Twitch w końcu wprowadził sortowanie najlepszych graczy LoLa

Daniel Górecki, 2017-04-20 11:35 | Źródło |

Jeśli chodzi o czas jaki użytkownicy Twitcha przeznaczają na oglądanie gier, to jeden tytuł nie ma sobie równych od samego początku startu tej platformy do streamowania na żywo, czyli od 2011 roku. Chodzi oczywiście o League of Legends, który posiada tak dużo kanałów, że Twitch stworzył nawet specjalny interfejs ułatwiający użytkownikom nawigację po nich. Teraz natomiast fani oglądania LoLa doczekali się nowych narzędzi pozwalających im filtrować i sortować te kanały na podstawie rankingów lub czempionów.

League of Legends jest już kulturowym fenomenem, który stanowi inspirację nawet dla filmów dokumentalnych, ale Twitch uważa, że „zwykli” streamerzy wciąż są najlepszym źródłem  informacji dla większości graczy, którzy chcą porównać styl gry i zobaczyć jak inni radzą się z ich ulubionymi czempionami. Nie dziwi więc wprowadzenie nowych narzędzi interfejsu użytkownika, szczególnie w obliczu ujawnienia dwóch nowych bohaterów (Rakan i Xayah).

Twitch chwali się, że jest pierwszą firmą, która w ten sposób wykorzystuje metadane Riot Games. Warto jednak odnotować, że aby te wyświetlały się poprawnie, musicie powiązać swoje konta na Twitchu ze stroną połączeń w TYM miejscu. Po tym prostym zabiegu możecie już bez przeszkód korzystać nowych filtrów i sortowania. 

dims_02

Tagi: PC, gry, streaming, MOBA, filtrowanie, League of Legends, .lol, twitch, sortowanie, rankingi,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.