Niesamowity PC w formie bolidu Formuły 1

Daniel Górecki

2017-04-18 12:00

obudowa PC mod

Większość z nas zadowala się standardowymi seryjnymi pecetami lub też jedynie dodatkowym podświetleniem, ale na świecie nie brakuje zapaleńców, którzy tworzą naprawdę unikalne konstrukcje. Do takich niewątpliwie zaliczyć można ekipę Suchao Modding & Design, która słynie z tworzenia niezwykle oryginalnych obudów komputerowych i na swoim koncie mają już choćby model w kształcie karabinu snajperskiego i wózka widłowego.

Puck Man - NZXT prezentuje podpórkę pod karty graficzne

Daniel Górecki

2017-04-01 10:00

cena NZXT karty graficzne

Jeśli widok przerośniętych kart graficznych, które smutno opadają w slocie PCI Express, budzi Wasz niepokój, to powinniście zainteresować się najnowszym produktem firmy NZXT, która przygotowała coś specjalnego na tego typu przypadki.

NZXT Aer F - wentylatory z żywotnymi łożyskami FDB

Kamil Pieczonka

2017-03-13 06:30

NZXT

specyfikacja wentylator większa wydajność

Firma NZXT przedstawia wentylatory z serii Aer F. Ich cechą charakterystyczną jest wysoki przepływ powietrza oraz żywotne (60 000h) łożyska FDB. Ich łopatki zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić wysoki przepływ powietrza przy niskim poziomie hałasu. Ta właściwość sprawia, że są polecane jako wentylatory do montażu w obudowie. Dla chłodnic chłodzenia wodnego są dedykowane Aer P o podwyższonym ciśnieniu statycznym.

MasterCase Pro 6 - nowa obudowa Cooler Master

Kamil Pieczonka

2017-02-01 06:00

Cooler Master

Cooler Master prezentacja midi tower

Cooler Master sukcesywnie rozwija serię swoich sztandarowych obudów MasterCase – tym razem producent ogłosił właśnie premierę case’a typu Mid Tower, MasterCase Pro 6. W przypadku MasterCase Pro 6 wyróżnikiem w stosunku do poprzednich produktów jest dodatkowe wspomaganie chłodzenia. Panel przedni i górny obudowy łączy się z podstawą przy pomocy magnetycznych zapięć. W ten sposób pokrywy można odsunąć nieznacznie, ujawniając wywietrzniki rozlokowane na krawędziach obudowy.

Cooler Master prezentuje obudowę MasterCase Pro 6

Daniel Górecki

2017-01-31 08:01

Cooler Master

obudowa komputerowa Case Pro 6

Cooler Master sukcesywnie rozwija serię swoich sztandarowych obudów MasterCase i tym razem postanowił rozszerzyć ofertę o nowy model typu Mid Tower - MasterCase Pro 6 wyróżnia się w stosunku do poprzednich produktów dodatkowym wspomaganiem chłodzenia.

The Pipeline - ciekawy projekt obudowy

Kamil Pieczonka

2017-01-25 07:00

Cooler Master

CM The Pipeline mod obudowy

Dobra obudowa powinna umożliwić odpowiednie rozmieszczenie podzespołów oraz prawidłową wentylację, przy jak najmniejszym trudzie montażu zestawu komputerowego. To jednak nie wszystko, bowiem przysłowiowa „buda” powinna również cieszyć oczy i serce swojego użytkownika, wzbudzając jednocześnie zazdrość u osób podzielających naszą pasję…

Obudowa w klimacie Battlefield 1

Kamil Pieczonka

2016-12-07 07:00

CM

Battlefield 1 Staszek Wiertelak MasterBox Lite 3

Do tej pory świetnie wyglądające mody kojarzyły się z pracą zagranicznych artystów. Jednak także i w Polsce działa wielu utalentowanych modderów. Jednym z nich jest Staszek „Tips” Wiertelak, którego ostatni mod robi spore wrażenie. Inspiracją dla Tipsa była gra Battlefield 1. Stąd też Wiertelak nazwał swój mod Betsy CMIV, na cześć czołgu Mark IV, występującego właśnie we wspomnianym przed chwilą pierwszowojennym shooterze. Jako podstawa do prac polskiemu modderowi posłużyła obudowa Cooler Master MasterBox Lite 3.

Xtreme Gaming XC700W - stylowa obudowa od Gigabyte

Daniel Górecki

2016-12-01 12:00

Gigabyte Xtreme Gaming XC700W Gigabyte Xtreme Gaming XC700W

Firma Gigabyte rozszerzyła swoją ofertę o nową obudowę komputerową o nazwie Xtreme Gaming XC700W. Mamy tu do czynienia z konstrukcją ATX typu full-tower o wymiarach 593.5 mm x 240.5 mm x 546.6 mm, która wykonana została ze stali, aluminium oraz hartowanego szkła.

1337 limitowanych obudów NZXT H440 Hyper Beast

Kamil Pieczonka

2016-11-06 06:59

NZXT

limitowana edycja CS: GO H440 Hyper Beast

NZXT przedstawia wyciszoną obudowę H440 w limitowanej edycji Hyper Beast – z unikalną, agresywną grafiką na froncie i boku. Przykuwający uwagę wizerunek bestii powinien spodobać się szczególnie fanom Counter Strike: Global Offensive. Hyper Beast jest jednym z unikalnych zestawów skórek do broni w tej grze. 

[PR] SilentiumPC Brutus M10 Pure Black

Kamil Pieczonka

2016-11-06 06:00

SilentiumPC

SilentiumPC SPC tania obudowa

SilentiumPC wprowadza na rynek korzystnie wycenioną obudowę Brutus M10 Pure Black. Jej wyjątkowość polega na tym, że przy niewielkich wymiarach, można zamontować w środku płytę główną w rozmiarze ATX. Odpowiednia konstrukcja Brutusa M10 zapewnia niskie temperatury i wysoką kulturę działania całego zestawu. Podstawą jest filtr typu mesh z przodu obudowy oraz dołączony w zestawie wentylator wyciągowy z tyłu.

Cooler Master zaprezentował modułową obudowę MasterCase Pro 3

Daniel Górecki

2016-09-07 12:15

cooler master

Mini-ITX microATX MasterCase Pro 3

Cooler Master zaprezentował MasterCase Pro 3, czyli pomniejszoną wersję MasterCase Pro 5, która zachowała jednak charakterystyczną cechę serii, tj. modularność. Producent zapewnia, że mniejsze rozmiary obudowy nie wpłyną na możliwość zamontowania w niej mocnego sprzętu gamingowego, dlatego MasterCase Pro 3 oferuje wsparcie dla dwóch dużych kart graficznych czy płyt głównych microATX i mini-ITX.

Case Mod World Series 2016 - najlepsze mody obudów

Kamil Pieczonka

2016-07-05 22:50

Cooler Master

konkurs Case Mod World Series 2016 CMWS 2016

Przez 150 dni modderzy z całego świata starali się stworzyć dzieło, które zachwyci miłośników sprzętu komputerowego. Teraz, gdy Case Mod World Series 2016 wreszcie dobiegło końca, możemy w pełni podziwiać efekt ich prac. Od stycznia, gdy tylko ruszyła kolejna edycja CMW, środowisko modderów z niecierpliwością czekało na jej rozstrzygnięcie. Ostatecznie do zawodów zgłoszono 120 prac – każda z nich posiadała swojego workloga, czyli specjalnego bloga pokazującego proces tworzenia moda – spośród których 82 zakwalifikowało się do finałowej rozgrywki.

Cryorig Ola - cylindryczna obudowa PC w stylu Mac Pro

Daniel Górecki

2016-05-30 12:30

Mac Pro Cryorig Computex 2016

Podoba Wam się design komputerów Mac Pro, ale z jakichś powodów nie chcecie sięgać po produkt firmy Apple (np. bardzo wysokiej ceny)? W takim razie kojarzone głównie z systemami chłodzenia PC Cryorig przygotowało obudowę, która powinna przypaść Wam do gustu. Buda o dość swojsko brzmiącej nazwie Ola bazuje na cylindrycznym kształcie, a do jej wykonania wykorzystano szczotkowane aluminium.

Lian Li DK-04 - obudowa PC i biurko do pracy na stojąco w jednym

Daniel Górecki

2016-04-21 13:30

Lian Li premiera biurko

Lian Li od dłuższego czasu posiada w swojej ofercie nietypowe obudowy komputerowe w formie biurka, jednak tajwański producent po raz pierwszy zdecydował się na tego typu rozwiązanie do stojącej pracy. Podobnie jak poprzednicy, DK-04 jest jednocześnie obudową, w której złożyć możemy nasz wymarzony PC chłodzony cieczą.

Lian Li zapowiada obudowę komputerową w kształcie jachtu

Daniel Górecki

2016-01-15 16:00

komputery jacht PC-Y6

Lian Li to producent, który niejednokrotnie zaskakiwał nietypowymi formami obudów komputerowych i nie mówimy tu tylko o takich pomysłach, jak biurko kryjące nasze podzespoły. W ofercie tej tajwańskiej firmy znaleźć można bowiem obudowy w kształcie pociągu, starego logo V6 Buick czy nawet coś dla fanów pająków, a tym razem producent postanowił zaskoczyć nas projektem skierowanym do miłośników jachtów.


GeekWeek poleca