Wideo newsy FrazPC.pl - odcinek 155.

Kamil Pieczonka

2015-09-18 08:16

Android Apple Canon

Regularnością nie grzeszymy, ale zawsze ciekawe newsy dostarczymy ;-). Dzisiaj powiemy o architekturze Zen od AMD, która zalicza kolejne opóźnienie, nowych produktach Apple - iPhone 6S/6S Plus oraz iPad Pro, a także o coraz większej popularności Lollipopa. Poza tym przyjrzymy się porażce Amazona na polu smartfonów i kontrowersyjnej informacji zamieszczonej na stronach Sony dotyczącej smartfonów Xperia Z. Powiemy wam też jak to Windows 7 potrafi sam  z siebie pobrać pliki aktualizacyjne do Windows 10, zapowiemy aktualizację Xbox One, która przyniesie kompatybilność z gram z Xbox 360 oraz powiemy o kilku grach, w tym między innymi dodatku do Wiedźmina - Serca z kamienia. Na koniec zostawiliśmy kilka newsów od Canona, a w nich miedzy innymi nowe gogle VR oraz sensor APS-H o rozdzielczości bagatela 250 MPix. Zapraszamy do oglądania!

iPad Pro z 4 GB pamięci RAM, nowe iPhone'y z 2 GB

Daniel Górecki

2015-09-11 09:26

smartfon Apple pamięć

Kurz po konferencji Apple powoli opada i tym samym dociera do nas coraz więcej szczegółów odnośnie nowo zapowiedzianych urządzeń amerykańskiego giganta, a konkretniej 12.9-calowego tabletu iPad Pro oraz smartfonów iPhone 6s i 6s Plus. Koncern w trakcie swojej prezentacji skoncentrował się bowiem na nowych funkcjonalnościach i ogólnym „emejzingu”, a tradycyjnie już pominął wiele kluczowych aspektów specyfikacji.

Apple prezentuje nową odsłonę Apple TV

Daniel Górecki

2015-09-10 10:29

Apple

Apple gry aplikacje

Podobnie jak w przypadku iPhone’ów, przecieki odnośnie nowego Apple TV także okazały się trafione praktycznie w punkt. Zgodnie z przewidywaniami amerykański gigant postanowił w końcu odświeżyć ten produkt (po ponad dwóch i pół roku), prezentując nowy model „pudełeczka” podłączanego do telewizora.

 

Nowe iPhone'y z 3D Touch, 12 MP aparatem i procesorem A9

Daniel Górecki

2015-09-10 07:45

Apple

smartfon Apple telefon

Apple nieco nas wczoraj zaskoczyło zapowiedzią nowych iPadów, która spodziewana była dopiero w październiku, a model Pro jest niewątpliwie jednym z najciekawszych produktów koncernu w ostatnich latach, ale na konferencji „Jabłka” nie zabrakło także nowych iPhone’ów. W tym roku mamy do czynienia z modelami oznaczonymi literką „s”, co oznacza brak istotnych zmian w designie, ale upgrade hardware’u jest tu całkiem spory.

Apple zaprezentowało iPada Pro i iPad Mini 4

Kamil Pieczonka

2015-09-09 23:21

Apple

klawiatura Apple tablet

Kilka godzin temu zakończyła się bardzo długa, po ponad dwugodzinna konferencja Apple, na której firma zaprezentowała szereg nowych produtków. Poza oczekiwanymi poprawionymi smartfonami iPhone 6S i iPhone 6S Plus, na rynek niedługo trafi także całkowicie nowy iPad Pro oraz odświeżona wersja iPada Mini oznaczona już numerkiem 4. iPad Pro należał do głównych bohaterów całego wydarzenia, dlatego zanim przejdziemy do szczegółów na jego temat, warto zatrzymać się jeszcze chwilę przy nowym modelu Mini.

Wideo newsy FrazPC.pl - odcinek 154.

Kamil Pieczonka

2015-09-09 08:10

Google Samsung Asus

Po 2 miesiącach przerwy wracamy do was z wideo newsami i z miejsca zaczynamy całkiem mocno bo małym podsumowaniem targów IFA 2015. Poza tym powiemy nieco o starych i nowych grach, początku gorączki "Star Wars" oraz zapowiedziach nowych smartfonów, a wśród nich Xperii Z5 Premium, iPhone 6S, Nexusa 5 2015, Nexbit Robin czy BlackBerry Venice. Będzie też parę słów o nowych smartwatchach, które wreszcie zaczynają wyglądać i kosztować normalne pieniądze, ciekawym "składakowym" komputerze Acera oraz coraz tańszych dyskach SSD. Na koniec najważniejsza informacja, Google zmieniło logo! Zapraszamy do oglądania!

Nowa wersja Apple TV będzie znacznie droższa

Kamil Pieczonka

2015-08-31 11:00

Apple prezentacja konferencja

Za nieco ponad tydzień, 9 września, Apple zamierza pokazać światu nowe smartfony z rodziny iPhone, prawdopodobnie z dopiskiem 6S i 6S Plus, ale wiele wskazuje na to, że nie będą to jedyne nowe produkty jakie zobaczymy podczas konferencji. Gigant z Cupertino szykuje też nową wersję urządzenia Apple TV.

Apple zaprezentuje nowe iPhone'y 9 września

Daniel Górecki

2015-08-28 09:00

smartfon Apple iPhone

Dużymi krokami zbliżamy się już do września, który jest bardzo gorącym okresem w naszej branży, w tym miesiącu odbywają się bowiem berlińskie targi IFA, ale również Apple upodobało sobie wrzesień na premierę swoich nowych smartfonów.

Samsung „rozdaje” użytkownikom iPhone’ów swoje flagowce

Daniel Górecki

2015-08-21 12:00

smartfon Samsung Apple

Wygląda na to, że Samsung zamierza przenieść rywalizację z Apple na wyższy poziom i nie będzie już ograniczał się tylko do wyższości swoich produktów w reklamach - koreański gigant zaprezentował bowiem na amerykańskim rynku nowy program, którego celem jest zachęcenie użytkowników iPhone’ów do przesiadki na smartfony Galaxy.

Już 11 mln użytkowników postanowiło wypróbować Apple Music

Daniel Górecki

2015-08-07 08:11

Apple muzyka serwis

Apple nabyło firmę Beats wraz z jej serwisem do streamowania muzyki, można więc było się spodziewać, że gigant z Cupertino dostarczy w końcu własny serwis tego typu i tak się właśnie stało. 30 czerwca wystartowało bowiem Apple Music, które pomimo pewnych problemów w pierwszych tygodniach dostępności (np. z zalogowaniem się do serwisu), zostało pozytywnie przyjęte.

Prototyp iPhone'a 6s przyłapany na zdjęciach

Daniel Górecki

2015-08-03 13:00

smartfon Apple iPhone

Premiery nowych iPhone’ów spodziewamy się tradycyjnie we wrześniu, ale najnowsze doniesienia pozwalają nam już teraz przyjrzeć się nadchodzącemu smartfonowi Apple. Producent co roku obiecuje wprawdzie poprawę zabezpieczeń, która zniwelować ma wszelkie przecieki, jednak podobnie jak w poprzednich latach na niewiele się to zdaje.

Apple Watch kontroluje już 75% rynku "inteligentnych" zegarków

Daniel Górecki

2015-07-23 11:00

Samsung Apple Rynek

Oficjalne liczby sprzedaży zegarka Apple Watch to wciąż tajemnica, ale zdaniem firmy analitycznej Strategy Analytics pomimo krótkiej, bo zaledwie kilkumiesięcznej obecności na rynku tego urządzenia, zdołało ono praktycznie zdominować ten segment rynku.

Apple zalicza kolejny rekordowy kwartał

Daniel Górecki

2015-07-22 12:00

Apple

Apple iPhone sprzedaż

Apple, podobnie jak Microsoft, zaprezentowało właśnie swoje wyniki finansowe za drugi kwartał 2015 roku, po raz kolejny zaskakując nas rekordowymi rezultatami i naprawdę imponującym zyskiem. Jak nietrudno się domyślić, najwięcej przychodów generuje wielka trójca amerykańskiego koncernu, czyli smartfony iPhone, tablety iPad oraz komputery Mac.

Apple odświeża iPoda touch - lepsza specyfikacja i nowe kolory

Daniel Górecki

2015-07-16 10:00

Apple iPod iPod Nano

Długo, bo aż trzy lata, przyszło nam czekać na nowe wersje iPodów od Apple, ale jak się okazało amerykański gigant nie zrezygnował jeszcze z rozwoju swoich odtwarzaczy muzycznych. Bez żadnych zapowiedzi Apple wprowadziło do sprzedaży nowe wersje modeli nano, shuffle i touch, które doczekały się nowych kolorów, a ten ostatni również poważnego upgrade’u specyfikacji.

Apple zgarnęło aż 92% zysków z rynku smartfonów

Daniel Górecki

2015-07-13 14:00

Samsung Apple iPhone

Jak podaje The Wall Street Journal, Apple zgarnęło w pierwszym kwartale obecnego roku aż 92% zysków z całego smartfonowego rynku - w ubiegłym roku gigant z Cupertino mógł się natomiast pochwalić 65% dochodem operacyjnym branży.


GeekWeek poleca