[PR] Słuchawki dla graczy - Genius HS-G530

Kamil Pieczonka

2012-11-30 13:12

Genius

słuchawki Genius gracze

Genius powiększył serię produktów dedykowanych graczom o słuchawki HS-G530. Nowy produkt o kryptonimie Giant Hornet stawia przede wszystkim na wygodę użytkowania. Składana konstrukcja ma ułatwić transport, a obrotowe muszle słuchawkowe powinny dostosować się do ułożenia głowy. Słuchawki HS-G530 wyposażono w 50-milimetrowe, neodymowe przetworniki, które powinny zagwarantować niepowtarzalne wrażenia akustyczne. Muszle słuchawek posiadają miękkie poduszki, mające zapewnić wygodę nawet podczas długich sesji przed komputerem.

PLYR2 - bezprzewodowe słuchawki od Skullcandy

Daniel Górecki

2012-11-28 08:49

słuchawki słuchawki bezprzewodowe słuchawki dla gracza

Nie od dziś wiadomo, że podczas grania dźwięk jest równie ważny jak obraz, a wsłuchiwanie się w odgłosy pola walki potrafi niejednokrotnie uratować nam skórę, dlatego czasem zwykłe głośniki nie wystarczają i trzeba zaopatrzyć się w parę słuchawek. Nową propozycję zaprezentowała firma Skullcandy, która wypuściła właśnie nowe "nauszniki" o nazwie PLYR2 korzystające z bezprzewodowego połączenia 2.4 GHz.

Lua Tri-Button Gaming Mouse - nowa myszka od ROCCAT

Daniel Górecki

2012-11-23 10:26

myszka Roccat DPI

Niemiecki producent sprzętu dla graczy - firma ROCCAT - zaprezentował nową myszką dla szerszego grona odbiorców, ROCCAT Lua Tri-Button Gaming Mouse. Oprócz przystępnej ceny oferuje ona też elegancki i prosty design, który dostosowany jest zarówno do osób prawo-,  jak i leworęcznych.

[PR] Creative Sound Blaster Z trafia do Polski

Kamil Pieczonka

2012-11-16 08:32

Creative

karta dźwiękowa Creative nowa seria

Stale rozwijający się świat rozrywek multimedialnych na komputerach PC stawia coraz to nowe wyzwania nie tylko przed projektantami efektów graficznych, ale również konstruktorami odpowiedzialnymi za dźwięk. Najwyższe oczekiwania względem dźwięku  nie są już typowe wyłącznie dla najbardziej zapalonych melomanów – dziś każdy gracz oraz fan kina domowego oczekuje efektów dźwiękowych, które pozwolą mu zanurzyć się w świecie ulubionej gry czy filmu. Naprzeciw tym oczekiwaniom od wielu lat wychodzi firma Creative, twórca legendarnych kart Sound Blaster. Pierwsza karta z najnowszej serii Z trafia właśnie na półki sklepowe w Polsce.

[PR] Stalowa klawiatura CM Storm QuickFire TK

Kamil Pieczonka

2012-11-15 21:22

Cooler Master

klawiatura Cooler Master CM Storm

Cooler Master wprowadza do sprzedaży kolejną gamingową klawiaturę z bardzo dobrze przyjętej serii CM Storm QuickFire – model TK. QuickFire TK wyróżnia się kompaktowymi wymiarami, stalowymi wzmocnieniami, systemem podświetlania klawiszy oraz zastosowaniem mechanicznych przełączników. Mimo niewielkich gabarytów najnowsza klawiatura CM Storm wyposażona jest w pełnowymiarowy blok numeryczny. Konstrukcja taka gwarantuje znacznie więcej przestrzeni na biurku, np. dla myszy oraz wysoką ergonomię pracy.

[PR] ZaNa Apophis - pendrive z kawałkiem meteorytu

Kamil Pieczonka

2012-11-15 20:59

ZaNa Design

pendrive Lifestyle diament

eXtremeMem prezentuje wyjątkowy pendrive rodzimego producenta, firmy ZaNa Design – niesamowity, nietuzinkowy i niepowtarzalny model Apophis. Pendrive ten powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach, poszukujących wyjątkowych i jednych w swoim rodzaju produktów. Dzięki zastosowaniu meteorytu, którego autentyczność potwierdzona jest stosownym certyfikatem, pendrive nawiązuje do słynnej planetoidy „Apophis”, która według niektórych uderzy w ziemię w 2036 roku. Dopełnieniem powstałego 4,5 miliarda lat temu meteorytu jest wysokiej czystości diament.

ROG GX1000 - nowy gryzoń od Asusa

Daniel Górecki

2012-11-04 14:45

Asus myszka Republic Of Gamers

Firma Asus postanowiła rozszerzyć swoją linię produktów Republic of Gamer i zaprezentowała właśnie nową przewodową myszkę, która skierowana jest przede wszystkim do naprawdę wymagających użytkowników. ROG GX1000 posiada niezwykle precyzyjny czujnik laserowy oraz podstawki PTFE zapewniające zwiększoną precyzję.

Keyboard K810 - nowa klawiatura od Logitech

Daniel Górecki

2012-10-16 10:26

klawiatura Logitech klawiatura bezprzewodowa

Logitech rozszerzył swoją kolekcję klawiatur o kolejny model o nazwie Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810. Nowa klawiatura jest kompatybilna z urządzeniami pracującymi na systemach Windows, iOS oraz Android i cechuje ją layout zaprojektowany z myślą o Windows 8. Klawisz Start zapewnia łatwy dostęp do ekranu startowego, a klawisz FN umożliwia szybkie przechodzenie między otwartymi aplikacjami. Jak wskazuje nazwa K810 wykorzystuje łączność Bluetooth, dzięki której możemy sparować ją z 3 urządzeniami jednocześnie.

[PR] Microlab FC 390 - dźwięk skrojony na miarę

Kamil Pieczonka

2012-10-15 14:26

Microlab

subwoofer zestaw 2.1 microlab

Firma Microlab od lat współpracuje z Peterem Larsenem, światowej sławy inżynierem dźwięku i ekspertem w dziedzinie akustyki. Owocem tej współpracy jest m.in. model FC 390 stworzony z myślą o osobach, szukających prostego zestawu o niewielkich gabarytach, ale jednocześnie zapewniającego doskonały dźwięk. Zestaw Microlab FC 390 składa się z dwóch satelitów i głośnika niskotonowego z wbudowanym wzmacniaczem.

Touchpad i myszki dotykowe pod Windows 8 od Logitecha

Daniel Górecki

2012-10-11 09:15

Logitech touchpad Windows 8

Logitech przedstawił nową linię produktów opracowanych z myślą o nadchodzącym Windows 8 - Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650, Logitech Touch Mouse T620 oraz Logitech Zone Touch Mouse T400. Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650 cechuje duża szklana powierzchnia dotykowa, która współpracuje z gestami nowego OS Microsoftu. Oprócz takich podstawowych funkcji jak wskazywanie, klikanie czy przewijanie Touchpad T650 pozwala na korzystanie z gestów krawędziowych do przełączania aplikacji, tzw. szczypania do powiększania obrazu, nawigacji trzema palcami czy aktywacji paska charms.

Sculpt Comfort - nowa klawiatura od Microsoftu

Daniel Górecki

2012-10-05 10:57

Microsoft klawiatura PC

Microsoft Hardware opracowuje nową ergonomiczną klawiaturę do komputerów PC, producent zaprezentował właśnie urządzenie o zmodyfikowanym - i jak przekonuje lepszym - designie, którego cechą charakterystyczną jest ułożenie klawiszy. Gigant z Redmond zrezygnował z rozmieszczenia ich na jednym poziomie i zamiast tego zastosował spadki płaszczyzny, które mają znacznie poprawić ergonomię urządzenia. Sculpt Comfort, bo tak nazywa się ten sprzęt, jest ponadto pierwszą klawiaturą z logo Windows 8 na przycisku Start i posiada 107 klawiszy w standardowym układzie QWERTY.

[PR] Transcend JetFlash 760 i 600 w wersji 128 GB

Kamil Pieczonka

2012-09-30 15:19

Transcend

transcend pendrive USB 3.0

Firma TRANSCEND informuje o wprowadzeniu do swojej oferty pamięci USB o pojemności 128 GB. Modelami, które zyskują nowy wariant pojemnościowy są JetFlash 760 z USB 3.0 oraz JetFlash 600. Nowe pamięci pozwolą na przenoszenie ponad 60 000 zdjęć (JPG, 2 MB), 32 000 utworów w formacie mp3 (4 minuty w jakości 128 Kbps) lub 56 godzin filmu w jakości DVD

Kodak wycofuje się z rynku drukarek atramentowych

Daniel Górecki

2012-09-29 15:08

Kodak drukarka atramentowa upadłość

Kodak nie będzie więcej wytwarzał drukarek atramentowych - producent ogłosił swoją decyzję wczoraj, pomimo uprzednich zapowiedzi o kontynuowaniu działalności w tym segmencie. Oznacza to, że nie zobaczymy już na rynku ogłoszonych wcześniej Hero 2.2 oraz Hero 4.2, a w 2013 roku zakończy się sprzedaż dostępnych obecnie urządzeń. Kodak zapowiedział, że jeszcze przez jakiś czas po zakończeniu dystrybucji urządzeń oferować będzie wparcie w postaci atramentu oraz papieru do drukarek.

[PR] Gigabyte SkyVision WS100 - bezprzewodowy transmiter HDMI

Kamil Pieczonka

2012-09-26 15:56

Gigabyte specyfikacja cena

Gigabyte rozszerzył swoją ofertę o nowy, innowacyjny transmiter obrazu – SkyVision WS100. Urządzenie jest w pełni zgodne ze standardem WHDI 1.0, który oferuje bezprzewodową transmisję danych w paśmie 5 GHz z prędkością do 3 Gb/s i przy opóźnieniu nie przekraczającym 1 ms. Pozwala to na bezproblemowe przesyłanie nieskompresowanego obrazu wideo w rozdzielczości 1080p oraz dźwięku przestrzennego w formacie 5.1, zapisanego z częstotliwością próbkowania do 48KHz/24 Bit.

[PR] Bank energii w kieszeni, na dluższe wyprawy

Kamil Pieczonka

2012-09-25 15:58

Natec

natec przenośna ładowarka zasilacz awaryjny

Natec, producent akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży przenośny bank energii o dużej pojemności. Za pomocą złącza USB możemy ładować różne typy urządzeń elektronicznych takich jak telefony komórkowe, tablety, przenośne konsole itp. Natec Extreme Media PB-4500 poprzez zastosowanie odpowiednich wtyków (znajdujących się w zestawie) lub przewodu USB, umożliwia ładowanie urządzeń elektronicznych rozwiązując problem braku zasilania np. podczas podróży.


GeekWeek poleca