10 najciekawszych gier grudnia

Daniel Górecki, 2017-12-01 17:39 | Źródło Redakcja |

Najgorętszy okres premier już za nami, co dobrze pokazuje sytuacja w grudniu. Tym razem wydawcy nie zostawili na ten miesiąc praktycznie żadnej dużej premiery, dlatego zadowolić musimy się dodatkami do głośnych tytułów oraz odgrzewanymi kotletami. Wciąż znajdziemy tu jednak kilka ciekawych propozycji, a jeśli nic nie przypadnie Wam do gustu, to zapewne spożytkujecie ten czas na nadrabianie zaległości.

Doom VFR

  • Data premiery: 01.12.2017
  • Platforma: PS4 (PSVR), PC (HTC Vive)
  •  

Doom VFR to jeden z kilku tytułów przygotowanych przez Bethesdę dla platform wirtualnej rzeczywistości. Jest to oczywiście gra bazująca na wydanym w zeszłym roku świetnym restarcie kultowego shootera, ale zmodyfikowana pod kątem gogli VR. Niestety ucierpiała na tym nie tylko oprawa graficzna, ale sama rozgrywka, ponieważ twórcy zdecydowali się na bardzo uproszczone przemieszczanie się bohatera, które pozwala nam jedynie na teleportacje na krótkie odległości. Wydaje się więc, że technologia wirtualnej rzeczywistości nie jest jeszcze gotowa na tak demonicznie szybkie tempo rozgrywki, jak w shooterze z 2016 roku.

 

Strona 1 z 10

Tagi: PC, gry, PS4, Xbox One, premiery gier, PlayerUnknown’s Battlegrounds, Doom VFR, Xenoblade Chronicles 2, Fallout 4 VR, Okami HD, Hello Neighbor, nintendo Swithc, grudzień 2017, Dead Rising 4: Frank’s Big Package, Seven: The Days Long Gone, Destiny 2: Curse of Osiris, The Walking Dead: The Telltale Series Collection,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.