X-Warrior - kolejna propozycja dla graczy od AeroCool

Maciej Rosiński

2011-04-17 09:11

midi-tower obudowa komputerowa obudowa PC

To propozycja jaką tajwański producent wprowadzi do sprzedaży w maju. Aerocool Advanced Technologies  ukończył właśnie prace nad kolejną obudową komputerową zaprojektowaną z myślą o graczach. X-Warrior to obudowa oznaczona logo PGS (Performance Gaming System), należąca do serii "V" i odpowiadająca formatowi midi-tower. Jak zapewnia producent, obudowa ma być "niedroga i charyzmatyczna". Do konstrukcji X-Warriora wykorzystano blachę stalową SECC o grubości 0,5mm. Obudowa mierzy 488 x 187 x 520mm, posiada wnętrze i powłokę zewnętrzną pokryte czarną farbą. X-Warrior oferuje umieszczony na górze panel I/O zawierający złącza USB 2.0 i gniazda audio.  trzy zewnętrzne zatoki 5,25 cala, cztery miejsca na dyski twarde (plus jedno na dysk formatu 2,5 cala) i dwa otwory na poprowadzenie przewodów instalacji chłodzenia wodnego...

Xigmatek Elysium - obudowa w rozmiarze XL

Maciej Rosiński

2011-04-16 15:55

Xigmatek obudowa komputerowa obudowa PC

Za sprawą firmy Xigmatek na rynku znalazła się jedna z największych na rynku obudów komputerowych. Konstrukcja big-tower, mierząca 230 x 618 x 663mm została nazwana Elysium i może pomieścić płyty główne formatów micro-ATX, ATX, E-ATX, XL-ATX czy nawet HPTX (na przykład EVGA SR-2). Obudowa waży 15,5kg i została wykonana ze stali. Panel zlokalizowany w jej górrnej części zawiera jedno złącze eSATA, dwa USB 2.0, dwa USB 3.0 a także gniazda mikrofonu i sluchawek. Elysium została wyposażona w stację dokującą SATA (2,5/3,5 cala), 12 zewnętrznych zatok na napędy optyczne, 8 wewnętrznych miejsc na dyski 3,5 cala (plus jedno dla dysku 2,5 cala). Konstrukcja przewiduje ponadto możliwość zamontowania aż 10 kart rozszerzeń.

Obudowa CM Storm Enforcer w maju w sprzedaży

Maciej Rosiński

2011-04-13 20:25

midi-tower Cooler Master obudowa komputerowa

Cooler Master zaprezentował dzisiaj najnowszego członka linii CM Storm, obudowę formatu midi-tower. Enforcer pojawi się w klepach europejskich na początku przyszłego miesiąca. Tak jak wszystkie produkty z serii CM Storm, tak i ten jest skierowany do graczy i entuzjastów. Przedstawiona na zdjęciach poniżej obudowa mierzy 229 x 484,5 x 523,5mm i waży 8,9kg. Została w całości wykonana zpomalowanej na czarno, matowej stali o grubości 0,8mm. W panelu przednim znalazły się drzwiczki, system Storm Guard, "broniące" dostępu do czterech zatok napędów optycznych. Konstrukcja mieści płyty główne wielkości micro ATX i ATX. Wewnątrz jest wystarczająca ilość przestrzeni na zmieszczenie kart graficznych o długości nawet do 390mm.


GeekWeek poleca