ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

MWC 2016 - najciekawsze urządzenia zaprezentowane na targach

Daniel Górecki

2016-02-25 20:50

Redakcja

targi Mobile World Congress HTC Vive

Tegoroczna edycja targów Mobile World Congress już za nami, tradycyjnie więc przygotowaliśmy dla Was podsumowanie z najciekawszymi naszym zdaniem produktami zaprezentowanymi w Barcelonie. Trzeba przyznać, że obyło się tu bez większych niespodzianek, no chyba, że za takowe uznamy znikomą ilość tabletów oraz smartwatchy zaprezentowanych na targach. Wyraźnie widać, że spowolnienie sprzedaży zaowocowało w przypadków tych pierwszych zupełnie innym cyklem wypuszczania nowych urządzeń przez ich producentów. 

Wideo recenzja oraz test NaviExpert 7

Maciej Guguł

2012-05-16 22:14

Android recenzja test

Zmorą kierowców poruszających się po miastach są zakorkowane ulice oraz remonty dróg, które wprowadzają reorganizację ruchu i dezorientacje wśród kierujących pojazdami. Wówczas wiele osób możne godzinami błądzić po ulicach szukając właściwej drogi do celu. Lekarstwem okazują się dobrodziejstwa technologiczne w postaci nawigacji, które znacząco ułatwiają odnalezienie się w miastach i pozwalają zaoszczędzić czas. Obecnie nawet nie musimy zakupywać wyspecjalizowanego urządzenia, bo praktycznie każdy smartfon posiada wbudowany moduł GPS, a ich spore wyświetlacze świetnie sprawdzają się roli nawigatora. Oczywiście sam telefon, to często za mało, bo przeważnie w zestawach aplikacji brakuje odpowiedniego programu do nawigacji. Jednakże nie jest to problem, bo na rynku dostępnych jest kilku dostawców udostępniających różne rozwiązania. Jednym z nich jest NaviExpert, który jakiś czas temu wypuścił już siódmą wersje swojej aplikacji, którą postanowiliśmy dla was przetestować, a wyniki znajdziecie w poniższej wideo recenzji.

Recenzja Nokia N9 - Jedyny bastion MeeGo

Maciej Guguł

2012-03-08 22:00

smartfon recenzja telefon

Nokia przez lata wypracowała sobie opinię firmy gwarantującej swojemu klientowi sprzęt niezawodny i wyjątkowo przystępny w obsłudze. Niestety na rynku pojawiły się smartfony, które powoli dominują gałąź GSM, a fiński potentat nie bardzo wiedział jak ugryźć nowy produkt i powoli traci nawet najbardziej zagorzałych fanów. Niemniej jednak w ostatnim czasie można dostrzec, że Nokia chce zmian i wciąż podejmuje rękawice do walki o największego producenta sprzętu GSM. Rok 2011 to zmiana wizerunku firmy i segmentu kluczowych produktów, którymi stają się „dotykowce”. Jednym z takich przedstawicieli jest model N9, który jest bezpośrednim następca N900, ale najciekawszym niuansem jest zastosowanie nowego systemu MeeGo, który prawdopodobnie nie pojawi się już oficjalnie w żadnym innym urządzeniu. Wynika to z faktu, iż Nokia pragnie skupić się bardziej na współpracy z Microsoftem. Taki obraz nie wróży zbyt dobrze dla flagowego modelu N9, ale nie przesądzając faktów, przyjrzyjmy się temu fińskiemu produktowi.

Recenzja Samsung Wave 533 (S5330)

Maciej Guguł

2011-04-08 01:00

smartfon klawiatura Samsung

Samsung wchodząc na rynek z nowym systemem operacyjnym dla urządzeń GSM, wywołał spore poruszenie. Duża część osób zastanawiała się czy w ogóle istnieje potrzeba kolejnej platformy, ale południowokoreański potentat był zdeterminowany. Dlatego wpompowano miliony dolarów na stworzenie systemu Bada OS, a następnie powstała ogromna kampania promującą oraz przygotowano zaawansowanego smartfona Samsung Wave S8500, który miał być wabikiem na nowych klientów. Plan okazał się sukcesem, bo wynik sprzedaży spełnił oczekiwania producenta. Również rozwijająca się oferta i ilość pobrań w wirtualnym sklepie Samsunga świadczy o nie małym zainteresowaniu...