ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Wybraliście najlepsze produkty 2017 roku!

Daniel Górecki, 2018-01-21 17:20 | Źródło Redakcja |

Już od kilku lat tradycyjnie przeprowadzamy głosowanie na najlepsze produkty według użytkowników FrazPC i właśnie poznaliśmy zwycięzców w kilku interesujących kategoriach. Trzeba przyznać, że te nie odbiegają zasadniczo od naszych typów, ale nie ukrywamy, iż pojawiło się też kilka zaskoczeń.

Tak prezentują się najlepsze produkty ubiegłego roku zdaniem użytkowników FrazPC (w nawiasach podajemy procent Waszych głosów, a warto pamiętać, że w każdej kategorii, prócz platformy, można było oddać 3 głosy, stąd też ich suma nie wynosi 100%): 

Najlepsza gra 2017 roku

Musimy przyznać, że nie spodziewaliśmy się tak miażdżącego zwycięstwa Horizon Zero Dawn, ponieważ jest to stricte konsolowa gra, do tego dostępna jedynie na PS4. Z drugiej strony produkcja Guerrilla Games to prawdziwy pokaz możliwości graficznych platformy Sony, a do tego mamy do czynienia z zupełnie nową marką, która urzeka nietypową wizją postapokaliptycznego świata oraz bardzo dobrze zrealizowaną walką. Drugie miejsce dla Wolfenstein II: The New Colossus było jak najbardziej do przewidzenia, szczególnie w roku, kiedy zewsząd atakują nas mikrotransakcje, loot boxy oraz gry bazujące na modelu usługi, a w tym przypadku otrzymujemy bezkompromisowy old-shoolowy shooter skoncentrowany tylko na zabawie dla jednego gracza. Na podium załapał się także PUBG, czyli największy fenomen tego roku, który rozpoczął modę na nowy sieciowy podgatunek Battle Royale. Dziwić może nieco dopiero czwarta pozycja The Legend of Zelda: Breath of the Wild, które zebrało najwięcej branżowych nagród gry zeszłego roku, ale Nintendo nigdy nie było wybitnie popularne w naszym kraju. Wysoka pozycja Assassin's Creed: Origins pokazuje zaś, że czasem dobrze zrobić sobie dłuższą przerwę, by powrócić ze zdwojoną mocą.

1. Horizon Zero Dawn - 45,9%

2. Wolfenstein II: The New Colossus - 15,1%

3. PlayerUnknown's Battlegrounds - 12,6%

4. The Legend of Zelda: Breath of the Wild - 11,9%

5. Assassin's Creed: Origins - 11,3%

Najbardziej rozczarowująca gra 2017 roku

Tutaj obyło się bez większego zaskoczenia, choć osobiście większym rozczarowaniem było dla mnie Mass Effect: Andromeda, co wynikało z moich większych oczekiwań w stosunku do tego tytułu. EA zgarnęło jednak ostre baty za Star Wars Battlefront 2 i bezczelną próbę dojenia graczy za pomocą mikrotransakcji i choć wydawca szybko wycofał się z większości praktyk budzących kontrowersje, to jednak nie zmienia faktu, że gra została zaprojektowana pod kątem sięgania przez graczy po loot boxy. Nie pomogła także bardzo słaba kampania fabularna. Z podobną sytuacją mamy do czynienia w przypadku Need For Speed: Payback oraz Śródziemie: Cień Wojny, gdzie jeśli nie sięgniemy po dodatkową gotówkę, zmuszeni jesteśmy do żmudnego grindowania. Gran Turismo Sport rozczarowało zaś ubogą zawartością, szczególnie jak na grę wycenioną na pełną kwotę.

1. Star Wars Battlefront 2 - 43,6%

2. Mass Effect: Andromeda - 35%

3. Need For Speed: Payback - 15,6%

4. Middle-Earth: Shadow Of War - 8,2%

5. Gran Turismo Sport - 7,8%

Najbardziej wyczekiwana gra 2018 roku

O dziwo użytkownicy FrazPC najbardziej wyczekują konsolowych produkcji i o ile w przypadku Red Dead Redemption 2 trudno się dziwić, ponieważ mówimy o kolejnej grze Rockstar, co oznacza murowany hit na najwyższym poziomie z dużą szansą na to, że w późniejszym terminie trafi także na PC (choć pierwsza odsłona nigdy nie doczekała się komputerowego portu), tak drugie miejsce dla God of War to już spore zaskoczenie, tym bardziej, że ten tytuł na pewno zachowa ekskluzywny charakter dla PS4. Trzecia pozycja należy do kolejnego Far Cry i widać, że wciąż nie znudziła się Wam konwencja tej serii, ale liczymy na nieco większe zmiany w ramach rozgrywki niż tylko przeniesienie akcji do USA. Metro Exodus to wciąż spora niewiadoma, tym bardziej, że prezentowane przez twórców materiały wyglądają nieco "zbyt dobrze, by okazały się prawdziwe", ale mocno ostrzymy sobie na nią zęby, podobnie jak na Pillars of Eternity 2: Deadfire, czyli kontynuację świetnego klasycznego RPG z 2015 roku.

1. Red Dead Redemption 2 - 32,3%

2. God of War - 21%

3. Far Cry 5 - 20,6%

4. Metro Exodus - 10,8%

5. Pillars of Eternity 2: Deadfire - 10,4%

 

Strona 1 z 3

Tagi: gry wideo, najlepszy smartfon, najlepszy produkt, najlepsza gra, najlepszy tv, podsumowanie roku, 2017 rok, najlepszy telewizor, najbardziej oczekiwana gra roku 2018,

Komentarze (40)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 10:07

Wątków: 347 | Odpowiedzi: 26980

nie ma Samsunga w Tv, nie ma Ajjj w grafikach

smuteczek Ikona: ;)

*[i5-6500, 16GB/DDR4, 1060@6GB, ASUS ProGaming Z170, M500@240GB, F1@640GB, F3@1TB, 7K6000@5TB - surround: 4020x1024@FullRonson] *

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 11:19

Wątków: 303 | Odpowiedzi: 52722

i9-7900X zamiast chociazby R5 1600?

ten Ryzen to w sumie jeden z ciekawszych prockow ostatnich lat, wiec kto tu glosowal? Ikona: ;)

a AMD pojawi sie w GPU po premierze Navi. czekamy Ikona: ;)

i7-8700K@4900 / Z370-F / 16GB 3200 CL14 / RTX 2080@2085/15500 / SX8200 480GB / RM750 / LG 32GK850G-B

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 11:27

Wątków: 347 | Odpowiedzi: 26980

Rafcio

ano "Czekamy" (TM) Ikona: ;)

*[i5-6500, 16GB/DDR4, 1060@6GB, ASUS ProGaming Z170, M500@240GB, F1@640GB, F3@1TB, 7K6000@5TB - surround: 4020x1024@FullRonson] *

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 11:37

Wątków: 303 | Odpowiedzi: 52722

Ikona: :D

i7-8700K@4900 / Z370-F / 16GB 3200 CL14 / RTX 2080@2085/15500 / SX8200 480GB / RM750 / LG 32GK850G-B

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 11:40

Wątków: 1208 | Odpowiedzi: 20552

nie wiem kto tu glosowal

gra konsolowa goty na frazpc? dafuq

i7 8700k@4,8GHz, Phanteks PH-TC14PE, Asrock Z370 K6, 16GB Corsair LPX 3000MHz, GTX 1080 Gamerock, Toshiba XG5, RM750i, NZXT S340, 1440p / Ryos TKL, Roccat AIMO, Beyerdynamic MMX300

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 11:58

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 93

Jedyne co sie tu zgadza to 3 najgorsze gry nalezace do EA Ikona: zongler

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 12:03

Wątków: 280 | Odpowiedzi: 13773

Nin

widać nawet najbardziej zadeklarowane pecetowe hardcory najbardziej marzą o konsolowych grach Ikona: lol

Ikona: ;)


a i ciesze sie, ze w kategorii TV nie ma w koncu Samsunga. Niech sobie te QLEDy w Ikona: ass wsadzą (zwłaszcza za perfidną nazwę). Jak nie chcą postawić w końcu na OLEDa (gdy te w końcu zaczynają schodzić do akceptowalnych cen) z prawdziwą czernią to oby coś konkretnego tych ich micro ledów wyszło prędko na rynek w akceptowalnych cenach. Co prawda sam wymieniłem TV ledwo 2 lata temu, ale już mnie kusi na zmianę na OLEDa... Szkoda tylko, że LG w tegorocznej serii nie wciśnie już HDMI 2.1, co by było bardziej przyszłościowe, więc chyba jednak z rok jeszcze sie wstrzymam.

PS4 Pro | PS VR | X360 | Nexus 4 | LG G Pad 8.3 | Intel i5-6500, Kingston 16 GB RAM DDR4 2133MHz CL14, EVGA GeForce GTX 960 4 GB, ASRock H110M-DGS | SSD + HDD | i inne bzdury | kto to czyta...

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 12:59

Wątków: 195 | Odpowiedzi: 24517

i znów

się okazuje, że do najlepszych gier nie trzeba mieć kosmicznego sprzętu, bo są na... konsole Ikona: :) i najlepsze w roku i najbardziej wyczekiwane...

"Krytyk i eunuch z jednej są parafii... Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi." / RYŻY TEAM!

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 13:41

Wątków: 879 | Odpowiedzi: 19269

...

najlepszych ? Horizon z drewaninymi dialogami i debilną fabułą ? To pokazuje czego oczekują konsolowi gracze. Fajerwerkuf i płycizny

i7-2600K, ENERMAX LIQMAX II 240, ASUS P8P67 PRO, 16GB DDR3 2133 G.Skill, 40TB HDD, Samsung PRO 850 256GB, GTX 1080, Sound Blaster Z, LG IPS234 76hz. 2600k wystarcza do wszystkiego. AMEN

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 13:57

Wątków: 303 | Odpowiedzi: 52722

'To pokazuje czego oczekują konsolowi gracze'

w tej ankiecie wszyscy mogli wziac udzial, nie tylko gracze konsolowi, a wyniki sa takie jakie sa.

i7-8700K@4900 / Z370-F / 16GB 3200 CL14 / RTX 2080@2085/15500 / SX8200 480GB / RM750 / LG 32GK850G-B

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 14:00

Wątków: 879 | Odpowiedzi: 19269

...

ale głosowali konsolowi. Trudno mi uwierzyć, żeby pc master race głosował na Horizon

i7-2600K, ENERMAX LIQMAX II 240, ASUS P8P67 PRO, 16GB DDR3 2133 G.Skill, 40TB HDD, Samsung PRO 850 256GB, GTX 1080, Sound Blaster Z, LG IPS234 76hz. 2600k wystarcza do wszystkiego. AMEN

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 14:02

Wątków: 87 | Odpowiedzi: 5015

Głosowali ci,

którzy wiedzą o istnieniu strony głównej Ikona: :)

PCMR siedzi na starym boardzie.

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 14:13

Wątków: 195 | Odpowiedzi: 24517

caco

to oświeć mnie, jakie porządne exclusivy na pc mają ten wysoki poziom dialogów i fabuły, na co tak oczekujesz? Pytam, bo posiadam mocną stacjonarkę, a gram w Civ 6 (nomen omen też infantylną w porównaniu do poprzedniczek).

Nawet chwalone PoE mnie zawiodło, to nie czasy Baldura, niestety Ikona: ;) Wszystko jest drewniane, nawet Fallout'a popsuli.

"Krytyk i eunuch z jednej są parafii... Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi." / RYŻY TEAM!

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 14:22

Wątków: 303 | Odpowiedzi: 52722

jw.

a poza tym nasz boardowy PCMR gra glownie w pulpit, LinX'a i inne benchmarki, wiec nie wiedza na co glosowac Ikona: lol

DeathClaw - newsy i arty wyswietlaja sie rowniez na boardzie.

i7-8700K@4900 / Z370-F / 16GB 3200 CL14 / RTX 2080@2085/15500 / SX8200 480GB / RM750 / LG 32GK850G-B

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 14:29

Wątków: 879 | Odpowiedzi: 19269

...

czasy exów się skończyły, ale o niebo lepiej od Horizona wypada leciwy Wiedźmin 2.

i7-2600K, ENERMAX LIQMAX II 240, ASUS P8P67 PRO, 16GB DDR3 2133 G.Skill, 40TB HDD, Samsung PRO 850 256GB, GTX 1080, Sound Blaster Z, LG IPS234 76hz. 2600k wystarcza do wszystkiego. AMEN

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 14:30

Wątków: 303 | Odpowiedzi: 52722

ancymon

chociaz takie Divinity: Original Sin II zgarnelo wyjatkowo dobre recki. trzeba bedzie sprawdzic ktoregos dnia.

i7-8700K@4900 / Z370-F / 16GB 3200 CL14 / RTX 2080@2085/15500 / SX8200 480GB / RM750 / LG 32GK850G-B

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 14:31

Wątków: 303 | Odpowiedzi: 52722

kaka

ograles Horizona?

i7-8700K@4900 / Z370-F / 16GB 3200 CL14 / RTX 2080@2085/15500 / SX8200 480GB / RM750 / LG 32GK850G-B

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 14:32

Wątków: 195 | Odpowiedzi: 24517

przecież

mamy 2017, nawet bardzo dobry W3 (którego swoją drogą przerobiłem na konsoli, a zamierzam po raz drugi na pc) już się nie łapie jako dwulatek.

Pytam na co byś zagłosował innego, konkretnie, a nie o starocie.

Napisałeś, że na drewno czekają konsolowi gracze, a ja pytam - na co czekasz jako pecetowy?

Mi platforma obojętna, obecnie mam pc, więc proszę podpowiedz.

Rafcio - wiem, planuję.

"Krytyk i eunuch z jednej są parafii... Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi." / RYŻY TEAM!

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

22.01.2018 14:48

Wątków: 879 | Odpowiedzi: 19269

...

Rafcio
nie ograłem, ale ta gra od pierwszej wzmianki mi się nie podobała. Polowanie na robodinozaury w postapokaliptycznym świecie ? Serio ?
Poza tym mamy drugą dekadę XXI wieku, nie ma już wersji demonstracyjnych, a większość komputerowych miesięczników o grach zakończyło swój żywot dawno temu. Skąd więc dowiedzieć się jaka jest gra przed zakupem ? Żeby tylko istniało jakieś medium które pozwoli zobaczyć gameplay i kogoś kto zna się na grach i dokona wnikliwej recenzji...
Nie twierdzę, że z recenzji pisanych i oglądanych youtube można wyrobić sobie obraz recenzowanej gry, ale przynajmniej naświetli czego można się spodziewać i Horizon nie grzeszy jakością dialogów, a marnej historii to już wspomniałem wyżej.


Z gier z 2017 to choćby Wolfenstein II. Doskonała kontynuacja poprzednich części i jak na strzelankę daje radę fabularnie i jakością dialogów.

Na co czekam ?

Czekam na Cyberpunk od twórców Wiedźmina i mam nadzieję, że dożyję kolejnej gry w uniwersum Sapkowskiego.


i7-2600K, ENERMAX LIQMAX II 240, ASUS P8P67 PRO, 16GB DDR3 2133 G.Skill, 40TB HDD, Samsung PRO 850 256GB, GTX 1080, Sound Blaster Z, LG IPS234 76hz. 2600k wystarcza do wszystkiego. AMEN

22.01.2018 17:00

Wątków: 395 | Odpowiedzi: 14263

chuj tam gierki, möj, najmojszy telefon

telefonem roku;) Wychodzi, że co czwarty frazowicz to ma i chwali swoje... plastikowe, zamulone, podłużne gófno;) Ciekawe co dowództwo Apple powie jak zobaczy wyniki ankiety, potwierdziły się moje słowa, mimo wszystko designeowy krok w tym:)

23.01.2018 08:27

Wątków: 622 | Odpowiedzi: 14092

hmm

jak zwykle najwięcej do powiedzenia ma ten co w grę nie grał.

@caca - ja głosowałem na Horizona a PS4 mam nieco ponad rok. Horizon to pierwsza gre na PS4, którą kupiłem przedpremierowo (drugą był AC:Origin) i pierwsza w której zrobiłem platynę. Może i dialogi płytkie (w szczególności gdy porównuje się je do wieśka) ale gameplay i historia a przede wszystkim świat są świetne!

Głosować mógł każdy, bez względu jaki sprzęt ma (są przecież i tacy co mają wszystkie platformy). Po prostu masz ból Ikona: ass bo z druzgocącą przewagą wybrał EX na PS4.

http://openlinksys.info - alternatywne oprogramowanie dla routerów | http://tomato.groov.pl - moje kompilacje tomato

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

23.01.2018 09:16

Wątków: 879 | Odpowiedzi: 19269

...

czyli jak nie grałem to nie mogę nic o grze powiedzieć ? Rozumiem, że jak nie jesteś zawodowym piłkarzem to siedzisz cicho przed telewizorem ? Ikona: lol

i7-2600K, ENERMAX LIQMAX II 240, ASUS P8P67 PRO, 16GB DDR3 2133 G.Skill, 40TB HDD, Samsung PRO 850 256GB, GTX 1080, Sound Blaster Z, LG IPS234 76hz. 2600k wystarcza do wszystkiego. AMEN

23.01.2018 09:44

Wątków: 622 | Odpowiedzi: 14092

hmm

oczywiście że możesz ale nie jesteś obiektywny a już na pewno nie powinieneś ubliżać innym którzy mają odrębne zdanie. Ci co grali w grę mają jednak bardziej obiektywne zdanie na ten temat niż ty.

BTW idąc twoim tokiem myślenia, jak nie masz wykształcenia informatycznego to nie korzystasz z komputera?

http://openlinksys.info - alternatywne oprogramowanie dla routerów | http://tomato.groov.pl - moje kompilacje tomato

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

23.01.2018 09:57

Wątków: 879 | Odpowiedzi: 19269

...

po to są recenzje żeby sobie wyrobić zdanie na temat gry na tyle, żeby zdecydować sie lub nie na wydanie piniendzy. Z teco co czytałem i oglądałem to nie kupiłbym tej gry.
Technicznie majstersztyk, to z całą pewnością można powiedzieć, ale to żadne zaskoczenie, bo Guerilla słynie z najwyższej jakości developingu. Reszta jak dla mnie na minus czyli postacie, dialogi, fabuła.

i7-2600K, ENERMAX LIQMAX II 240, ASUS P8P67 PRO, 16GB DDR3 2133 G.Skill, 40TB HDD, Samsung PRO 850 256GB, GTX 1080, Sound Blaster Z, LG IPS234 76hz. 2600k wystarcza do wszystkiego. AMEN

23.01.2018 10:08

Wątków: 622 | Odpowiedzi: 14092

hmm

caca ale zrozum, że zacząłeś obrażać innych. Ja nie grałem w żadnego bioshocka, mass effecta, nie grałem nigdy w fallouta i masę innych hitów, które mi nie pasują (nie mój klimat). Czy z tego powodu obrażam graczy i wypowiadam się negatywnie o tych grach, tylko dlatego że MI się one nie podobają? W wolfa2, którego zachwalasz też nie grałem. Czy upoważnia mnie to do ubliżania tobie bo masz inne zdanie? Dla mnie PUBG to najgorsza gra 2017 i najgorzej wydane pieniądze ale nie ubliżam tym, którym ta się się podoba i dzięki którym zajęła 4 miejsce i to wyżej niż AC:Origin, który mi się podoba.

Do wiedźmina 3 podchodziłem 3 razy i uważałem tą grę za słabą (nie podchodzą mi RPGi, nigdy nie grałem we wcześniejsze części). Dopiero gdy pograłem dłużej to mi się spodobał. W Destiny 1 nie grałem bo nie mój klimat a w D2 gram prawie codziennie. Zmierzam do tego, że recenzja to jedno ale dopiero grając można wyrobić sobie własne, obiektywne zdanie.

http://openlinksys.info - alternatywne oprogramowanie dla routerów | http://tomato.groov.pl - moje kompilacje tomato

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

23.01.2018 10:12

Wątków: 879 | Odpowiedzi: 19269

...

"To pokazuje czego oczekują konsolowi gracze. Fajerwerkuf i płycizny" - to Cię obraziło ?

i7-2600K, ENERMAX LIQMAX II 240, ASUS P8P67 PRO, 16GB DDR3 2133 G.Skill, 40TB HDD, Samsung PRO 850 256GB, GTX 1080, Sound Blaster Z, LG IPS234 76hz. 2600k wystarcza do wszystkiego. AMEN

23.01.2018 10:44

Wątków: 622 | Odpowiedzi: 14092

hmm

przykładowo, bo twoim zdaniem osoby grające na konsolach są płytcy i tępi.
ale i

"ale głosowali konsolowi. Trudno mi uwierzyć, żeby pc master race głosował na Horizon"

próbujesz powiedzieć, że gracz PCtowy nie zagłosowałby na Horizona. No to ja jestem wyjątkiem. PC mam od 20 lat, konsolę od nieco ponad roku i zagłosowałem na Horizona.

"czasy exów się skończyły, ale o niebo lepiej od Horizona wypada leciwy Wiedźmin 2. "

mam inne zdanie, pewnie dlatego że nie przeszedłem wieśka2, choć 2x do niego podchodziłem.

" ta gra od pierwszej wzmianki mi się nie podobała"

nie mówisz o tonach przeczytanych recenzji, godzinach obejrzanego gameplayu co mogłoby choć dawać namiastkę wyrobienia sobie obiektywnej opinii. Piszesz wprost, że ci się klimat nie podoba czego wyraz dajesz w kolejnym zdaniu

"Polowanie na robodinozaury w postapokaliptycznym świecie ? Serio ?"

a mi się ten klimat akurat podoba. Serio? Serio!

http://openlinksys.info - alternatywne oprogramowanie dla routerów | http://tomato.groov.pl - moje kompilacje tomato

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

23.01.2018 10:56

Wątków: 879 | Odpowiedzi: 19269

...

nie generalizuj. Sam grałem (i jeszcze gram) na konsoli i nie czułem się płytki i tępy, ale to było dopóki była szansa na odkrycie legendarnej mocy Cella, a granie po sieci było darmowe Ikona: ;)

Potem przyszła PS4 z obowiązkowym haraczem za niebywały "luksus" grania multiplayer. I jakoś protestów nie było, co mnie trochę zdumiewa, a gracze zaczęli bulić dodatkowe piniondze - to już coś mówi o stanie umysłowym konsolowców Ikona: :)


Co do Horizona to przeczytałem recenzje na najważniejszych portalach jak PPE czy Eurogamer, w CD-Action, PSX Extreme, a ostateczne zdanie na temat gry utwierdził mnie w przekonaniu NRGeek:



Wiele ocen w jego wykonaniu zazwyczaj pokrywa się z moimi odczuciami odnośnie gier, które recenzuje.

i7-2600K, ENERMAX LIQMAX II 240, ASUS P8P67 PRO, 16GB DDR3 2133 G.Skill, 40TB HDD, Samsung PRO 850 256GB, GTX 1080, Sound Blaster Z, LG IPS234 76hz. 2600k wystarcza do wszystkiego. AMEN

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

23.01.2018 12:00

Wątków: 347 | Odpowiedzi: 26980

Shibby

ejj, deko naciągane to "obrażanie" Ikona: ;)

*[i5-6500, 16GB/DDR4, 1060@6GB, ASUS ProGaming Z170, M500@240GB, F1@640GB, F3@1TB, 7K6000@5TB - surround: 4020x1024@FullRonson] *

23.01.2018 13:18

Wątków: 118 | Odpowiedzi: 27994

Brudka - caco ostatnio obraził się z bardziej błahego powodu Ikona: :)

Shibby -jakbyś go nie znał, przecież on często ma takie emocjonalne i nieprzemyślane wypowiedzi, w wątku konsolowym tez trollował

i7-6700K/MSI Z170A Gaming M5/16GB/1080Ti/RM850i/Samsung 960Evo 500GB + 850Evo 500GB/Fractal R5/ASUS PG279Q + Ryzen 1600/16GB/980Ti/Crucial 480GB/RM550x/LG 24GM77-B

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

23.01.2018 13:37

Wątków: 879 | Odpowiedzi: 19269

...

nie taki błahy to był powód. Może jakby Ciebie nazwał wprost niedojdą i niedorozwojem to rozumiem, że przyjąłbyś to na klatę z uśmiechem od ucha do ucha

i7-2600K, ENERMAX LIQMAX II 240, ASUS P8P67 PRO, 16GB DDR3 2133 G.Skill, 40TB HDD, Samsung PRO 850 256GB, GTX 1080, Sound Blaster Z, LG IPS234 76hz. 2600k wystarcza do wszystkiego. AMEN

23.01.2018 13:48

Wątków: 118 | Odpowiedzi: 27994

pozostałoby mi wtedy tylko konto usunąć

i7-6700K/MSI Z170A Gaming M5/16GB/1080Ti/RM850i/Samsung 960Evo 500GB + 850Evo 500GB/Fractal R5/ASUS PG279Q + Ryzen 1600/16GB/980Ti/Crucial 480GB/RM550x/LG 24GM77-B

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

23.01.2018 13:50

Wątków: 303 | Odpowiedzi: 52722

Ikona: :D

i7-8700K@4900 / Z370-F / 16GB 3200 CL14 / RTX 2080@2085/15500 / SX8200 480GB / RM750 / LG 32GK850G-B

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

23.01.2018 13:51

Wątków: 879 | Odpowiedzi: 19269

...

na szczęście smuteczek na krótko zagościł w moim sercu

i7-2600K, ENERMAX LIQMAX II 240, ASUS P8P67 PRO, 16GB DDR3 2133 G.Skill, 40TB HDD, Samsung PRO 850 256GB, GTX 1080, Sound Blaster Z, LG IPS234 76hz. 2600k wystarcza do wszystkiego. AMEN

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

23.01.2018 14:02

Wątków: 280 | Odpowiedzi: 13773

caco

po prostu styki w łepetynie nie wytrzymały przez tyle lat od piszczących cewek w gtx 970.
Freezera teraz to samo czeka, zobaczycie Ikona: :P

PS4 Pro | PS VR | X360 | Nexus 4 | LG G Pad 8.3 | Intel i5-6500, Kingston 16 GB RAM DDR4 2133MHz CL14, EVGA GeForce GTX 960 4 GB, ASRock H110M-DGS | SSD + HDD | i inne bzdury | kto to czyta...

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

23.01.2018 14:23

Wątków: 879 | Odpowiedzi: 19269

.

z rudymi nie gadam

i7-2600K, ENERMAX LIQMAX II 240, ASUS P8P67 PRO, 16GB DDR3 2133 G.Skill, 40TB HDD, Samsung PRO 850 256GB, GTX 1080, Sound Blaster Z, LG IPS234 76hz. 2600k wystarcza do wszystkiego. AMEN

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

23.01.2018 14:34

Wątków: 195 | Odpowiedzi: 24517

czyli

tak jak myślałem, gość się wypowiada o fabule gry, w którą nie grał... Ikona: sick

I to na tle "fabuły" w nowym Wolfie, która akurat leży w porównaniu do starych Ikona: lol w Wolfa chociaż grałeś, czy też fantazjujesz?

Coś czuję, że o OC GPU też tylko czytałeś... Ikona: lol

"Krytyk i eunuch z jednej są parafii... Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi." / RYŻY TEAM!

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

23.01.2018 14:41

Wątków: 303 | Odpowiedzi: 52722

ancymon

stad moje pytanie, ale nie komentuje bo moze moderatorowi nie wypada? Ikona: hahaha Ikona: ;)

i7-8700K@4900 / Z370-F / 16GB 3200 CL14 / RTX 2080@2085/15500 / SX8200 480GB / RM750 / LG 32GK850G-B

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

23.01.2018 14:44

Wątków: 879 | Odpowiedzi: 19269

...

powiedz wszystkim recenzentom żeby szukali innej roboty Ikona: lol bo rudy lisek zapoznaje się z grą po zakupie i tylko wtedy, wiec ich robota zbędna Ikona: lol
Nie każdy jest takim krezusem albo głupolem, żeby wydawać w ciemno piniondze na niesprawdzony produkt Ikona: :)

A co do Wolfa to racz zauważyć, że nigdzie nie porównuję fabuły Wolfa do poprzednich odsłon. A grę kupiłem posiłkując się pozytywnymi recenzjami Ikona: :)

i7-2600K, ENERMAX LIQMAX II 240, ASUS P8P67 PRO, 16GB DDR3 2133 G.Skill, 40TB HDD, Samsung PRO 850 256GB, GTX 1080, Sound Blaster Z, LG IPS234 76hz. 2600k wystarcza do wszystkiego. AMEN

23.01.2018 16:05

Wątków: 622 | Odpowiedzi: 14092

hmm

really?

Wolfie
http://www.metacritic.com/game/pc/wolfenstein-ii-the-new-colossus
Metascore: 86
User score: 6,8

Horizon
http://www.metacritic.com/game/playstation-4/horizon-zero-dawn
Metascore: 89
User score: 8.3

Ikona: sarcastic

http://openlinksys.info - alternatywne oprogramowanie dla routerów | http://tomato.groov.pl - moje kompilacje tomato

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

23.01.2018 16:11

Wątków: 879 | Odpowiedzi: 19269

...

metacritic słynie ze kontrowersji w niektórych ocenach. Dla mnie to żadna wyrocznia.

http://polygamia.pl/wszyscy-jeste-my-niewolnikami-metacritic/


Jeszcze raz powtórzę, że kilka recenzji na różnych portalch/pismach o grach plus materiał od NRGeeka i w miarę solidny obraz gry mam. Co zupełnie wystarcza do zdecydowania o wydaniu lub nie piniendzy

i7-2600K, ENERMAX LIQMAX II 240, ASUS P8P67 PRO, 16GB DDR3 2133 G.Skill, 40TB HDD, Samsung PRO 850 256GB, GTX 1080, Sound Blaster Z, LG IPS234 76hz. 2600k wystarcza do wszystkiego. AMEN

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

23.01.2018 16:29

Wątków: 195 | Odpowiedzi: 24517

odpowiem

Ci logiką na Twoim poziomie - po co kupować grę, skoro już ją przeszedłeś czytając recenzję i znasz fabułę Ikona: lol

Akurat fabuła jest najbardziej subiektywną kwestią, bo grafikę czy długość gry dosyć łatwo "zmierzyć" - co do fabuły można dyskutować.

Na resztę szkoda mi czasu.

ps: recenzje odnośnie fabuły Horizon są lepsze niż odnośnie fabuły w Wolfie, just sayin' (ale od gry konsolowej pewnie wiecej wymagasz w tej kwestii niż od Wolfa ) Ikona: lol

"Krytyk i eunuch z jednej są parafii... Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi." / RYŻY TEAM!

23.01.2018 16:37

Wątków: 236 | Odpowiedzi: 8480

Huawei tak

przestraszył sie rankingu FrazPC, że własnie obniżył cene na Mate 10 Pro za 2 999 PLN. Teraz to jest killer wśród flagowców Ikona: ;)

Screw you guys...I am going home !!!

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

23.01.2018 16:39

Wątków: 879 | Odpowiedzi: 19269

...

"odpowiem Ci logiką na Twoim poziomie..."


zadbaj o swój poziom, bo na razie przechodzisz burzliwy etap sączenia jadu, który permanentnie mylisz z sarkazmem. Musisz jeszcze dużo z siebie dać, żeby zacząć rozróżniać jedno od drugiego.

"po co kupować grę, skoro już ją przeszedłeś czytając recenzję i znasz fabułę " - od kiedy to recenzja gry/książki/filmu przedstawia całą fabułę ? Rozumiem, że w szkole lubowałeś się w streszczeniach, a nie "męczeniu" sie na czytaniu lektur Ikona: :) Bo po co czytać książkę, skoro jest streszczenie ? Ikona: lol
Sprawdź sobie definicję recenzji, siedzisz od wiedzy wszechświata mniej niż metr Ikona: :)



i7-2600K, ENERMAX LIQMAX II 240, ASUS P8P67 PRO, 16GB DDR3 2133 G.Skill, 40TB HDD, Samsung PRO 850 256GB, GTX 1080, Sound Blaster Z, LG IPS234 76hz. 2600k wystarcza do wszystkiego. AMEN

23.01.2018 17:31

Wątków: 622 | Odpowiedzi: 14092

Caca

Akurat sens fabuły horizona wyjaśniony jest pod sam koniec gry. Wtedy wyjaśnione jest skąd wzięły się maszyny podobne do dinozaurów i dlaczego ludzkość jest jest zagrożona. Ale tego recenzja nie obejmuje.

http://openlinksys.info - alternatywne oprogramowanie dla routerów | http://tomato.groov.pl - moje kompilacje tomato

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

23.01.2018 17:48

Wątków: 879 | Odpowiedzi: 19269

...

oczywiście, że żadna recenzja tego nie opisze, bo byłby to zwykły spojler Ikona: :) Nikt sobie w stopę nie strzeli zdradzając kluczową rzecz w fabule tej gry Ikona: :)
Po to się gra, żeby odkryć przyczynę tego stanu świata, ale dla mnie to niezależnie jakie tu będzie wytłumaczenie to nic mnie nie zachęci do tej gry. To nie moje klimaty, a całość jest dla mnie głupia.

i7-2600K, ENERMAX LIQMAX II 240, ASUS P8P67 PRO, 16GB DDR3 2133 G.Skill, 40TB HDD, Samsung PRO 850 256GB, GTX 1080, Sound Blaster Z, LG IPS234 76hz. 2600k wystarcza do wszystkiego. AMEN

24.01.2018 03:54

Wątków: 258 | Odpowiedzi: 15040

caco

odpuść bo zaczynają bić doświadczeniem.

There is nothing more permanent than a temporary solution that works.Temporary is only temporary if they doesn't work.

25.01.2018 06:29

Wątków: 176 | Odpowiedzi: 29730

Hmm

Divinity 2 to też nie jest jakaś super historia. Całość bardzo przypomina Maskę zdrajcy. Dodatkowo gra ma kompletnie zrabany poziom trudności. Na początku trzeba kombinować jak koń pod górę, a pod koniec mag w drużynie to god mode.

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

25.01.2018 09:40

Wątków: 195 | Odpowiedzi: 24517

caco

sorry, ale to chyba Ty lubowałeś się w streszczeniach, bo to Ty piszesz o fabule na podstawie recenzji Ikona: lol nawet nie liznąłeś tej gry, a się wypowiadasz... ten sam poziom, co Twoje "OC".

szkoda mi czasu i sensu na Ciebie, mogłeś to konto skasować płaczku Ikona: ;)

"Krytyk i eunuch z jednej są parafii... Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi." / RYŻY TEAM!

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

25.01.2018 09:57

Wątków: 879 | Odpowiedzi: 19269

...

a ty miałes już zamknąć ten niewyparzony pyszczek, ale widać wbrew temu co sam napisałeś nie szkoda ci czasu

i7-2600K, ENERMAX LIQMAX II 240, ASUS P8P67 PRO, 16GB DDR3 2133 G.Skill, 40TB HDD, Samsung PRO 850 256GB, GTX 1080, Sound Blaster Z, LG IPS234 76hz. 2600k wystarcza do wszystkiego. AMEN