrivehub_xbox seagate-game-drive-xbox-ssd

Seagate już teraz ogłosił konkurs, w którym do wygrania jest najnowsza konsola Xbox One X, a także dedykowane tej platformie dyski zewnętrzne. Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę Seagate PL na Facebooku i tam udzielić kreatywnej odpowiedzi na pytanie, w który z tytułów zagralibyśmy w pierwszej kolejności. Najlepsza odpowiedź zostanie nagrodzona nową, najwydajniejszą konsolą na świecie, a cztery kolejne – dyskami Seagate Game Drive. 

Tagi: gry, Xbox One, dysk, HDD, Seagate, dysk zewnętrzny, Xbox One X, Game Drive, Game Drive Game Pass, Game Drive Hub,

Komentarze (2)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

19.11.2017 14:49

Wątków: 3 | Odpowiedzi: 7924

ta 512tka

to nie bedzie 15 gier, a 4: gearsy 4, forza, halo i destiny albo cod Ikona: ;)

7900x+r6e+64gbRAM+titanV+fullCL+NVM, 1950x+RZE+64gbRAM+vegaFE+aio+NVM, do tego twoj buldupy i duzo monitorow, handluj z tym

19.11.2017 17:16

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 1560

Każdy posiadacz konsoli powinien mieć 4 TB SSD Ikona: ;)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.