ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Eve V - "zabójca Surface" błyskawicznie osiąga cel na Indiegogo

Daniel Górecki

2016-11-22 13:00

laptop tablet specyfikacja

Przez ostatni rok fińska firma Eve Tech w oparciu o wsparcie społeczności przygotowywała hybrydowe urządzenie z Windowsem 10 o nazwie Eve V. Zyskało ono nawet miano Surface Killera, ponieważ jego bezpośrednim rywalem na rynku jest właśnie sprzęt Microsoftu.

Eve V - "zabójca Surface" doczekał się finalnej specyfikacji

Daniel Górecki

2016-11-12 12:00

laptop notebook tablet

ubiegłym miesiącu pisaliśmy o fińskim startupie o nazwie Eve-Tech, który przygotowuje „zabójcę Surface”, czyli hybrydę 2w1, która stanowić ma alternatywę dla urządzeń Microsoftu. Firma chwaliła się przygotowaniem urządzenia, które powstało przy udziale społeczności (ta sugerowała nie tylko specyfikację, ale i design), a sam sprzęt trafić ma także na platformę Indiegogo.

Mobilni internauci górą po raz pierwszy w historii

Kamil Pieczonka

2016-11-06 08:15

smartfony tablety Internet

Październik 2016 roku okazuje się przełomowym miesiącem w historii jeśli chodzi o mobilnych użytkowników internetu. Według najnowszych danych firmy statystycznej StatCounter, to właśnie w zeszłym miesiącu, po raz pierwszy w historii, więcej użytkowników internetu łączyło się z nim przez urządzenia mobilne niż przez komputery stacjonarne i laptopy. Trend był widoczny od wielu lat i tylko kwestią czasu było kiedy nastąpi zamiana, ale chyba i tak nadal nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego jak bardzo smartfony i tablety zmieniły nasze zwyczaje korzystania z sieci.

Lenovo Miix 720 - specyfikacja tabletu 2w1

Daniel Górecki

2016-11-01 10:00

Lenovo notebook tablet

Lenovo szykuje się właśnie do odświeżenia serii tabletów Miix 700 i nadchodzący nowy model oferować będzie wyświetlacz o wyższej rozdzielczości, etui w formie klawiatury z podświetleniem, port USB typu C i kilka innych zmian. Poza tym, procesor Core M z rodziny Skylake zostanie tu zastąpiony przez Core ix (nawet do Core i7) z serii Kaby Lake.

Surface Book i7 - wydajniejsza wersja laptopa Microsoftu

Daniel Górecki

2016-10-27 09:00

Microsoft

Microsoft laptop tablet

Wczoraj na swojej konferencji prasowej w Nowym Jorku, która poświęcona była głównie marce Surface, Microsoft zapowiedział imponujący komputer all-in-one o nazwie Surface Studio, ale koncern zapomniał też o miłośnikach bardziej mobilnych urządzeń i zaprezentował nową wersję ubiegłorocznego Surface Book.

[PR] Lenovo Yoga Book - tablet 2w1 już dostępny w Polsce

Kamil Pieczonka

2016-10-23 23:10

Lenovo

Lenovo laptop Android

Do sprzedaży trafił nowy tablet 2w1 Lenovo Yoga Book, który jest najsmuklejszym i najlżejszym produktem tego typu na świecie, a do tego łączy najwyższą mobilność z wielozadaniowością laptopa, funkcjami kreatywnymi dostępnymi do tej pory w profesjonalnych tabletach graficznych oraz technologiami naśladującymi ludzkie przyzwyczajenia. Waży 690 g, ma 9.6 mm grubości oraz może działać na akumulatorze przez 15 godzin. Oferuje niespotykaną wcześniej wszechstronność - tak jak inne produkty z serii YOGA może pracować na 4 różne sposoby, a ekran obraca się w zakresie 360 stopni.

Eve V - "zabójca Surface" zmierza na Indiegogo

Daniel Górecki

2016-10-21 15:00

laptop notebook tablet

Eve-Tech to fińska firma, która ma na swoim koncie m.in. 8-calowy tablet T1 z Windowsem na pokładzie. Teraz producent ten postanowił spróbować swoich sił z nieco bardziej zaawansowanym sprzętem, czyli hybrydą 2w1, która stanowić ma alternatywę dla urządzeń Surface od Microsoftu. Firma zaprezentowała właśnie produkt o nazwie Eve V, który powstał przy udziale społeczności (ta sugerowała nie tylko specyfikację, ale i design).

Huawei szykuje nowe modele hybryd MateBook

Daniel Górecki

2016-10-21 12:00

laptop tablet hybryda

Huawei wypuściło w tym roku na rynek swój pierwszy hybrydowy laptop, który nazywa się MateBook, ale wygląda na to, że chiński producent nie zamierza na tym poprzestawać i najnowsze doniesienia z Państwa Środka sugerują, że tak naprawdę koncern dopiero się rozkręca i możemy spodziewać się kolejnych tego typu produktów z jego strony.

Qualcomm ujawnia nowe układy mobilne ze średniej półki

Daniel Górecki

2016-10-19 12:30

procesor Qualcomm smartfony

Poza nowymi rozwiązaniami w zakresie łączności bezprzewodowej Qualcomm na swojej konferencji prasowej zapowiedział także nowe układy mobilne skierowane do urządzeń ze średniej półki. Mowa tu o procesorach Snapdragon 427, 626 oraz 653, które może nie różnią się tak bardzo od swoich poprzedników, ale wprowadzają kilka istotnych nowości.

Tablet Honor Media Pad 2 i zegarek Watch S1 już oficjalnie

Daniel Górecki

2016-10-19 09:00

smartfon Android tablet

Poza smartfonem 6X marka Honor zaprezentowała dziś także 8-calowy tablet  Media Pad 2 oraz smartwatch o nazwie Watch S1 - oba urządzenia trafią do sprzedaży na rynku chińskim jeszcze w tym miesiącu.

Lenovo Tab3 w wersji 7 i 8 cali

Kamil Pieczonka

2016-10-19 07:45

Lenovo

Lenovo tablet specyfikacja

Lenovo prezentuje kolejne nowości na polskim rynku w postaci dwóch tabletów z serii TAB3. Do sprzedaży trafiły właśnie dwa modele w kompaktowych rozmiarach 7 oraz 8 cali. Twórcom nowych produktów przyświecał cel stworzenia urządzenia idealnego dla całej rodziny. Lenovo TAB3 to wszechstronne tablety, idealne do tego, aby korzystali z nich wszyscy domownicy. Aby uszanować odmienne preferencje i potrzebę prywatności każdego z użytkowników, Lenovo oferuje możliwość tworzenia profili. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy z domowników może zachować swoje ustawienia, aplikacje oraz zabezpieczyć dostęp do profilu hasłem – także za pomocą skanu twarzy. 

Galaxy TabPro S - windowsowy tablet doczekał się nowej wersji

Daniel Górecki

2016-10-17 09:00

Samsung pamięć tablet

Samsung przeżywa teraz ciężki okres za sprawą fiaska Note 7, ale koreański gigant nie marnuje czasu i postanowił wypuścić na rynek nową wersję tabletu Galaxy TabPro S. Wariant Gold Edition oprócz nowego koloru i metalowej obudowy (stop magnezu) dostarcza także lepszą specyfikację z 8 GB pamięci RAM oraz 256 GB dyskiem SSD, a także pojemniejszą baterię zapewniającą do 10,5 godziny odtwarzania wideo z dala od ładowarki.

Tablety Galaxy Tab S3 mają zadebiutować dopiero w 2017 roku

Daniel Górecki

2016-10-14 15:00

Android Samsung tablet

Spodziewaliśmy się, że Samsung zaprezentuje tablety z serii Galaxy Tab S3 na początku września, w trakcie targów IFA 2016, ale to oczywiście nie miało miejsca. Co więcej, wygląda na to, że nie ujrzymy modeli Tab S3 już w tym roku, a przynajmniej nie na oficjalnej prezentacji, ponieważ zdaniem portalu Sam Mobile koreański gigant zamierza ujawnić te tablety dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku, czyli najpóźniej w marcu.

Nokia D1C to 13,8-calowy tablet

Daniel Górecki

2016-10-14 09:30

Android Nokia tablet

Pamiętacie niedawne doniesienia o tajemniczym androidowym urządzeniu Nokia D1C, które uznane było za nowy smartfon tej kultowej marki? Okazuje się jednak, że D1C jest tak naprawdę tabletem, a pierwsze wyniki benchmarków, które pojawiły się w sieci, po prostu nie wykryły rozmiaru ekranu.

Huawei zapowiada ujawnienie 3 urządzeń marki Honor

Daniel Górecki

2016-10-12 09:05

Huawei

telefon tablet zaproszenia

W sieci pojawiały się już przecieki sugerujące, że Huawei ma zamiar ujawnić model Honor 6X podczas konferencji prasowej zaplanowanej na 18 października i w końcu dostaliśmy ich potwierdzenie, bo chiński producent właśnie rozesłał do mediów stosowne naproszenia.