ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

RYSE: Son of Rome do zgarnięcia za darmo na PC

Daniel Górecki, 2017-07-10 08:27 | Źródło |

Gracze co chwila rozpieszczani się kolejnymi promocjami i wyprzedażami, ale darmowych gier nigdy za wiele, dlatego informujemy, że wszyscy zainteresowani mogą otrzymać pecetową wersję RYSE: Son of Rome. Tytuł ten był przez pewien czas dostępny jedynie na konsoli Xbox One, ale ta imponująca pod względem graficznym produkcja trafiła w końcu także i na komputery, a jeśli jeszcze nie mieliście okazji w nią zagrać, to właśnie nadarzyła się ku temu idealna sposobność.

Promocja przeprowadzana jest przez mniej znany cyfrowy serwis  GameSessions, który specjalizuje się w udostępnianiu wersji trial pecetowych gier. Teraz firma nawiązała współpracę z AMD, dzięki czemu przez miesiąc oferuje możliwość darmowego zgarnięcia tytułu Cryteka. Wystarczy, że udacie się pod TEN adres i zalogujecie na swoje konto (lub najpierw takowe założycie). Warto jednak pamiętać, że RYSE: Son of Rome zostanie na stałe przypisane do naszego konta dopiero po 5 minutach rozgrywki i darmowa edycja obejmuje wyłącznie kampanię dla pojedynczego gracza. Jeśli chcecie sprawdzić multiplayer, to musicie zakupić klucz, dzięki któremu gra zostanie przypisana do Waszego konta Steam.  

RYSE: Son of Rome może i nie było jakimś dużym hitem, ale oprócz imponującej oprawy graficznej oferuje naprawdę przyjemną (acz krótką) kampanię fabularną z rozgrywką TPP i toną efektownych egzekucji (QTE). W grze wcielamy się w rzymskiego centuriona, który mści się za śmierć swojej rodziny. Jeśli lubicie takie klimaty, to zdecydowanie warto spróbować. 

1

Tagi: PC, promocja, Crytek, darmowa gra, Ryse: Son of Rome, Ryse, GameSessions,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.