ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Axon M - ZTE szykuje smartfon z rozkładanym ekranem

Daniel Górecki, 2017-09-29 13:00 | Źródło |

ZTE zaprezentować ma 17 października swój nowy smartfon i jak wynika z przecieków może to być naprawdę ciekawe urządzenie - telefon rozkładać ma się bowiem do tabletu. Sprzęt znany jest pod nazwą kodową ZTE Axon Multy, ale jak donosi Android Authority powinien trafić na sklepowe półki jak Axon M.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie smartfona, które ekipa Android Authority uzyskała od anonimowego źródła (dlatego też warto zachować nieco dystansu do tego przecieku). ZTE to oczywiście nie jedyna firma pracująca nad rozkładanym smartfonem, który zmienia się w tablet. O ile jednak Chińczycy mogą wyprzedzić w tym aspekcie Samsunga i LG, to jednak koreańskie firmy zamierzają do tego wykorzystać technologię elastycznego ekranu, natomiast ZTE poszło na skróty i Axon M posiadać będzie dwa oddzielne wyświetlacze.

Oznacza to oczywiście, że panele przedzielać będzie przez środek czarna ramka, jeśli zechcemy skorzystać z trybu tabletu. Trzeba jednak pamiętać, że w ostatnich latach ramki uległy naprawdę dużemu odchudzeniu i jest szansa, że linia nie będzie tak mocno widoczna jak ramki w ostatnim telefonie, który korzystał z podobnego rozwiązania, czyli Kyocera Echo z 2011 roku.

Sprzęt wyposażony ma być w dwa ekrany o rozdzielczości 1920x1080 pikseli, które po rozłożeniu do trybu tabletu działać mają jak pojedynczy 6,8-calowy panel o rozdzielczości 2160x1920 pikseli. Funkcję tę wykorzystywać będzie można też do wielozadaniowości, gdzie każdy z ekranów wyświetla inną (lub dwie inne) aplikację.

Więcej na temat urządzenia dowiemy się już w połowie października. 

axon_m

Tagi: smartfon, Android, telefon, tablet, zte, zdjęcie, Axon M,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

30.09.2017 00:39

Wątków: 62 | Odpowiedzi: 2607

...

Nie trochę za mało? Myślałem ze tak z 8 cali powinien mieć po rozłożeniu, 6.8 cali to tak jak phablet.

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.