Wideo newsy FrazPC.pl - odcinek 154.

Kamil Pieczonka

2015-09-09 08:10

Google Samsung Asus

Po 2 miesiącach przerwy wracamy do was z wideo newsami i z miejsca zaczynamy całkiem mocno bo małym podsumowaniem targów IFA 2015. Poza tym powiemy nieco o starych i nowych grach, początku gorączki "Star Wars" oraz zapowiedziach nowych smartfonów, a wśród nich Xperii Z5 Premium, iPhone 6S, Nexusa 5 2015, Nexbit Robin czy BlackBerry Venice. Będzie też parę słów o nowych smartwatchach, które wreszcie zaczynają wyglądać i kosztować normalne pieniądze, ciekawym "składakowym" komputerze Acera oraz coraz tańszych dyskach SSD. Na koniec najważniejsza informacja, Google zmieniło logo! Zapraszamy do oglądania!

Nowa wersja Apple TV będzie znacznie droższa

Kamil Pieczonka

2015-08-31 11:00

Apple prezentacja konferencja

Za nieco ponad tydzień, 9 września, Apple zamierza pokazać światu nowe smartfony z rodziny iPhone, prawdopodobnie z dopiskiem 6S i 6S Plus, ale wiele wskazuje na to, że nie będą to jedyne nowe produkty jakie zobaczymy podczas konferencji. Gigant z Cupertino szykuje też nową wersję urządzenia Apple TV.

Apple zaprezentuje nowe iPhone'y 9 września

Daniel Górecki

2015-08-28 09:00

smartfon Apple iPhone

Dużymi krokami zbliżamy się już do września, który jest bardzo gorącym okresem w naszej branży, w tym miesiącu odbywają się bowiem berlińskie targi IFA, ale również Apple upodobało sobie wrzesień na premierę swoich nowych smartfonów.

Samsung „rozdaje” użytkownikom iPhone’ów swoje flagowce

Daniel Górecki

2015-08-21 12:00

smartfon Samsung Apple

Wygląda na to, że Samsung zamierza przenieść rywalizację z Apple na wyższy poziom i nie będzie już ograniczał się tylko do wyższości swoich produktów w reklamach - koreański gigant zaprezentował bowiem na amerykańskim rynku nowy program, którego celem jest zachęcenie użytkowników iPhone’ów do przesiadki na smartfony Galaxy.

Już 11 mln użytkowników postanowiło wypróbować Apple Music

Daniel Górecki

2015-08-07 08:11

Apple muzyka serwis

Apple nabyło firmę Beats wraz z jej serwisem do streamowania muzyki, można więc było się spodziewać, że gigant z Cupertino dostarczy w końcu własny serwis tego typu i tak się właśnie stało. 30 czerwca wystartowało bowiem Apple Music, które pomimo pewnych problemów w pierwszych tygodniach dostępności (np. z zalogowaniem się do serwisu), zostało pozytywnie przyjęte.

Prototyp iPhone'a 6s przyłapany na zdjęciach

Daniel Górecki

2015-08-03 13:00

smartfon Apple iPhone

Premiery nowych iPhone’ów spodziewamy się tradycyjnie we wrześniu, ale najnowsze doniesienia pozwalają nam już teraz przyjrzeć się nadchodzącemu smartfonowi Apple. Producent co roku obiecuje wprawdzie poprawę zabezpieczeń, która zniwelować ma wszelkie przecieki, jednak podobnie jak w poprzednich latach na niewiele się to zdaje.

Apple Watch kontroluje już 75% rynku "inteligentnych" zegarków

Daniel Górecki

2015-07-23 11:00

Samsung Apple Rynek

Oficjalne liczby sprzedaży zegarka Apple Watch to wciąż tajemnica, ale zdaniem firmy analitycznej Strategy Analytics pomimo krótkiej, bo zaledwie kilkumiesięcznej obecności na rynku tego urządzenia, zdołało ono praktycznie zdominować ten segment rynku.

Apple zalicza kolejny rekordowy kwartał

Daniel Górecki

2015-07-22 12:00

Apple

Apple iPhone sprzedaż

Apple, podobnie jak Microsoft, zaprezentowało właśnie swoje wyniki finansowe za drugi kwartał 2015 roku, po raz kolejny zaskakując nas rekordowymi rezultatami i naprawdę imponującym zyskiem. Jak nietrudno się domyślić, najwięcej przychodów generuje wielka trójca amerykańskiego koncernu, czyli smartfony iPhone, tablety iPad oraz komputery Mac.

Apple odświeża iPoda touch - lepsza specyfikacja i nowe kolory

Daniel Górecki

2015-07-16 10:00

Apple iPod iPod Nano

Długo, bo aż trzy lata, przyszło nam czekać na nowe wersje iPodów od Apple, ale jak się okazało amerykański gigant nie zrezygnował jeszcze z rozwoju swoich odtwarzaczy muzycznych. Bez żadnych zapowiedzi Apple wprowadziło do sprzedaży nowe wersje modeli nano, shuffle i touch, które doczekały się nowych kolorów, a ten ostatni również poważnego upgrade’u specyfikacji.

Apple zgarnęło aż 92% zysków z rynku smartfonów

Daniel Górecki

2015-07-13 14:00

Samsung Apple iPhone

Jak podaje The Wall Street Journal, Apple zgarnęło w pierwszym kwartale obecnego roku aż 92% zysków z całego smartfonowego rynku - w ubiegłym roku gigant z Cupertino mógł się natomiast pochwalić 65% dochodem operacyjnym branży.

Apple składa rekordowe zamówienia na nowe iPhone'y

Daniel Górecki

2015-07-09 13:00

smartfon Apple telefon

Nie da się ukryć, że ubiegłoroczne modele iPhone’ów okazały się bardzo dużym sukcesem i wygląda na to, że gigant z Cupertino liczy na to, że ich następcy osiągną jeszcze lepsze rezultaty. Jak bowiem donosi Wall Street Journal, koncern złożył zamówienie u swoich dostawców na rekordową liczbę 85-90 milionów iPhone’ów 6s i 6s Plus.

Nowe iPhone'y z ekranami Force Touch trafiają do produkcji

Daniel Górecki

2015-06-29 08:53

smartfon Apple telefon

Bloomberg postanowił podzielić się z nami swoimi najnowszymi informacjami na temat nadchodzących iPhone’ów - co nie powinno być żadnym zaskoczeniem, we wrześniu spodziewamy się premiery następców modeli iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus. Zdaniem źródeł agencji, azjatyccy partnerzy Apple rozpoczęli się wstępną produkcję nowych smartfonów amerykańskiego koncernu.

Beta El Capitan dostarcza informacje o nowym iMacu 4K

Daniel Górecki

2015-06-26 13:00

Apple Beta komputer

Apple udostępniło już betę systemu El Capitan, która jak się okazuje kryje kilka niespodzianek dotyczących produktów, które nie doczekały się jeszcze oficjalnej zapowiedzi - serwis 9to5Mac znalazł bowiem w oprogramowaniu odniesienia do nadchodzących urządzeń giganta Cupertino.

Muzycy jednak otrzymają zapłatę za okres próbny Apple Music

Daniel Górecki

2015-06-22 14:00

Apple usługa wynagrodzenie

Nie bez powodu Forbes umieścił w swoim ostatnim zestawieniu najbardziej wpływowych kobiet świata popularną młodą piosenkarkę, Taylor Swift. Okazuje się bowiem, że zaledwie kilka godzin po tym, jak ta gwiazda pop opublikowała swoje oświadczenie, w którym mocno skrytykowała Apple za niepłacenie artystom za udostępnianie ich muzyki w trakcie 3-miesięczego darmowego okresu próbnego Apple Music, koncern postanowił szybko zmienić zdanie.

Nowe iPhone'y bez wyróżniających się linii anten?

Daniel Górecki

2015-06-22 08:06

smartfon Apple telefon

Nie przypadły Wam do gustu mocno wyróżniające się plastikowe linie kryjące anteny w ostatnich iPhone’ach? Wygląda na to, że Apple także za nimi nie przepada i amerykański gigant opatentował właśnie nowy mieszany materiał, który wygląda jak anodyzowany metal, ale pozwala na przepuszczanie bezprzewodowego sygnału.


GeekWeek poleca