ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

10 najciekawszych gier listopada

Daniel Górecki, 2017-11-01 15:00 | Źródło Redakcja |

Mamy już listopad, co oznacza kolejną odsłonę naszego cyklu najciekawszych premier miesiąca. Co prawda ilość mocnych kandydatów na hit jest tym razem wyraźnie mniejsza niż w październiku, ale i tak jest to bardzo ważny miesiąc, szczególnie dla fanów shooterów. Ci otrzymają bowiem dwa bardzo mocne tytuły, czyli kolejną odsłonę Call of Duty oraz Battlefront 2. Nie powinni narzekać także najmłodsi gracze, którzy lubią platformówki, a znajdzie się też coś dla miłośników mroczniejszego klimatu. Tradycyjnie już zachęcamy do komentowania, bo jesteśmy ciekawi, na co Wy najbardziej czekacie w listopadzie.

Call of Duty: WWII 

Data premiery: 03.11.2017
Platforma: PS4, PC, Xbox One

Miesiąc zaczynamy od mocnego uderzenia, ponieważ już w piątek, 3 listopada, na rynku wyląduje Call of Duty: WWII. Nas cieszy przede wszystkim fakt, że po dłuższym okresie poświęconym współczesnym konfliktom i eksperymentach z futurystycznymi klimatami seria w końcu powraca do korzeni, czyli II wojny światowej. A powrót do historycznych konfliktów to nie jedyne podobieństwo nowego CoDa do zeszłorocznego Battlefielda 1, ponieważ Sledgehammer Games, podobnie jak DICE, skorzystało z techniki fotogrametrii, by jak najwierniej przenieść do swojej produkcji najdrobniejsze szczegóły.

Poza tym, WWII stawia też na bardziej realistyczną i mniej kolorową oprawę oraz dojrzałą, osobistą historię, bo twórcy chcą w ten sposób ukazać charakter brutalnej wojny i walki, jaką toczy każdy żołnierz. W grze wcielimy się w przedstawiciela amerykańskiej I Dywizji Piechoty (niejakiego Ronalda "Rea" Danielsa), który trafi do Europy, a akcja rozgrywać będzie się w latach 1944-1945. Podczas rozgrywki weźmiemy udział między innymi w lądowaniu w Normandii i ofensywie w Ardenach, by ostatecznie trafić do Berlina. Oczywiście nie zabraknie też multiplayera w typowym COD-owym klimacie. My zaś już szykujemy dla Was recenzję tej produkcji.

 

Strona 1 z 10

Tagi: PC, PS4, Xbox One, gry wideo, switch, premiery gier, 3DS, najciekawsze premiery, listopad 2017,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.