ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Wideo newsy FrazPC.pl - odcinek 115.

Kamil Pieczonka

2014-08-04 15:18

Samsung AMD Lifestyle

Dzisiejszy odcinek wideo newsów zaczynamy od tematyki gier, w tym problemów firmy Crytek, gier na konsole w Biedronce oraz programu EA Access. Na rynku smartfonów mamy plotkę o HTC One M8 z Windows Phone na pokładzie, dwóch nowych modelach Nokii oraz planach Motoroli dotyczących nowego Nexusa. OnePlus nie zwalnia za to tempa i szykuje swojego OneWatch'a, a my szykujemy recenzje smartfona ;-). Poza tym kilka słów o nowych procesorach AMD i Intela, pamięciach DDR4, zapowiedziach nowych modeli kart graficzny AMD i NVIDII oraz 64 bitowej wersji Chrome. Na koniec cwany wirus i testy nadawania w rozdzielczości 4K przez TVP. Zapraszamy do oglądania!

65-calowy 4K OLED TV od LG z ceną i datą premiery

Daniel Górecki

2014-08-01 09:27

Telewizor LG oled

Jeśli przymierzacie się do zakupu telewizora Ultra HD, jednak nie interesuje Was technologia LCD i ostrzycie sobie apetyt na sprzęt z panelem OLED, to mamy dobre wieści - już we wrześniu do sklepów trafić ma bowiem 65-calowy model 4K o nazwie 65EC9700 od LG.

Samsung wypuszcza UHD TV zakrzywiający się na żądanie

Daniel Górecki

2014-07-31 09:03

Samsung Telewizor TV

W branży technologicznej, podobnie zresztą jak w innych dziedzinach życia, panują swoiste trendy, dlatego też od jakiegoś czasu producenci telewizorów usilnie próbują przekonać nas do zakrzywionych urządzeń. Jeśli jednak nie jesteśmy do końca „kupieni” przez to rozwiązanie, to Samsung przygotował dla nas pierwszy na świecie telewizor, który będzie wyginał się/zakrzywiał tylko w razie potrzeby, czyli na żądanie użytkownika.

LG także wprowadza do przedsprzedaży 105-calowy telewizor UHD

Daniel Górecki

2014-07-29 09:27

Telewizor LG TV

Kiedy w zeszłym tygodniu Samsung wprowadził do przedsprzedaży swój 105-calowy telewizor UHD wiedzieliśmy, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać na odpowiedź LG, ponieważ obie firmy mocno rywalizują ze sobą na tym polu i żadna z nich nie ustępuje drugiej nawet na krok.

Zakrzywiony 105-calowy 4K TV Samsunga wyceniony na 120,000 USD

Daniel Górecki

2014-07-23 09:14

Samsung Telewizor TV

Podczas tegorocznych targów CES zobaczyć można było naprawdę dużą ilość nowych, imponujących telewizorów, lecz tylko niektórym z nich udało się przykuć naszą uwagę na tyle, abyśmy zapamiętali je na dłużej. Niewątpliwie należy do nich UN105S9W od Samsunga, który określany jest przez koreańskiego producenta jako „pierwszy na święcie, największy i najbardziej zakrzywiony 105-calowy telewizor UHD”.

SoundSight - słuchawki z funkcją streamowania na żywo

Daniel Górecki

2014-07-11 10:01

słuchawki słuchawki bezprzewodowe cena

Wydawać by się mogło, że jeśli chodzi o słuchawki, niewiele może nas już zaskoczyć, ponieważ od tego typu sprzętu wymagamy przeważnie dobrej jakości dźwięku oraz komfortu użytkowania. Niemniej jednak SoundSight udała się ta sztuka, bo oprócz tradycyjnego zastosowania w ich produkcie znajdziemy także kamerkę, 6 mikrofonów, akcelerometr czy możliwość kontroli głosem.

Wideo newsy FrazPC.pl - odcinek 113.

Kamil Pieczonka

2014-07-09 11:49

FrazPC Video

Microsoft SSD HTC

Dzisiejszy odcinek wideo newsów będzie dosyć nietypowy, po pierwsze jeden z nas ma urlop, i czeka na Was tylko wersja audio bez grafik, a po drugie drugi z nas wybiera się na urlop i z kolejnym odcinkiem wrócimy dopiero pod koniec lipca. Dzisiaj poruszyliśmy tematy związane z telewizorami, dyskami SSD, czy miniaturowymi komputerkami. Mamy też kilka informacji o Windows 9, nowych smartfonach Nokia by Microsoft czy Xbox One. Dobre wiadomości ma też HTC, który wreszcie zaczyna zarabiać i planuje kolejne modele smartfonów. Wreszcie są też pierwsze plotki o Xperii Z3 i kilka innych ciekawostek. Zapraszamy do słuchania ;-)

Samsung kończy z produkcją telewizorów plazmowych

Daniel Górecki

2014-07-03 09:09

Samsung telewizory zakończenie produkcji

Jeśli przymierzaliście się do zakupu nowego plazmowego telewizora, to właśnie przyszedł na to najwyższy czas - Samsung SDI ogłosiło bowiem, że zakończy produkcję paneli PDP (plasma display panels) jeszcze w tym roku.

Definicja Ultra High-Definition doczekała się aktualizacji

Daniel Górecki

2014-06-30 08:11

4K telewizory monitory

Pomimo tego, że organizacja CEA dopiero w 2012 roku, czyli wraz z pojawieniem się na rynku pierwszych telewizorów 4k, zdefiniowała pojęcie Ultra High-Definition, to już postanowiła je zaktualizować, aby konsumenci podczas zakupu nowego telewizora czy odtwarzacza nie mieli żadnych wątpliwości, że sprzęt jest w stanie obsłużyć materiały w tak wysokiej rozdzielczości.

Android TV doczeka się dedykowanego gamepada

Daniel Górecki

2014-06-28 10:21

Android Google gry

Zapowiedzianą podczas Google I/O platformę Android TV, która zadomowić ma się w naszych telewizorach już w przyszłym roku, obsługiwać będzie można za pomocą naszego głosu, smartfona czy nawet smartwatcha. Oprogramowanie w dużym stopniu stawiać będzie również na gry, o czym świadczą zapowiedzi dedykowanych konsol od Razera i Asusa, a w przypadku tej formy rozrywki przyda się odpowiedni gamepad.

LG prezentuje swoją nową kolekcję telewizorów 4K

Daniel Górecki

2014-06-26 09:51

LG IPS UHD

Na początku roku Samsung przewidywał, że telewizory 4K będą cieszyć się większą popularnością niż zakładano i w związku z tym spodziewać możemy się szybkich obniżek cen - potwierdzeniem tych słów może być zapowiedziana właśnie przez LG najnowsza kolekcja Ultra HD TV.

Technologia Dolby Atmos zmierza do naszych salonów

Daniel Górecki

2014-06-24 09:01

Blu-ray audio dźwięk

Bombardująca nas dźwiękiem ze wszystkich kierunków technologia Atmos od Dolby niewątpliwe stworzona została z myślą o kinach i niewiele osób ma tyle miejsca i pieniędzy, aby kupić aż tyle wymaganych głośników. Producent postanowił jednak w końcu przenieść ją do naszych salonów, więc już niedługo będziemy mogli się nią cieszyć także i w domowym zaciszu.

Titan Zeus - 4K TV wielkości bramki piłkarskiej za 1 mln GBP

Daniel Górecki

2014-06-11 07:09

TV 4K titan

Brytyjski producent sprzętu, firma Titan, zapowiedział właśnie największy na świecie telewizor – jest on wielkości piłkarskiej bramki, czyli jakieś 4 razy większy od dotychczasowego rekordzisty, tj. 152-calowego Panasonica o rozdzielczości 4K.

Samsung ujawnia prototyp telewizora z systemem Tizen

Daniel Górecki

2014-06-05 09:55

Telewizor system operacyjny OS

Samsung najwyraźniej wiąże duże nadzieje z systemem operacyjnym Tizen, wylądował on już bowiem w aparatach, smartwatchach, a ostatnio i długo wyczekiwanym smartfonie koreańskiego producenta, ale to jeszcze nie koniec, ponieważ koncern zaprezentował właśnie prototyp zakrzywionego telewizora typu smartTV bazującego właśnie na tej platformie.

Wideo newsy FrazPC.pl - odcinek 106.

Kamil Pieczonka

2014-05-19 17:11

Apple AMD Sony

W dzisiejszym odcinku zajmiemy się między innymi nadchodzącymi premiera gier, Watch Dogs, który pojawi się już za tydzień, a także Far Cry 4 zapowiedziany na listopad i HALO 5, które trafi na Xbox One w przyszłym roku. Poza tym powiemy jeszcze o wspominanym Xbox One, który od czerwca będzie dostępny w tańszej wersji (400 USD) bez Kinecta (niestety, w Polsce dopiero po wakacjach), planach AMD co do kart graficznych oraz tanim telewizorze 4K od Xiaomi. Na koniec rynek smartfonów, a tam wysyp zdjęć iPhone 6, premiera HTC One mini 2 oraz Moto E, a także pierwsze zdjęcia LG G3. Zapraszamy!