Moto X (2017) - nowe przecieki na temat smartfona

Daniel Górecki, 2017-05-13 11:12 | Źródło |

Nadchodząca tegoroczna edycja smartfona Moto X zdaje się być urządzeniem klasy premium ze średniej półki i w ofercie Lenovo plasować będzie się zaraz pod flagowymi modelami z serii Moto Z2. I wygląda na to, że chiński producent powoli przymierza się do wypuszczenia Moto X (2017), a przynajmniej na to wskazuje prezentacja tego modelu, która wyciekła prosto z Chin.

Jeśli chodzi o specyfikację, to spodziewać mamy się tu 5,5-calowego wyświetlacza, a sercem smartfona ma być niedawno ujawniony przez Qualcomm procesor Snapdragon 660, który wspomagany będzie przez 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Wiadomo także o 64 GB pamięci wewnętrznej na dane oraz pojemnej baterii (3800 mAh) ze wsparciem dla szybkiego ładowania QuickCharge (niestety nie znamy wersji tej technologii).

Słuchawka posiadać będzie ponadto czytnik linii papilarnych umieszczony pod ekranem, będzie wodo- i pyłoodporna (certyfikat IP68), otrzyma metalową obudowę oraz laserowy autofokus dla głównego aparatu. W trakcie prezentacji pojawiła się także informacja o integracji technologii sztucznej inteligencji, ale nie znamy jeszcze szczegółów.

Spodziewamy się, że oficjalna zapowiedź Moto X (2017) nastąpi w najbliższych tygodniach.

moto-x_03 moto-x_02

moto-x

Tagi: Lenovo, Motorola, prezentacja, Moto, przeciek, Moto X, Moto X (2017),

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.