ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Sudio Vasa Bla - recenzja dokanałowych słuchawek Bluetooth

Daniel Górecki, 2016-11-21 20:00 | Źródło |

Na polski rynek weszła właśnie nowa szwedzka firma Sudio specjalizująca się w dokanałowych słuchawkach klasy premium, choć w ofercie znajdziemy także jeden model nauszny i jeden douszny. Jest to więc idealna okazja, by bliżej przyjrzeć się jej produktom, a konkretniej bezprzewodowemu modelowi Vasa Bla, który trafił do naszej redakcji. Producent gwarantuje, że ten zapewnia „wysoką jakość dźwięku, elegancki design oraz 8 godzin nieprzerwanej przyjemności słuchania”, sprawdźmy zatem jak wypada w konfrontacji z tymi obietnicami.

sudio_vasa_bla

Słuchawki od samego początku robią bardzo dobre wrażenie, a to za sprawą ładnego opakowania z magnesowym zatrzaskiem. Biały sztywny karton przyozdobiony gustownymi grafikami prezentuje się elegancko, a na jego odwrocie znajdziemy wszystkie kluczowe informacje na temat produktu – zarówno jego specyfikację, jak i opis zawartości zestawu. Podobnie jest zresztą w środku, ponieważ poszczególne elementy zostały zapakowane w osobne kartoniki, a całość jest wyścielona miękką gąbką. I może opakowanie nie jest jakimś kluczowym czynnikiem przy ocenie sprzętu, ale z pewnością świadczy o tym, w jaki sposób twórcy podchodzą do klienta, a w tym wypadku robią to ze sporym pietyzmem.

studio_vasa_bla_recenzja-test-01

studio_vasa_bla_recenzja-test-02 studio_vasa_bla_recenzja-test-03

Przyjrzyjmy się teraz zawartości, która jest naprawdę bogata - oprócz samych słuchawek znajdziemy tu takie elementy, jak instrukcja obsługa (niestety brak w niej języka polskiego), kabel ładujący USB, metalowy klips mocujący słuchawki, 4 pary dodatkowych nakładek silikonowych w różnych rozmiarach oraz skórzane etui. Producent postawił więc na bardzo praktyczne dodatki, które oferują naprawdę solidną jakość wykonania, a nie zapomniano także o zachowaniu spójności stylistycznej ze słuchawkami, dlatego do białego wariantu otrzymamy etui i nakładki w tym samym kolorze, itd. A jeśli chciałbym się nieco przyczepić, to wskazałbym na czarny kabel do ładowania i brak piankowych tipsów, ale mimo wszystko Sudio należą się spore brawa za wyposażenie Vasa Bla.

studio_vasa_bla_recenzja-test-04 studio_vasa_bla_recenzja-test-05

studio_vasa_bla_recenzja-test-07 studio_vasa_bla_recenzja-test-06

 

Strona 1 z 3

Tagi: recenzja, test, słuchawki, opinia, bluetooth, słuchawki dokanałowe, rekomendacja, Sudio, Sudio Vasa Bla,

Komentarze (2)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

24.11.2016 19:02

Wątków: 379 | Odpowiedzi: 16809

379 PLN

Ikona: :D

http://www.speedtest.net/result/6901318932 ☺

17.02.2017 10:22

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 3

379 pln to nie jest wygórowana cena za taki dobry i wygodny sprzet. Mam i polecam

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.