ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Apple zalicza kolejny rekordowy kwartał

Daniel Górecki

2015-07-22 12:00

Apple

Apple iPhone sprzedaż

Apple, podobnie jak Microsoft, zaprezentowało właśnie swoje wyniki finansowe za drugi kwartał 2015 roku, po raz kolejny zaskakując nas rekordowymi rezultatami i naprawdę imponującym zyskiem. Jak nietrudno się domyślić, najwięcej przychodów generuje wielka trójca amerykańskiego koncernu, czyli smartfony iPhone, tablety iPad oraz komputery Mac.

Apple odświeża iPoda touch - lepsza specyfikacja i nowe kolory

Daniel Górecki

2015-07-16 10:00

Apple iPod iPod Nano

Długo, bo aż trzy lata, przyszło nam czekać na nowe wersje iPodów od Apple, ale jak się okazało amerykański gigant nie zrezygnował jeszcze z rozwoju swoich odtwarzaczy muzycznych. Bez żadnych zapowiedzi Apple wprowadziło do sprzedaży nowe wersje modeli nano, shuffle i touch, które doczekały się nowych kolorów, a ten ostatni również poważnego upgrade’u specyfikacji.

Apple kasowało z iPodów muzykę pochodzącą od konkurencji

Daniel Górecki

2014-12-05 14:00

Apple iPod mp3

Nad Apple ponownie zawisły czarne chmury, ponieważ jak właśnie ujawniono, w latach 2007-2009 koncern usuwał z iPodów wszelką muzykę pochodzącą od konkurencji. Jeśli w tym czasie zakupiliśmy piosenkę, np. ze sklepu Amazon MP3 i wrzuciliśmy ją do biblioteki na naszym iPodzie, to próba synchronizacji urządzenia powodowała błąd wymuszający przywrócenie fabrycznych ustawień. Jak się jednak okazywało, zabieg ten powodował także zniknięcie ze sprzętu wszelkiej muzyki, która nie pochodziła z serwisu iTunes.

Apple obniża ceny odtwarzacza iPod touch

Daniel Górecki

2014-06-27 08:21

Apple iPod ceny

Co prawda smartfony są na dobrej drodze, aby kompletnie uśmiercić przenośne odtwarzacze muzyczne, ale Apple nie poddaje się tak łatwo i ich najnowsze działania mają zachęcić nas do zakupu jednego z najpopularniejszych urządzeń tego typu, czyli iPoda.

Rekordowa sprzedaż iPhone'ów i iPadów w ostatnim kwartale

Daniel Górecki

2014-01-28 09:48

Mac Apple iPhone

Apple podobnie jak inne firmy również opublikowało swoje wyniki finansowe za ostatni kwartał ubiegłego roku, w tym okresie amerykański gigant może pochwalić się sprzedażą 51 mln iPhone’ów oraz 26 mln iPadów, co oznacza wzrost w porównaniu z analogicznym czasem zeszłego roku (odpowiednio 47.8 mln i 22.9 mln). Niestety koncern nie podał szczegółowych danych i nie wiemy, jak rozkłada się sprzedaż smartfonów iPhone 5c i iPhone 5s.

iOS 6 już jest - pierwsze wrażenia (iPad 2)

Kamil Pieczonka

2012-09-19 22:51

Redakcja

Apple nowości iPod

Dzisiaj mniej więcej od 19:00 naszego czasu można już pobierać aktualizację systemu iOS do wersji oznaczonej numerkiem 6, która możliwa jest na telefonach iPhone od wersji 3GS do 4S (5 otrzymuje ten system w standardzie), tabletach iPad 2 i nowy iPad (3) oraz odtwarzaczach iPod Touch (4. i 5. generacja). Główne zmiany to nowe mapy, tym razem dostarczane przez TomToma wraz z nawigacją, które zastępują mapy od firmy Google. Większe możliwości zyskuje też Siri (niestety, nie pojawi się na takich urządzeniach jak iPad 2 czy iPhone 4) i pojawiają się nowe funkcje, Passbook, strumień zdjęć, poprawiona przeglądarka Safari czy usprawniony klient pocztowy.

5G - nowa generacja iPod Touch

Daniel Górecki

2012-09-13 10:11

Apple iPod odtwarzacz

Nie można zapomnieć, że wczorajsza konferencja Apple przyniosła nie tylko nowego iPhone'a, ale również odtwarzacz piątej generacji iPod Touch. Z wagą jedynie 88 gramów, nowe urządzenie będzie zdecydowanie najlżejszym iPodem. Wyposażono je w 4-calowy wyświetlacz Retina (1136x640), czyli identyczny z tym zastosowanym w najnowszym smartfonie Apple, ale pomimo tego odtwarzacz jest zaskakująco cienki - tylko 6.1 mm grubości. Jedną z rzeczy, które amerykański producent postanowił zmienić, jest tylna obudowa. Poprzednio zdecydowano się na użycie chromu, przez co odtwarzacz był podatny na wszelkiego rodzaju zadrapania.

Apple żegna się z Google, wita z Facebookiem - zmiany w iOS 6

Janusz Kaban

2012-06-12 11:15

Apple system FaceBook

MacBooki oraz system Mountain Lion nie były wszystkim co zaprezentowało Apple podczas wczorajszej konferencji WWDC. Firma z Cupertino zdradziła także nieco informacji na temat kolejnej wersji swojego mobilnego systemu - iOS 6. Za największe, ideologiczne zmiany można uznać porzucenie map od Google na rzecz własnej usługi, a także większą integrację z Facebookiem. Oprócz tego Siri doczeka się małego liftingu - będzie teraz potrafiła odpalać  aplikacje i będzie wiedziała więcej o sporcie, a także o restauracjach czy granych w kinach filmach. Dotrze ona także na iPada (tego nowego). Z naszymi...