ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Tracer Gamezone Illuminato - mechaniczna klawiatura z dobrą ceną

Kamil Pieczonka

2016-11-28 06:00

Tracer

klawiatura atrakcyjna cena mechaniczna klawiatura

Tracer GAMEZONE wprowadził do sprzedaży kolejną klawiaturę mechaniczną – Illuminato. GAMEZONE Illuminato to sprzęt łatwy do przetransportowania, wyposażony w mechaniczne przełączniki Outemu Blue i wielokolorowe podświetlenie LED RGB. Produkt został stworzony przede wszystkim z myślą o użytkownikach szukających ergonomicznego, wygodnego sprzętu w rozsądnej cenie, która to powinna oscylować w okolicach 250 PLN.

Nasze słuchawki także mogą nas podsłuchiwać

Daniel Górecki

2016-11-24 12:30

słuchawki PC bezpieczeństwo

Dla osób, które mocno cenią sobie własną prywatność, ale przywiązane są do nowoczesnych technologii, mijający rok był nieco przerażający. Niedawno dowiedzieliśmy się, że zhakować można nie tylko nasze konta i komputery, ale i monitor, bezprzewodową klawiaturę czy dysk twardy, a teraz … do listy możemy dopisać słuchawki.

ROCCAT Suora FX - nowa klawiatura mechaniczna

Kamil Pieczonka

2016-11-09 07:00

Roccat

klawiatura Roccat podświetlenie

ROCCAT wprowadza na rynek nową wersję klawiatury mechanicznej – Suora FX. Jest to  model bardzo dobrze znany graczom na całym świecie. Pierwsze jej egzemplarze pojawiły się w sprzedaży w połowie bieżącego roku. Wersja FX została urozmaicona o nowy rodzaj podświetlenia klawiszy. Suora FX, przy wsparciu oprogramowania ROCCAT Swarm oraz dzięki palecie barw liczącej ponad 16 milionów kolorów, umożliwia graczom wybór dowolnego odcienia podświetlenia klawiatury. Użytkownicy mogą – dzięki klawiszom od F1 do F4 – zmieniać rodzaj podświetlenia produktu. Dostępne efekty to: fala, oddychanie, kamień wpadający do wody lub jednolity, stały kolor.

Myszka Mionix Naos QG zbada każdy parametr rozgrywki

Kamil Pieczonka

2016-11-01 13:16

Mionix

Mionix statystyki tętno

Czy da się wymyślić jeszcze coś nowego i praktycznego w dziedzinie myszek gamingowych? Mionix twierdzi, że tak, prezentując swoją nową myszkę Naos QG: pierwszego na świecie gryzonia, w którym zastosowano sensory skórno-galwaniczne. Naos QG odczytuje na bieżąco rytm serca, szybkość i przebyty przez myszkę dystans, a także ilość akcji na minutę czy sumę wszystkich kliknięć. Część z tych informacji może być wyświetlana za pomocą nakładki graficznej, kompatybilnej z niemal każdą grą. Uzyskane dane można następnie zapisać i przesłać swoim znajomym. Dodatkowo mysz posiada otwarty kod API, dzięki któremu gracze sami będą mogli tworzyć nowe funkcje dla Naosa QG.

Wyatt Meter - mechaniczna klawiatura od Xiaomi

Daniel Górecki

2016-10-20 14:25

klawiatura cena crowdfunding

Xiaomi to marka, która wciąż kojarzona jest głównie z tanimi smartfonami, ale w ostatnim czasie chińska firma mocno dywersyfikuje swoją ofertę i dostarcza wiele różnorodnych produktów, jak drony, oczyszczacze powietrza, rowery, laptopy, a ostatnio nawet akcesoria PC, bo właśnie doczekaliśmy się pierwszej mechanicznej klawiatury od tego producenta.

Ozone Ekho H80 Origen trafiają do Polski

Kamil Pieczonka

2016-10-19 06:25

Ozone

słuchawki specyfikacja cena

Ozone Gaming oraz profesjonalny gracz Enrique „xPeke” Martinez ciężko pracowali ponad rok rozwijając nowe produkty. Chcieli, aby przyniosły one świeże koncepcje dotyczące ergonomii, komfortu i wydajności. W ubiegłym roku Ozone zaprezentował podkładkę Ozone Origen, która została ciepło przyjęta przez społeczność graczy, teraz producent uzupełnił linię o high-endowe słuchawki - OZONE EKHO H80 ORIGEN.

Tt eSports prezentuje myszkę z czytnikiem linii papilarnych

Daniel Górecki

2016-10-17 13:00

Thermaltake specyfikacja cena

Co prawda firma APC posiadała w swojej ofercie myszkę z czytnikiem linii papilarnych już przeszło 10 lat temu, jednak wtedy pomysł ten nie za bardzo chwycił. Teraz jednak, kiedy skanery biometryczne zostały spopularyzowane przez smartfony, z podobnego pomysłu postanowił skorzystać Tt eSports, czyli gamingowy oddział firmy Thermaltake.

NEON M10 - nowa myszka od Ozone

Daniel Górecki

2016-10-09 10:43

Ozone Gaming

myszka specyfikacja cena

Specjalizujący się w akcesoriach dla graczy Ozone Gaming postanowił poszerzyć swoją ofertę o nową myszkę NEON M10. Ta jest młodszym bratem modelu NEON 3K i pochwalić może się dobrym sensorem optycznym Pixart 3050 o maksymalnej rozdzielczości 2000, przez co dedykowana jest przede wszystkim fanom niskich DPI.

Zdjęcia myszki i klawiatury Microsoft Surface

Daniel Górecki

2016-10-06 15:03

Microsoft zdjęcia FCC

Po średnim starcie hybrydowe urządzenia z rodziny Surface stały się jednak jednymi z najbardziej udanych urządzeń Microsoftu w ostatnich latach, nic więc dziwnego, że gigant z Redmond będzie próbował przekuć sukces marki na inne produkty, co zdają się potwierdzać najnowsze przecieki.

Google zapowiada nowy router WiFi

Daniel Górecki

2016-10-05 09:15

Google

Google router cena

Pomimo tego, że Google WiFi nie wydaje się być tak ekscytującym produktem jak smartfony Pixel, gogle Daydream czy domowy głośnik-asystent Home, to warto wspomnieć o nowym routerze, który zaprojektowano w taki sposób, by był modularny i łatwy w instalacji, dzięki czemu możemy zastosować jedną sztukę bądź też kilka  jako część topologii siatki pokrywającej większą przestrzeń.

HyperX Cloud Stinger - nowe słuchawki dla PC, X1 i PS4

Kamil Pieczonka

2016-10-04 23:22

HyperX

słuchawki kingston hyperx

HyperX wprowadza na rynek nowe gamingowe słuchawki HyperX Cloud Stinger. Zaprojektowane specjalnie z myślą o graczach urządzenie, zostało wyposażone w m.in piankę zapamiętująca kształt oraz 50 mm kierunkowe przetworniki. Słuchawki ważą zaledwie 275 gramów oraz posiadają ruchome nauszniki w zakresie 90 stopni, co pozwala na wielogodzinne komfortowe użytkowanie. Producent zadbał także o wygodę podczas prowadzenia rozgrywek. Funkcja wyciszenia dźwięku, kontroler głośności oraz regulowany pałąk znalazły się w zasięgu dłoni gracza.

HP odblokuje nieoryginalne kartridże w swoich drukarkach

Daniel Górecki

2016-09-30 08:08

HP aktualizacja firmware

W ubiegłym tygodniu donosiliśmy o tym, że HP zdecydowało się blokować nieoryginalne kartridże do swoich drukarek za sprawą firmware’u, który zaczął działać od 13 września. Nie trzeba chyba wspominać, że to posunięcie nie spodobało się sporej grupie użytkowników drukarek amerykańskiego producenta, który tym posunięciem wymusił kupowanie oryginalnych, przeważnie droższych kartridży.

DeathAdder Elite - nowa wersja kultowej myszki Razera

Daniel Górecki

2016-09-28 12:00

Razer

myszka specyfikacja cena

Razer DeathAdder to myszka, która przez wielu graczy uznawana jest za jedną z najlepszych na rynku, ale amerykański producent uznał, że tej i tak w końcu przyda się nowa wersja, która wprowadzi kilka istotnych usprawnień. Na szczęście Razer zdecydował się zachować lubiany ergonomiczny kształt tego gryzonia i skoncentrował się przede wszystkim na zmianach pod maską urządzenia.

Mionix Naos QG - mysz, która pokazuje rytm serca

Daniel Górecki

2016-09-27 09:02

mionix

myszka PC mysz

Twórcy akcesoriów dla graczy zrobią wszystko, by wyróżnić się na tle ogromnej ilości konkurentów, a najbardziej oryginalne pomysłu przeważnie skierowane są do najbardziej wymagających użytkowników, nierzadko profesjonalistów - z taką sytuacją mamy do czynienia w przypadku nowej myszki od firmy Mionix.

Marka Saitek przechodzi w ręce Logitecha

Daniel Górecki

2016-09-17 11:06

saitek Logitech mad catz

Logitech od jakiegoś czasu systematycznie rozszerza swoje portfolio o produkty z różnych kategorii, zarówno skierowane do najbardziej wymagających graczy poszukujących jak największej imersji, jak i bardziej podstawowe urządzenia.