ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

[PR] Bezprzewodowe słuchawki bluetooth Maxell MHX BT1000

Kamil Pieczonka

2014-05-08 09:50

Maxell

słuchawki specyfikacja cena

Na polski rynek trafił właśnie nowy model  ultracienkich słuchawek Bluetooth - Maxell MHX BT1000. Ekstra płaska i lekka konstrukcja oraz wysokiej klasy wykończenia składają się na jakość  dźwięku. Słuchawki można w prosty sposób złożyć, co pozwala na zabranie ich ze sobą w dowolne miejsce. MHX-BT1000  posiadają też wmontowany mikrofon, dzięki któremu można prowadzić rozmowy telefoniczne.  Sterowanie systemem audio odbywa się za pomocą panelu dotykowego. Zaledwie 2,5 godziny ładowania pozwoli cieszyć się muzyką przez 8 godzin. Wszystko to bezprzewodowo - za pomocą technologii Bluetooth.

[PR] Genius Zabius M - douszne słuchawki neodymowe

Kamil Pieczonka

2014-04-10 16:51

Genius

Mac smartphone PlayStation

Douszne słuchawki są najczęściej wykorzystywanym sprzętem nagłaśniającym do smartfonów, tabletów i laptopów. Genius wprowadza na rynek słuchawki Zabius M – model dedykowany dla graczy. Słuchawki Genius Zabius M zostały wyposażone w 13 mm, neodymowe przetworniki. Zastosowanie magnesów neodymowych, zamiast tradycyjnych ferrytowych, wpływa na jakość odtwarzanego dźwięku. Słuchawki generują głęboki bas nie zakłócając przy tym klarowności środkowego i wysokiego pasma częstotliwości. Ich zakres przenoszenia wynosi 20 Hz - 20 kHz, a czułość 100 dB.

[PR] Bezprzewodowe słuchawki Maxell - WHP-2000

Kamil Pieczonka

2014-01-28 15:01

Maxell

słuchawki słuchawki bezprzewodowe specyfikacja

Na rynek trafił właśnie nowy model bezprzewodowych słuchawek firmy Maxell - WHP-2000. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba martwić się takimi ograniczeniami jak konieczność posiadania kabla czy sygnału Bluetooth. Wystarczy podłączyć stację dokującą do wybranego źródła dźwięku: odtwarzacza DVD, odtwarzacza CD, TV, VCR, systemu Hi-Fi lub iPoda. Bez skomplikowanego okablowania i instalacji system pozwala w kilka minut uaktywnić słuchawki i korzystać z nich w zasięgu 30 metrów. W trybie komunikacji bezprzewodowej pracują w paśmie 2.4 GHz.

[PR] Słuchawki BitFenix Flo - nowy gracz, znana jakość

Kamil Pieczonka

2013-12-12 15:41

Caseking

słuchawki do komputera BitFenix

Po dwóch latach prac rozwojowych firma BitFenix prezentuje nam nowe słuchawki z serii Flo z odczepianym kablem i mikrofonem. Występują one w czterech kolorach – czarnym, białym, czerwonym i niebieskim. Na pierwszy rzut oka nie różnią się one od innych marek, ale nic bardziej mylnego. Zamiast typowego dla takich konstrukcji plastiku zastosowano mocniejszy i bardzo lekki opatentowany materiał SofTouch, który w dodatku jest o wiele przyjemniejszy w dotyku. Do tego dochodzą magnesy neodymowe wykonane ze stopu neodymu, żelaza i boru, które są lżejsze niż tradycyjne odpowiedniki, a daje lepszą jakość dźwięku.

[PR] Słuchawki Genius HS-G850 Zabius

Kamil Pieczonka

2013-12-12 15:30

Genius

LED Mac PlayStation

Nowoczesne słuchawki gamingowe to nie tylko trwały sprzęt o dobrych parametrach technicznych. To także charakterystyczny design, wobec którego nie można przejść obojętnie. Genius, producent akcesoriów dla graczy, prezentuje słuchawki HS-G850 Zabius, które są syntezą jakości wykonania i stylowego wyglądu. Słuchawki Genius HS-G850 Zabius zaprojektowano z myślą o graczach. Dla ich komfortu zostały wyposażone w miękkie, obrotowe wkładki uszne i regulowany pałąk. Dzięki temu nie powinny uciskać głowy nawet podczas długich batalii. Słuchawki posiadają 40-milimetrowe przetworniki neodymowe, zapewniające wysokiej jakości dźwięk. Ich pasmo przenoszenia to 20Hz ~ 20KHz, a czułość 117dB. Elastyczna budowa i odpinany mikrofon ułatwiają umieszczenie w pudełku i bezpieczny transport.

[PR] Microlab SOLO w nowej odsłonie

Kamil Pieczonka

2013-09-13 09:33

Microlab

specyfikacja cena głośniki

Firma Microlab wprowadziła na rynek odświeżoną linię głośników 2.0 z serii SOLO. Te popularne i cenione głośniki zostały udoskonalone w oparciu o sugestie dotychczasowych użytkowników. Uznane i wielokrotnie nagradzane zestawy głośników 2.0 - Microlab SOLO 7C i 6C - zaprojektowane specjalnie dla najbardziej wymagających miłośników muzyki, doczekały się nowej odsłony. Odświeżone wzornictwo, boczny panel kontrolny, zupełnie nowy pilot i dłuższy przewód głośnikowy sprawiają, że zestaw jest wygodniejszy w użytkowaniu i prezentuje się jeszcze lepiej.

Sony prezentuje słuchawki 3 w 1 z rodziny Walkman WH

Daniel Górecki

2013-09-13 09:31

Sony Walkman słuchawki

Sony rozszerzyło właśnie swoją popularną linię produktów Walkman o słuchawki z serii WH, chociaż określenie słuchawki nie jest tu jednak do końca trafne, bo tak naprawdę mamy do czynienia z urządzeniem typu 3 w 1, które oprócz standardowej funkcjonalności jest również playerem MP3, a w razie konieczności głośnikami.

[PR] Nowy zestaw głośników Hi-Fi od Geniusa

Kamil Pieczonka

2013-07-31 16:23

Genius

gry Genius filmy

Genius powiększa portfolio swoich głośników Hi-Fi o zestaw SW-HF 5.1 5200. Komplet wyróżnia się mocą wyjściową 150W RMS, drewnianą obudową oraz możliwością odtwarzania plików MP3 bezpośrednio z pamięci zewnętrznej. Zestaw składa się z subwoofera o mocy 50W, wyposażonego w membranę o średnicy 6,5 cala, oraz pięciu satelit o mocy 20W każda. Pasmo przenoszenia głośników zawiera się w przedziale 50Hz - 20kHz, a stosunek sygnału do szumu wynosi 75dB. Głośniki zamknięte zostały w drewnianych obudowach, a odsłonięte membrany nadają całości charakteru. Powinny zapewnić dobre wrażenia zarówno podczas oglądania filmów, słuchania muzyki, jak i grania w gry.

Rzut okiem: Ozone Rage 7HX - słuchawki z wyższej półki

Kamil Pieczonka

2013-07-30 21:27

FrazPC Tech Lab

recenzja słuchawki test

Hiszpański producent, Ozone Gaming Gear, coraz aktywniej działa na polskim rynku. Marka specjalizuje się w akcesoriach dla graczy od 2009 roku. W polskim internecie można zauważyć coraz więcej recenzji i opinii dotyczących produktów Ozone’a. Co jest równie ważne, producent aktywnie zaangażował się również w wspieranie polskiego esportu. Od kilku ładnych miesięcy sponsorują oni znany Alsen-Team, oraz wspierają różne mniejsze i większe eventy dostarczając organizatorom nagrody w postaci swoich produktów. Nie da się ukryć, że największą popularność zdobyły słuchawki Ozone. Najwyższym dostępnym obecnie modele są Rage 7HX, które oferują przestrzenny dźwięk 7.1. Dziś przedstawię Wam moje wrażenia z użytkowania tego modelu.

MOMENTUM On-Ear - stylowe słuchawki od Sennheisera

Daniel Górecki

2013-07-10 16:20

słuchawki cena Sennheiser

Słynąca z wysokiej jakości sprzętu audio niemiecka firma Sennheiser postanowiła rozszerzyć swoją linię słuchawek Momentum o nowy model. Jego specyfikacja nie uległa zmianie względem poprzednika, ale mamy tu do czynienia z nieco mniejszą konstrukcją, a to dzięki zastąpieniu kapsuł wokółusznych nausznymi - dostępne będą również nowe wersje kolorystyczne (zielona, kremowa, niebieska i różowa).

Razer Surround - system Surround 7.1 na słuchawkach stereo

Daniel Górecki

2013-06-26 09:48

słuchawki razer oprogramowanie

Nie od dziś wiadomo, że dobry zestaw ze słuchawek z dźwiękiem surround potrafi wyraźnie zmienić doświadczenia płynące z gry. Niestety taki sprzęt nie należy do najtańszych, ale tym razem z pomocą dla graczy przychodzi firma Razer oferująca oprogramowanie , które zmieni standardowe stereofoniczne słuchawki w wirtualny system dźwięku przestrzennego 7.1 – zupełnie za darmo.

Ozone Oxygen - krótki test

Kamil Pieczonka

2013-06-25 21:29

słuchawki test mikrofon

Firma Ozone Gaming Gear, która powstała w 2009 roku w Hiszpanii na poważnie zaczyna wchodzić na nasz rynek za sprawą dystrybutora Caseking i z tej okazji przyjrzeliśmy się nieco bliżej najnowszym słuchawkom - modelowi Oxygen. Jeśli jesteście ciekawi co wyróżnia produkty Ozone od całej gamy podobnych słuchawek to warto przeczytać poniższy tekst.

[PR] Microlab FC 50 - podróż do przyszłości

Kamil Pieczonka

2013-05-24 00:05

Microlab

specyfikacja cena głośniki

W ofercie firmy Microlab, znanej głównie za sprawą znakomitych głośników Solo 7C, pojawił się nowy zestaw audio - FC 50, który dzięki wykorzystaniu autorskiej technologii HC2D (High Clarity Close Distance) otwiera zupełnie nową erę wiernie odwzorowanego dźwięku z głośników ustawionych niedaleko słuchacza.

Arctic P402 BT - bezprzewodowe słuchawki na 30h pracy

Kamil Pieczonka

2013-03-27 17:31

Arctic

słuchawki bluetooth zestaw słuchawkowy

 

Arctic wprowadza do swojej oferty zestaw słuchawkowy P402 BT wyposażony w litowo-jonową baterię o pojemności 850 mAh, która pozwala nawet na 30 godzin nieprzerwanej pracy. Słuchawki z wygodnymi nausznikami wyposażone są w mikrofon i mogą komunikować się np. z telefonem przy pomocy interfejsu Bluetooth. Pozwalają przy tym nie tylko na odbieranie i kończenie połączeń, ale też gwarantują świetną jakość dźwięku.

[PR] Microlab FC10 - nasycone dźwięki w futurystycznej odsłonie

Kamil Pieczonka

2013-02-25 11:01

Microlab

głośniki microlab do komputera

Najnowsze głośniki marki Microlab kierowane są do miłośników nowoczesnych wnętrz i technologii za sprawą swojego unikalnego kształtu i odważnego projektu. Zestaw wyposażono w zintegrowany procesor sygnału cyfrowego (DSP), pozwalający użytkownikowi na doświadczenie realistycznego dźwięku.