ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

HP prezentuje nowy sprzęt dla graczy z serii Omen

Daniel Górecki

2016-05-27 11:00

laptop notebook monitor

HP zdecydowało się na całkowite odświeżenie swojej nieco zapomnianej serii Omen, która skierowana jest do graczy. Amerykański koncern zapowiedział nowe produkty tej rodziny, w tym dwa nowe laptopy, komputer stacjonarny oraz monitor.

Microsoft zmienia wymagania dla Windowsa 10

Daniel Górecki

2016-05-23 11:00

Microsoft system operacyjny smartfony

Microsoft robi co może, by dotrzeć z systemem operacyjnym Windows 10 do jak największego grona użytkowników. Teraz gigant z Redmond zdecydował się zrobić kolejny krok w tym kierunku i tak zmienił minimalne wymagania stacjonarnej i mobilnej wersji tego OS, by ten pozwalał producentom OEM na więcej opcji w trakcie tworzenia nowego sprzętu z Windowsem na pokładzie.

Asus szykuje laptopa z grafiką wydajniejszą od Titana X

Daniel Górecki

2016-05-21 10:15

laptop notebook Asus

Firma Asus zdecydowała się nieco podgrzać atmosferę przed zbliżającymi się targami Computex 2016 i na swojej stronie opublikowała pierwsze informacje na temat nadchodzącego flagowego laptopa dla graczy. Najciekawsze zdają się informacje na temat wydajności tego urządzenia, ponieważ ma ono otrzymać kartę graficzną mocniejszą od stacjonarnego Titana X.

Androidowe aplikacje i sklep Google Play zawitają na Chrome OS

Daniel Górecki

2016-05-20 12:30

Google

Android Google notebooki

Google w trakcie konferencji I/O potwierdziło niedawne doniesienia i zapowiedziało, że androidowe aplikacje trafią na platformę Chrome OS. Koncern udostępni na Chromebookach swój mobilny sklep Play Store, dzięki czemu zyskamy dostęp do ogromnej biblioteki aplikacji, dostępnej dotychczas na urządzeniach mobilnych z systemem Android.

Acer wystartował z nową promocją typu Cashback

Daniel Górecki

2016-05-18 09:30

Acer

smartfon laptop Acer

Producenci podzespołów komputerowych typu płyty główne, procesory czy karty graficzne przyzwyczaili nas już do promocji typu Cashback, gdzie otrzymujemy zwrot gotówki za zakup wybranych produktów. Tym razem podobną akcję postanowił zorganizować polski oddział Acera, ale w tym przypadku promocja obejmuje monitory, laptopy, projektory, a nawet smartfon oraz komputer stacjonarny.

EliteBook 1030 - nowy biznesowy laptop od HP

Daniel Górecki

2016-05-17 14:00

laptop notebook HP

HP odświeżyło swoje biznesowe laptopy klasy premium z serii EliteBook na początku tego roku, ale firma postanowiła zrobić miejsce na jeszcze jeden model z tej rodziny. Amerykański producent zapowiedział 13,3-calowy notebook HP EliteBook 1030, który upchnięto w obudowę typową dla 12,2-calowych laptopów.

HP prezentuje nowe laptopy z rodziny Pavilion

Daniel Górecki

2016-05-04 08:50

laptop notebook HP

HP zdecydowało się na wiosenne odświeżenie swojej oferty w zakresie laptopów i zapowiedziało kilka dobrze znanych modeli w nowych odsłonach, które trafią do sprzedaży w drugiej połowie maja. Oczywiście oprócz nowych opcji kolorystycznych i zmian designu notebooki doczekały się także usprawnień specyfikacji.

Google wkrótce udostępni androidowy sklep Play na Chrome OS

Daniel Górecki

2016-04-26 10:25

Android Google system operacyjny

Co prawda Google już od jakiegoś czasu udostępnia androidowe aplikacje na platformie Chorme OS, ale wciąż możemy mówić jedynie o niewielkiej liczbie wybranych programów. Wkrótce powinno to jednak ulec zmianie, ponieważ jak wynika z najnowszych informacji wyszukiwarkowy gigant przygotowuje się właśnie do wprowadzenia na Chrome OS całego sklepu Play.

Acer zapowiada nowe produkty dla graczy z rodziny Predator

Daniel Górecki

2016-04-22 10:30

Acer

laptop Acer monitor

Podczas wczorajszej konferencji prasowej next@acer firma Acer nie zapomniała również o graczach i  zaprezentowała 3 nowe urządzenia dedykowane tej grupie użytkowników, które wejdą w skład rodziny produktów Predator. Nowy laptop Predator 17 X oraz kompaktowy komputer stacjonarny Predator G1 pochwalić mogą się najwydajniejszymi dostępnymi na rynku komponentami i są gotowe do obsługi wirtualnej rzeczywistości za pomocą gogli Oculus, HTC Vive, OSVR i StarVR.

Acer prezentuje ultrabooka Aspire S 13 i hybrydę Switch Alpha 12

Daniel Górecki

2016-04-22 09:10

Acer

laptop notebook Acer

Podczas konferencji prasowej next@acer firma Acer zaprezentowała swoje najnowsze produkty, wśród których nie mogło zabraknąć laptopów. Na szczególne wyróżnienie zasługują ultrabook Aspire S 13, czyli smukły notebook o dużej mocy obliczeniowej przeznaczony dla użytkowników ceniących eleganckie wzornictwo oraz hybrydowy Switch Alpha 12, który jest pierwszym na rynku notebookiem 2w1 wyposażonym w procesor Intel Core i7, Core i5 lub Core i3 szóstej generacji pozbawionym wentylatora.

Seria Radeon M400 to głównie rebranding starszych układów

Daniel Górecki

2016-04-20 12:30

AMD Radeon karty graficzne

Już dwa miesiące temu Levono potwierdziło, że ich dwa nowe notebooki z rodziny Yoga wyposażone zostaną w kartę graficzną z serii Radeon M400. A biorąc pod uwagę, że laptopy te zapowiadane były na kwiecień, premiera nowych mobilnych kart AMD może być praktycznie tuż za rogiem.

HP może szykować Chromebooka z 16 GB RAMu i wsparciem dla VR

Daniel Górecki

2016-04-18 12:00

laptop notebook HP

Jak wynika z najnowszych doniesień HP przygotowuje nowego Chromebooka, który zdecydowanie będzie się wyróżniał na tle typowych budżetowych laptopów z Chrome OS na pokładzie. Urządzenie otrzymać ma dotykowy ekran, port USB typu C do ładowania i nie tylko oraz, co najciekawsze, wsparcie dla wirtualnej rzeczywistości.

NexDock - ciekawa stacja dokująca w formie laptopa

Daniel Górecki

2016-04-11 12:30

smartfon laptop stacja dokująca

Jedną z ciekawszych funkcji mobilnej wersji Windows 10 jest Continuum, które pozwala nam podłączyć telefon z tym OS do monitora, zmieniając go tym samym w swoisty komputer. Jeśli podoba Wam się ten pomysł, ale wolelibyście coś bardziej elastycznego, nieograniczonego do kilku telefonów z Windows 10 Mobile, to powinniście zainteresować się urządzeniem o nazwie NexDock.

Acer szykuj nową hybrydę - Aspire Switch Alpha 12 S

Daniel Górecki

2016-04-08 13:00

laptop notebook Acer

Na targach CES Acer zaprezentował swoją nową hybrydę z 12,5-calowym wyświetlaczem i procesorem Core M. Mowa tu o modelu Aspire Switch 12 S, który jest całkiem wydajnym i wszechstronnym urządzeniem typu 2w1, ale tajwański producent szykuje nową wersję tego sprzętu.

HP prezentuje Spectre, najcieńszy laptop na świecie

Daniel Górecki

2016-04-06 08:38

laptop notebook Core i7

Producenci laptopów przeważnie nie silą się nadto jeśli chodzi o oryginalność w zakresie designu i ich kolejne produkty to klony poprzednich dobrze znanych modeli. Tym razem HP zapowiedziało jednak notebook, który zdecydowanie wyróżnia się w tłumie i na tle rywali wygląda naprawdę imponująco.