ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Star Wars: Battlefront II - szczegóły odnośnie beta testów

Daniel Górecki, 2017-07-11 09:00 | Źródło |

Po pierwszych zapowiedziach Star Wars: Battlefront II możemy pokusić się o wniosek, iż twórcy wysłuchali się w głosy graczy przygotowując kontynuację gry z 2015 roku, co zaowocowało choćby wprowadzeniem kampanii fabularnej singleplayer oraz darmowych DLC (płatności zastąpiono mikrotransakcjami).

Zanim jednak zdecydujemy się na zakup tego tytułu, będziemy mogli samodzielnie go przetestować w ramach otwartej bety. Ta wystartuje 6 października i potrwa do 9 października, ale każdy kto zdecyduje się na zamówienie przedpremierowe uzyska do dostęp do beta testów z dwudniowym wyprzedzeniem. Co istotne, testy przeprowadzone zostaną na wszystkich platformach, czyli PS4, Xbox One i PC.

Beta zawierać będzie 2 tryby: Galactic Assault na planecie Naboo oraz Multiplayer Starfighter Assault. W pierwszym zmierzy się ze sobą aż 40 graczy, którzy do swojej dyspozycji otrzymają liczne pojazdy i bohaterów specjalnych. W drugim weźmiemy udział w epickich starciach rozgrywających się w czasach oryginalnej filmowej trylogii, a twórcy wspominają także o 4 klasach postaci: Assault, Heavy, Officers i Specialists.

Przypominamy, że Star Wars: Battlefront II zadebiutuje na rynku 17 listopada. 

dims_02

Tagi: PC, PS4, Xbox One, Beta, DICE, beta testy, gwiezdne wojny, Star Wars Battlefront II,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.