Wybraliśmy najlepsze produkty roku 2015!

Daniel Górecki

2016-01-11 21:25

Redakcja

ranking najlepszy smartfon Mafia III

Pod koniec ubiegłego roku przygotowaliśmy dla Was głosowanie na najlepsze produkty w kilku interesujących nas kategoriach, a dziś przychodzimy z wynikami – w większości przypadków pokrywają się one z naszymi typami, ale nie ukrywamy, że pojawiło się też kilka zaskoczeń (patrz: Najbardziej wyczekiwana gra 2016 roku). 

Ferguson FBOX - test dongle HDMI na Androidzie

Daniel Górecki

2015-04-28 16:00

Android Telewizor recenzja

Od jakiegoś czasu telewizory typu smart, które oferują znacznie większe od swoich standardowych odpowiedników możliwości, są niezwykle popularne – aby cieszyć się podobnymi funkcjonalnościami nie musimy jednak wymieniać wciąż świetnie sprawdzającej się, choć kilkuletniej plazmy, ponieważ na rynku pojawiła się dużo tańsza alternatywa. Mowa tu o coraz śmielej poczynających sobie przystawkach TV, zwanych również dongle’ami - do naszej redakcji trafił właśnie takowy produkt od polskiej firmy Ferguson, która specjalizuje się w sprzęcie RTV.

Relacja z Toshiba World 2011

Maciej Guguł

2011-04-14 19:00

notebook LED FullHD

5 kwietnia 2011 rozpoczyna się dla mnie od dźwięku głośnego dzwonka, który wybudza mnie z głębokiego snu. Moje powieki delikatnie unoszą się, a oczom ukazuje się nie ludzka godzina – piąta rano. Chwilę później jestem już na nogach, gotowy do opuszczenia miejsca zamieszkania. Drogi bez korków wyglądają bardzo nienaturalnie, a przejazd przez miasto nie trwa długo, wszak niebo spowija jeszcze ciemność, a wszyscy szczęściarze smacznie śpią w swoich łóżkach. Lotnisko również wygląda na opustoszałe, widzę tam zaledwie garstkę ludzi, a większość z nich to pracownicy. Wzdycham głęboko, ale już po chwili na moich ustach pojawia się uśmiech, który został wywołany wyobrażeniem nadchodzących zdarzeń...

GeekWeek poleca