Cool 1S - nadchodzi flagowiec od LeEco i Coolpada

Daniel Górecki

2016-12-10 10:01

smartfon telefon specyfikacja

LeEco Coolpad nie zamierzają rezygnować ze współpracy i przygotowują już kolejny wspólny smartfon, a przynajmniej tak wynika z najnowszych przecieków prosto z Chin. Jak do tej pory firmy wypuściły wspólnie dwa telefony Cool1 Dual i Cool 1C, a ich trzecim urządzeniem ma być Cool 1S, który będzie prawdziwym flagowcem.

Asus przygotowuje smartfon ZenFone 3 Zoom z podwójnym aparatem

Daniel Górecki

2016-12-09 15:00

Asus podwójny aparat Zenfone 3

Wszystko wskazuje na to, że Asus nie skończył jeszcze z serią smartfonów ZenFone 3 i szykuje właśnie kolejny model z tej rodziny. Ten właśnie otrzymał certyfikat chińskiego urzędu TENAA, gdzie widnieje pod nazwą Z01HDA, ale jak wynika z przecieków jego oficjalna nazwa to ZenFone 3 Zoom.

Honor Magic - pierwsze zdjęcie bezramkowego smartfona Huawei

Daniel Górecki

2016-12-09 13:00

bezramkowy design Huawei design

Wygląda na to, że Xiaomi za sprawą swojego oryginalnego smartfona Mi Mix rozpoczęło nowy trend i zmusiło innych producentów do ostrzejszej rywalizacji nie tylko w zakresie specyfikacji, ale i designu. Kolejnym producentem, który przygotowywać ma bezramkowy telefon, jest Huawei, a konkretniej jego marka Honor - oficjalnej prezentacji spodziewać możemy się już 16 grudnia, bo taka data widnieje na zaproszeniu na konferencję.

Galaxy S8 otrzymać ma w pełni bezramkowy wyświetlacz

Daniel Górecki

2016-12-09 10:00

flagowiec wyświetlacz Bloomberg

Nie przestają do nas napływać kolejne informacje na temat Galaxy S8, czyli przyszłorocznego flagowca Samsunga. Niedawno dowiedzieliśmy się, że telefon dostępny będzie w dwóch rozmiarach i otrzyma głośniki stereo, a koreański gigant pójść ma także drogą obraną przez Apple i Motorolę, pozbywając się w swoim topowym modelu gniazda minijack na słuchawki i stawiając na port USB typu C. 

Huawei prezentuje smartfon Enjoy 6s

Daniel Górecki

2016-12-07 14:00

Android cena China Mobile

Huawei wypuścił na rynek Enjoy 6 dopiero w październiku tego roku, a już doczekaliśmy się nieco ulepszonej wersji tego smartfona. Ta tworzona została we współpracy z China Mobile, czyli największym operatorem sieci komórkowych na świecie.

Google zmniejsza rozmiar aktualizacji aplikacji średnio o 65%

Daniel Górecki

2016-12-07 13:00

Google Google Play aktualizacja

Jedną z funkcji ułatwiających nam korzystanie ze smartfonów są automatyczne aktualizacje, pozwalające urządzeniu na pobieranie najnowszych update’ów systemowych oraz do aplikacji i gier, przez co sami nie musimy zawracać sobie nimi głowy. Nie da się jednak ukryć, że te często wymagają sporo czasu.

Samsung Galaxy S8 bez gniazda minijack

Daniel Górecki

2016-12-07 11:00

Samsung S8 Galaxy S8

Wygląda na to, że rozwiązał się już worek z informacjami na temat Galaxy S8, czyli przyszłorocznego flagowca Samsunga i po tym jak wczoraj donosiliśmy m.in. o obecności głośników stereo w tym modelu, dziś mamy kolejną porcję przecieków na temat urządzenia. 

Meizu prezentuje smartfon M5 Note i opaskę Band

Daniel Górecki

2016-12-06 14:32

Meizu opaska opaska fitnesowa

Meizu postanowiło oficjalnie zaprezentować swój nowy smartfon o nazwie M5 Note, który zgodnie z dotychczasową praktyką firmy jest atrakcyjny cenowo i oferuje solidną specyfikację.

Samsung Galaxy S8 może otrzymać głośniki stereo

Daniel Górecki

2016-12-06 09:22

głośniki stereo

Powoli zbliżamy się do premiery Galasy S8, nic więc dziwnego, że zaczyna docierać do nas coraz więcej informacji na temat nachodzącego flagowca Samsunga. Dodatkowo na koncernie ciąży bardzo duża presja związana z fiaskiem, jakim okazał się model Note 7 i tym samym S8 jawi się jako jeden z najważniejszych debiutów w historii firmy.

ZUK Edge - wysyp przecieków przed oficjalną prezentacją

Daniel Górecki

2016-12-06 08:15

Lenovo EDGE żuk

Nadchodzący smartfon ZUK Edge wielokrotnie pojawiał się już w branżowych przeciekach, które zdradzały jego specyfikację wygląd i cenę. Najnowsze doniesienia na temat tego urządzenia przygotowywanego przez należącą do Lenovo markę pozwalają nam bliżej przyjrzeć się jego designowi i przekonać się skąd też nazwa Edge.

Moto X - zdjęcia przyszłorocznego modelu

Daniel Górecki

2016-12-05 15:00

zdjęcia Motorola Moto X

W tym roku Motorola rozszerzyła swoją ofertę o smartfony Moto Z, którymi zastąpiła Moto X na miejscu flagowej serii. Nie oznacza to jednak, że linia X została uśmiercona przez należącą do Lenovo firmę, co więcej producent potwierdził, że seria ta żyje i ma się dobrze i wygląda na to, że powróci na rynek już w przyszłym roku.

Nadchodzi kolejny smartfon Meizu z Exynosem 8890 na pokładzie

Daniel Górecki

2016-12-05 13:00

zakrzywiony ekran Exynos 8890 Meizu Four

Wygląda na to, że Meizu nie marnuje czasu - w ostatnim czasie chiński producent praktycznie zasypuje nas nowymi modelami swoich smartfonów (jak m.in. Pro 6 Plus czy MX3), a w sieci pojawiają się już pierwsze przecieki na temat kolejnego telefonu tej firmy, który znany jest pod nazwą kodową „1206”.

Hisense A2 - nadchodzi nowy smartfon z dodatkowym ekranem E Ink

Daniel Górecki

2016-12-05 09:00

dwa ekrany A2 TENAA

Chiński producent Hisense kojarzony jest głównie za sprawą tanich telewizorów, ale firma ta od jakiegoś czasu ma w swojej ofercie także smartfony. Z najnowszych doniesień wynika zaś, że ich najnowszy produkt z tej kategorii posiadać będzie dwa wyświetlacze, z panelem AMOLED z jednej strony oraz wyświetlaczem E Ink z drugiej.

Google prezentuje najpopularniejsze produkty sklepu Play 2016 r.

Daniel Górecki

2016-12-05 08:08

gry filmy muzyka

Google jak co roku opublikowało listę „best of”, czyli najpopularniejszych produktów, jakie możemy znaleźć w sklepie Google Play. Te nie ograniczają się jedynie do aplikacji i muzyki, ale znajdziemy tu także osobne kategorie dla gier, filmów, seriali i książek. Warto też odnotować, że ranking sporządzony jest na podstawie globalnych rezultatów, a nie tylko rynków amerykańskiego czy brytyjskiego.

Nowy androidowy smartfon BlackBerry z klawiaturą na zdjęciach

Daniel Górecki

2016-12-04 12:00

klawiatura BlackBerry

BlackBerry może wycofywać się z produkcji własnego sprzętu (DTEK50 i DTEK60 to tylko rebranding produktów Alcatela), ale kanadyjski producent szykuje przynajmniej jeszcze jeden prawdziwy smartfon własnej marki. Ten pojawił się w pierwszych przeciekach już w czerwcu, gdzie ujawniono jego nazwę kodową Mercury, a niedawno urządzenie potwierdzone zostało przez CEO firmy, Johna Chena - teraz z kolei w sieci pojawiły się jego zdjęcia.


GeekWeek poleca