ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Corsair Void Pro RGB USB - recenzja słuchawek Dolby Headphone 7.1

Daniel Górecki, 2017-09-25 20:52 | Źródło FrazPC Tech Lab |

Corsair wciąż musi przebijać się ze swoimi produktami dla graczy przez bardziej popularne marki, bo choć jego ostatnie gamingowe akcesoria wypadały naprawdę bardzo dobrze (np. myszka Glaive), to amerykańska firma ciągle bardziej kojarzona jest z podzespołami PC (głównie pamięciami czy zasilaczami). Może nowe słuchawki z serii Void Pro zdziałają coś w tym temacie? Model Void Pro RGB USB właśnie wpadł do nas na testy, więc zaraz się przekonamy, czy Corsair utrzymał wysoki poziom, czy też może zaliczył zniżkę formy.

void_pro_specyfikacja

Na wstępie zaznaczę, że na serię Corsair Void Pro składają się cztery modele: Void Pro Surround, Void Pro RGB USB, Void Pro RGB Wireless i Void Pro RGB Wireless SE. Ich specyfikacja jest bardzo zbliżona, a różnice sprowadzają się przede wszystkim do sposobu łączności, gdzie wykorzystywane są odpowiednio tradycyjne złącze minijack (Void Pro Surround; jedyny model kompatybilny z konsolami i urządzeniami mobilnymi, ale brak mu podświetlenia RGB), USB (Void Pro RGB USB) oraz transmisja bezprzewodowa (Void Pro RGB Wireless i Void Pro RGB Wireless SE). My do testów otrzymaliśmy wersję Void Pro RGB USB, której cena oscyluje w granicach 379 PLN (w jednym z popularnych sklepów z elektroniką można je obecnie nabyć nawet za 299 PLN), ale jakość dźwięku i funkcjonalność wszystkich słuchawek powinna być bardzo podobna.

void-pro-hero-2

Standardowo zaczynamy od pudełka i jego zawartości - średniego rozmiaru karton jest utrzymany w typowej dla produktów Corsair żółtej stylistyce i zawiera najważniejsze informacje na temat headsetu oraz jego specyfikacji. I o ile jego zewnętrzna część jest wykonana z dość cienkiego kartonu, to wewnątrz znajduje się właściwe opakowanie z grubej i wytrzymałej tektury, które stanowi solidne zabezpieczenie. W środku znajdziemy zaś same słuchawki, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną oraz miły dodatek w postaci "wiatrochronu" na mikrofon. Szkoda tylko, że producent nie pokusił się o choćby materiałowe etui, a do pełni szczęścia zabrakło także wymiennych padów.

corsaori_void_pro_-_recenzja_20_

 

Strona 1 z 4

Tagi: recenzja, test, Corsair, nasza opinia, Dolby Headphone 7.1, Corsair Void Pro USB, Void Pro USB, Void Pro,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.