ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Apple Watch Series 3 - nowy smartwatch ze wsparciem dla LTE

Daniel Górecki

2017-09-12 21:23

Apple

Apple LTE zegarek

Tak jak sugerowały to ostatnie przecieki, Apple na swojej dzisiejszej konferencji zaprezentowało nową wersję swojego smartwatcha (przy okazji dowiedzieliśmy się, że Apple jest już numerem jeden wśród producentów zegarków na świecie wyprzedzając nawet Rolexa). Watch Series 3 nie różni się jakoś zasadniczo pod względem designu od swoich poprzedników, ale wprowadza bardzo istotną nowość, jaką jest obsługa sieci LTE, która pozwoli nam nie tylko wykonywać połączenia telefoniczne, ale i streamować muzykę z serwisu Apple.  Poza tym, sprzęt posiada wbudowany głośnik dla Siri i poprawioną specyfikację.

iTunes pozwala oglądać wypożyczone filmy na kilku urządzeniach

Daniel Górecki

2017-03-22 08:34

Apple iTunes filmy

Apple potrzebowało aż dziewięciu lat, by wprowadzić tę wydawać by się mogło podstawową funkcję w iTunes.  Aż do teraz, kiedy wypożyczaliśmy film za pomocą aplikacja giganta Cupertino, zmuszeni byliśmy obejrzeć go na urządzeniu, na którym tego dokonaliśmy. Jeśli więc chcieliście rozpocząć oglądanie Deadpoola na tablecie, a następnie skończyć seans w domu na dużym ekranie, to niestety nie było takiej opcji.

Apple może szykować "inteligentne" okulary

Daniel Górecki

2016-11-16 13:30

Apple okulary AR

Jak wynika z najnowszych informacji, do których dotarła agencja Bloomberg, Apple może przygotowywać nowy produkt z kategorii wearables, ale tym razem nie chodzi o kolejny zegarek, ale „inteligentne” okulary.

Co nowego przyniesie Apple Watch 2?

Daniel Górecki

2016-08-08 14:00

Apple GPS zegarek

Wiemy już dość sporo na temat nadchodzących iPhone’ów, ale jak na razie raczej nie dociera do nas zbyt wiele informacji o drugiej generacji zegarka Apple Watch, a powoli zbliżamy się przecież do drugiej rocznicy zapowiedzi pierwszego smartwatcha giganta z Cupertino. Najnowsze doniesienia wskazują jednak, że w końcu doczekamy się Apple Watch 2, który przyniesie kilka istotnych nowości.

Samsung może zrezygnować z płaskich wersji smartfonów Galaxy S

Daniel Górecki

2016-08-08 13:00

smartfon Samsung telefon

Wiele osób mogło poczuć rozczarowanie, że Samsung w przypadku swojego nowego hi-endowego phabletu, Galaxy Note 7, zdecydował się jedynie na model z zakrzywionym ekranem po bokach. Wygląda jednak na to, że koreański gigant może całkowicie porzucić płaskie wyświetlacze w swoich flagowych telefonach i seria Galaxy S także pozostanie jedynie przy zaokrąglonych ekranach znanych obecnie z wersji Edge.

Square Enix szykuje grę RPG na Apple Watch

Daniel Górecki

2016-07-22 15:00

gra rpg zegarek

Square Enix wydaje gry na niemal wszystkie możliwe platformy, ale firma wciąż poszukuje nowych, które pozwoliłyby im dotrzeć do jeszcze większej ilości użytkowników. Mimo wszystko zapowiedź tytułu z gatunku RPG, który wydany zostanie ekskluzywnie na zegarkach Apple Watch, uznać trzeba za spore zaskoczenie.

Meizu MX6 na oficjalnych renderach

Daniel Górecki

2016-07-01 12:26

smartfon telefon specyfikacja

Meizu odnotowało bardzo mocną pierwszą połowę 2016 roku, ale chiński producent nie zamierza zwalniać tempa i przygotowuje się do kolejnej dużej zapowiedzi. Mowa tu o modelu MX6, który wkrótce powinien dołączyć do oferty firmy, a za sprawą najnowszych przecieków mamy okazję przyjrzeć mu się nieco bliżej.

Apple obniża ceny swojego zegarka i iPada Air 2

Daniel Górecki

2016-03-22 09:54

Apple

Apple tablet ceny

Nowy iPad Pro oraz iPhone SE były niewątpliwymi gwiazdami wczorajszej konferencji Apple, ale przy okazji gigant z Cupertino zdecydował się na kilka innych ciekawych ruchów, w tym obniżenie ceny dwóch swoich produktów, czyli zegarka Apple Watch oraz tabletu iPad Air 2.

Apple posiada już miliard aktywnych urządzeń

Daniel Górecki

2016-01-27 14:36

Mac Apple iPhone

Pomimo tego, że sprzedaż produktów Apple w końcówce 2015 roku nie była tak dobra, jak liczył na to producent, to jednak w ostatnim kwartale poprzedniego roku gigant z Cupertino osiągnął istotny kamień milowy, czyli miliard aktywnych urządzeń. Liczba ta dotyczy wszystkich sprzętów bazujących na iOS, komputerów Mac, przystawek Apple TV oraz zegarków Apple Watch, które korzystały z serwisów firmy w ostatnich 90 dniach.

Nie powinniśmy spodziewać się szybkiej premiery Apple Watch 2

Daniel Górecki

2016-01-18 12:00

Apple data premiery zegarek

Apple Watch, czyli pierwszy smartwatch giganta z Cupertino, zadebiutował na rynku w marcu ubiegłego roku i jeszcze niedawno doniesienia sugerowały, że jego następca także doczeka się premiery pod koniec pierwszego kwartału, ale obecnego roku. Jednak jeśli potwierdzą się najnowsze informacje, to raczej nie powinniśmy spodziewać się zapowiedzi nowego zegarka Apple w tym okresie.

Nowy Apple Watch i 4-calowy iPhone mogą zadebiutować w marcu

Daniel Górecki

2015-12-09 08:50

smartfon Apple telefon

Od pierwszej zapowiedzi smartwatcha Apple minął już przeszło rok, a powoli zbliżamy się już nawet do rocznicy jego rynkowego debiutu. Z najnowszych przecieków wynika natomiast, że pobobnie jak w ubiegłym roku nowy Apple Watch doczeka się dedykowanej konferencji prasowej w marcu i właśnie wtedy poznamy wszystkie szczegóły na jego temat.

Apple Music ma już 6.5 mln użytkowników płacących subskrypcję

Daniel Górecki

2015-10-21 14:00

Apple serwis muzyczny spotify

Pod koniec czerwca Apple wystartowało ze swoim długo wyczekiwanym serwisem muzycznym, a na początku sierpnia firma pochwaliła się, że z Apple Music korzysta ponad 11 mln osób, co niewątpliwie uznać trzeba za imponujący start. Warto tu jednak podkreślić, że liczba ta dotyczyła użytkowników, którzy zdecydowali się na sprawdzenie darmowego okresu próbnego.  

Apple wypuszcza nowe akcesoria dedykowane iMacom

Daniel Górecki

2015-10-14 10:00

apple

klawiatura Apple myszka

Nowe komputery iMac to nie jedyne nowości, o które Apple poszerzyło wczoraj swoją ofertę, ponieważ amerykański gigant wprowadził do sprzedaży także nowe akcesoria zaprojektowane z myślą o systemie OS X El Capitan. Co więcej, te pozwalają cieszyć się technologią Force Touch na urządzeniach stacjonarnych.

Apple Watch oficjalnie w Polsce od 7 października - znamy ceny

Daniel Górecki

2015-09-26 09:04

Apple ceny data premiery

Co prawda zegarek Apple Watch zadebiutował na rynku pod koniec kwietnia, ale urządzenie wciąż nie jest oficjalnie dostępne w naszym kraju. To się jednak zmieni, ponieważ smartwatch w październiku, czyli pół roku po swojej premierze, zawita w końcu do kraju nad Wisłą. Apple w związku z tym podzieliło się z nami dokładną datą premiery oraz cenami poszczególnych modeli swojego zegarka.

Apple prezentuje nową odsłonę Apple TV

Daniel Górecki

2015-09-10 10:29

Apple

Apple gry aplikacje

Podobnie jak w przypadku iPhone’ów, przecieki odnośnie nowego Apple TV także okazały się trafione praktycznie w punkt. Zgodnie z przewidywaniami amerykański gigant postanowił w końcu odświeżyć ten produkt (po ponad dwóch i pół roku), prezentując nowy model „pudełeczka” podłączanego do telewizora.