ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

10 najciekawszych gier maja

Daniel Górecki, 2017-05-01 13:23 | Źródło Redakcja |

Friday the 13th: The Game

Data premiery: 26.05.2017
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Friday the 13th: The Game to produkcja nastawiona w głównej mierze na sieciowe zmagania, która opiera się na zabawie w chowanego. Początkowo gra oferować miała jedynie asymetryczny tryb multiplayer, gdzie jeden ze śmiałków wciela się w mordercę (Jasona), a zespół siedmiu graczy stara się przed nim uciec, wykorzystując do tego liczne kryjówki. Pod naciskiem graczy twórcy zmienili jednak zdanie i obiecali przygotować tryb singlowy – nie wyrobili się z nim na premierę i nie będzie on dostępny na starcie tylko dodany ma być w późniejszym terminie za pomocą aktualizacji. Trzeba przyznać, że materiały z gry zwiastują ciekawą (i brutalną) zabawę dla osób o mocnych nerwach.

Strona 8 z 10

Tagi: premiery gier, maj, Prey, Injustice 2, Get Even, Inner Chains, Rime, Farpoint, The Surge, Friday the 13th: The Game, Star Trek: Bridge Crew, NBA Playgrounds,

Komentarze (7)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

01.05.2017 14:30

Wątków: 379 | Odpowiedzi: 16824

farpoint, ciekawy klimat

chociaż graficznie to bieda.

http://www.speedtest.net/result/6901318932 ☺

01.05.2017 18:17

Wątków: 104 | Odpowiedzi: 8514

co do gier VR

To gier jest OD ZAJEBANIA !!!!

Star Trek chuba kupie glupio nie kupic Ikona: :)

Oculus Rift +2700x@4250ghz +Asus Crosshair VII+Team Group Dark@3533c14 +WymiotTytanik@2.1/11.5+Samsung NVME SM961+SuperFlower Platinum 1200+ Phobya Nova 1080 Watercooling ZABAWKA 350Z

02.05.2017 12:30

Wątków: 52 | Odpowiedzi: 493

a gdzie

jest opcja "całość na jednej stronie"? kiedyś chyba było coś takiego. Ikona: badday

02.05.2017 12:54

Wątków: 168 | Odpowiedzi: 26106

...

Piter, o to samo właśnie miałem zapytać. Nie wiem jak inni, ale jak widzę, że nie ma tej opcji, to nie nabijam więcej klików portalowi, tylko kończę czytanie...

ASRock Z97 PRO4, i5-4690K, RipjawsX 2x4GB 2133MHz, MSI GTX970 4G, SB Z, HDWD130EZSTA, Crucial MX100 512GB, Cooler Master G650M, DVR-215D, HP LA2306x; Galaxy Tab S; XBox One X

02.05.2017 13:36

Wątków: 52 | Odpowiedzi: 493

też tak sobie pomyślałem

wywalone, żeby nabijać odsłony. Ikona: zongler

02.05.2017 13:41

Wątków: 11 | Odpowiedzi: 1763

Star Trek: Bridge Crew

Wymaga czterech Oculusów, czy można grać też z AI albo bez gogli VR? Ikona: :D

Xeon 1240V2|Fortis 3|ASRock Z77 Pro4-M|1080 Armor|16GB@1600|M5S 128|Iridium Pro 240|RM550x|Aerocool DS Cube|Dell P2414H|TX-P42G20E|WiiU

02.05.2017 15:21

Wątków: 104 | Odpowiedzi: 8514

tufturek

Star Trek: Bridge Crew
Gra VR multi online a ty sie pytasz czy mozna singla bez VR ??? PowaZnie czy woot ??

Oculus Rift +2700x@4250ghz +Asus Crosshair VII+Team Group Dark@3533c14 +WymiotTytanik@2.1/11.5+Samsung NVME SM961+SuperFlower Platinum 1200+ Phobya Nova 1080 Watercooling ZABAWKA 350Z

04.05.2017 08:35

Wątków: 11 | Odpowiedzi: 1763

Poważnie.

Bo nie lubię gier multi z randomami z internetu, a moi znajomi nie będą mieć oculusa, ani żadnych innych gogli VR w ciągu najbliższych 10-ciu lat. Ikona: ;)

Xeon 1240V2|Fortis 3|ASRock Z77 Pro4-M|1080 Armor|16GB@1600|M5S 128|Iridium Pro 240|RM550x|Aerocool DS Cube|Dell P2414H|TX-P42G20E|WiiU

04.05.2017 10:21

Wątków: 104 | Odpowiedzi: 8514

tufturek

No to masz pograne Ikona: :D Tak sie sprzedaje Technologie produktami ktore jej wymagaja Ikona: :)

Goscie wykladaja kupe szmalu na produkcje gier pod VR wiec musza je sprzedawac VR only aby ludzie ktorzy chca w to pograc kupili VR.


Top jak dawna sytuacja z grami XD7 i dx8 czyDX9 to bylo.
Miales grafe dx7 w tytuly na dx8/9 nie pograles bo nie obslugiwalo shaderow i trzeba bylo grafe zmieniac. Co w tamtych Lepszych wedlug mnie czasach bylo dobre. Bo byly porzadne skoki technologiczne.

Produceci gier sprzetu softu po prostu wypuszczali max co mogi nie przejmujac sie czy ludzie maja na to sprzet. To jak ktos sie wstrzymywal z wymiana sprzetu BO TEN JESCZE DAJR RADE to mial powod do wymiany.
Momentalnie byly skoki a teraz ??
Wyjdze konsola kupujesz top grafe z czasu jej wyjscia i grasz 6+ lat na niej bo konsola trzyma postep.

NAwet miezkajac w polsce co 2 lata wymienialem CONAJMNIEJ grafe. Skok co generacje cpu w sumie tez robilem Ikona: :) Mimo nie zarabiania jakis kokosow hehe.

Oculus Rift +2700x@4250ghz +Asus Crosshair VII+Team Group Dark@3533c14 +WymiotTytanik@2.1/11.5+Samsung NVME SM961+SuperFlower Platinum 1200+ Phobya Nova 1080 Watercooling ZABAWKA 350Z

04.05.2017 10:26

Wątków: 11 | Odpowiedzi: 1763

Cóż...

...życzę im szczęścia. Ikona: ;)

Mnie gier nie zabraknie.

Xeon 1240V2|Fortis 3|ASRock Z77 Pro4-M|1080 Armor|16GB@1600|M5S 128|Iridium Pro 240|RM550x|Aerocool DS Cube|Dell P2414H|TX-P42G20E|WiiU