ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Budżetowy iPhone - zdjęcia i wideo w sieci

Daniel Górecki

2013-07-08 10:49

smartfon telefon iPhone

Ostatnio otrzymaliśmy zdjęcia prezentujące tylne panele budżetowej wersji iPhone’a, a teraz za sprawą firmy Techdy możemy przyjrzeć się całości tego wyczekiwanego od jakiegoś czasu smartfona. W sieci opublikowano zarówno zdjęcia, jak i wideo prezentujące domniemany telefon w białej wersji kolorystycznej. Sprzęt oferować ma 4-calowy wyświetlacz (prawdopodobnie plastikowy, tak samo jak obudowa), 2 porty na mikrofon, gniazdo słuchawkowe, port Lightning oraz głośnik.

Obudowy budżetowego iPhone na zdjęciach

Daniel Górecki

2013-07-01 09:52

obudowa Apple iPhone

Tańsza wersja iPhone’a jest obiektem licznych doniesień już od jakiegoś czasu, ale o ile do tej pory można było je traktować tylko w kategorii plotek, tak najnowszy przeciek sugeruje, że coś może być na rzeczy. W sieci pojawiły się bowiem zdjęcia prezentujące tylne elementy obudowy telefonu wykonane z plastiku, części prezentują różne kolory.

iPhone 5S - aparat 12 MPix z HDR

Kamil Pieczonka

2013-04-16 18:10

Apple specyfikacja aparat

Ostatnie dni to wysyp mniej i bardziej wiarygodnych informacji na temat kolejnego smartfona z serii iPhone od Apple. Nowy model ma podobno nazywać się iPhone 5S co wydaje się całkiem logiczne, ponadto będzie prawdopodobnie bliźniaczo podobny do iPhone 5, a największe różnice będzie krył w środku, ma to być między innymi nowy procesor Apple A7 oraz aparat z sensorem o rozdzielczości 12 MPix, ze znacznie poprawionym zachowaniem w warunkach słabego oświetlenia.

Apple iPhone 5S - premiera 20 czerwca?

Kamil Pieczonka

2013-03-31 07:11

Apple nowy iPhone premiera

Androidowe premiery smartfonów na to półrocze mamy w zasadzie za sobą (choć wcale nie oznacza to właściwej dostępności urządzeń...), ale wiele wskazuje na to, że jeszcze w drugim kwartale zobaczymy coś nowego od Apple, a ostatnie plotki mówią o dacie 20 czerwca. W tym dniu ma się odbyć premiera smartfona iPhone 5S, który do sklepów trafiłby wtedy w lipcu. Kolejny raz przewija się też koncepcja nowego, tańszego urządzenia z tej rodziny, które miałoby być dostępne od sierpnia. Obie te informacje trzeba jednak traktować z pewną dozą wątpliwości, a potwierdzenia raczej trudno oczekiwać wcześniej niż na 2-3 tygodnie przed planowanym wydarzeniem.

[PR] Heal them All - gra, której stawką jest prawdziwe życie

Kamil Pieczonka

2013-03-13 20:24

NaRatunek

Apple gra Lifestyle

Fundacja ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, wspierająca małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej znalazła kolejny sposób pozyskiwania funduszy na realizacje swoich celów. Przy współpracy z firmą Techland - jednym z liderów wśród polskich deweloperów gier komputerowych, wypuściła na rynek pierwszą w Polsce grę charytatywną - Heal them All.

Kolej na Apple, nowe iPady w kwietniu, iPhone 5S na wakacjach

Kamil Pieczonka

2013-03-05 23:09

Apple nowy iPhone premiera

Nie samym Samsungiem żyje człowiek, czas zatem na kilka nowych plotek na temat produktów Apple. iWatch to nadal śpiew przyszłości, zajmijmy się zatem czymś bardziej przyziemnym. Podobno już w kwietniu mają zadebiutować nowe, odświeżone iPady. Większy model, którego będzie to już 5. generacja, zyska nowy wygląd z cieńszą ramką po bokach, analogicznie jak w iPad mini i prawdopodobnie wydajniejsze komponenty, a być może również wyświetlacz w technologii IGZO.

Coraz więcej informacji o 4,8-calowym iPhone Math

Zbigniew Jezior

2013-01-21 18:49

smartfon Apple telefon

W ostatnim czasie coraz więcej słyszy się na temat tego, że Apple wprowadzi na rynek w tym roku nie jeden, lecz większą liczbę smartfonów jednocześnie. Początkowe doniesienia o tańszym iPhone przeznaczonym dla krajów rozwijających się zostały stanowczo zdementowane przez firmę. W podsumowaniu tamtej wiadomości napisaliśmy, że jeśli informacje o dwóch modelach iPhone potwierdzą się, to drugim wcale nie będzie tańszy, a przeciwnie - większy, lepszy i najprawdopodobniej droższy model. Tym ostatnim według najnowszych informacji ma być iPhone Math z 4,8-calowym ekran.

Apple sprzedało 52 mln smartfonów w ostatnim kwartale

Zbigniew Jezior

2013-01-16 17:34

smartfon Apple GSM

Jeśli ktoś zastanawiał się ile smartfonów sprzedała w ostatnim kwartale firma Apple, nie musi już robić tego dłużej. Znany serwis AppleInsider, który dysponuje bardzo dobrymi źródłami dotyczącymi firmy z logo nadgryzionego jabłuszka podał właśnie, że w ostatnim kwartale udało jej się sprzedaż ponad 50 milionów smartfonów. Na tę liczbę składa się okrągłe 35 milionów najnowszego iPhone 5. Do tego należy dodać jeszcze 9,5 miliona modelu iPhone 4S oraz 7,3 miliona starszego iPhone 4. Razem daje to liczbę 51,8 mln sprzedanych smartfonów.

Apple sprzedało już 2 mln iPhone'ów 5 w Chinach

Daniel Górecki

2012-12-17 09:21

smartfon Apple iPhone

Apple ujawniło wyniki sprzedaży w trakcie weekendu otwarcia iPhone’a 5 w Chinach – flagowy smartfon amerykańskiego producenta  rozszedł się tam w ilości 2 mln egzemplarzy. Nie da się ukryć, że jest to bardzo dobry wynik, szczególnie biorąc pod uwagę przewidywania branżowych analityków, którzy oczekiwali raczej chłodnego przyjęcia urządzenia.

iPhone 5 w Chinach z adapterem Lightning - Micro USB

Zbigniew Jezior

2012-12-14 17:06

smartfon Apple telefon

iPhone 5 tuż po premierze przyjął na siebie sporą porcję krytyki ze względu na nowe złącze Lightning, które samo w sobie jest bardzo udane, jednak nie jest kompatybilne z dotychczasowymi akcesoriami. Producent, pomimo tego że powinien, to jednak nie zdecydował się dołączyć do zestawu odpowiednich przejściówek, które mogłyby ten problem wyeliminować. Inaczej jest jednak w Chinach, gdzie smartfon niedawno pojawił się w sprzedaży.

iPhone 5S w czerwcu z NFC i kolorowymi obudowami?

Zbigniew Jezior

2012-12-12 17:04

smartfon Apple iPhone

Według najnowszych nieoficjalnych doniesień do jakich dotarli analitycy z firmy Jefferies & Company, odświeżona wersja flagowego smartfonu Apple - iPhone 5S zadebiutuje na rynku w czerwcu przyszłego roku. Urządzenie ma być wyposażone w moduł zbliżeniowy NFC, a ponadto będzie oferowane w różnych wersjach kolorystycznych, podobnie jak wprowadzone niedawno na rynek iPod Touch. Liczba dostępnych wersji kolorystycznych ma wynosić od 6 do 8.

Wyniki sprzedaży telefonów i smartfonów w 3. kwartale 2012 roku

Zbigniew Jezior

2012-11-14 16:01

smartfon HTC Android

Granter opublikował swój najnowszy raport, przedstawiający wyniki sprzedaży telefonów komórkowych i smartfonów w trzecim kwartale 2012 roku. W minionym kwartale do odbiorców na całym świecie trafiło łącznie 427,7 miliona telefonów - o 2% więcej niż w poprzednim kwartale (419 mln) i o 3,2% mniej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego (441,5 mln). Liderem rynku kolejny kwartał z rzędu był Samsung, który sprzedał 97,8 mln telefonów - o 8,2% więcej niż w poprzednim kwartale i 18,4% więcej niż przed rokiem, uzyskując 22,9% udział w rynku (wzrost o 4,2 punktu procentowego rok-do-roku).

Produkcja testowa iPhone 5S już za miesiąc?

Zbigniew Jezior

2012-11-13 17:34

smartfon Apple telefon

Chiński magazyn Commercial Times poinformował, że w fabrykach firmy Foxconn na początku grudnia rozpocznie się już testowa produkcja kolejnego smartfonu firmy Apple z serii iPhone, modelu, który na rynek trafi prawdopodobnie jako iPhone 5S. Co więcej masowa produkcja tego modelu miałaby zostać uruchomiona niedługo później, bo już w pierwszym kwartale przyszłego roku. Jeśli tak się stanie może to oznaczać, że premiera kolejnego iPhone nastąpi znacznie wcześniej niż sądzimy, bo już za około pół roku.

Galaxy S III najbardziej popularnym smartfonem w 3. kwartale

Zbigniew Jezior

2012-11-08 17:31

smartfon Android Samsung

Według firmy analitycznej Strategy Analytics iPhone nie jest już najbardziej popularnym smartfonem na rynku. W trzecim kwartale tego roku został nim Samsung Galaxy S III, który od 1 lipca do 30 września został sprzedany na całym świecie w liczbie 18 milionów egzemplarzy, mając 11% udział w ogólnej sprzedaży smartfonów w tym okresie. W tym samym czasie nabywców znalazło "tylko" 16,2 miliona konkurencyjnych iPhone 4S, co oznacza, że po raz pierwszy od kilku lat to nie smartfon Apple ale innej firmy może cieszyć się mianem najbardziej popularnego i najlepiej sprzedającego się modelu na rynku.

Wada aparatu w iPhone 5? Apple: wszystko jest w porządku

Zbigniew Jezior

2012-10-02 16:17

smartfon Apple telefon

O tym, że najlepszymi testerami sprzętu elektronicznego są sami użytkownicy kolejny raz przekonują najnowsze informacje na temat iPhone 5. O ile aparat fotograficzny w iPhone 4S był ogólnie chwalony przez użytkowników, tak posiadacze iPhone 5 informują o pewnej wadzie wbudowanego aparatu. Okazuje się, że nie radzi on sobie ze źródłami ostrego światła, zabarwiając fotografie wykonywane w takich warunkach na różowo. Co gorsza, serwis Apple nie chce zgodzić się z argumentami użytkowników, i zapewniając, że wspomniany efekt  to całkiem normalne zjawisko, konsekwentnie odmawia usunięcia usterki kolejnym posiadaczom iPhone 5.