ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Corsair Glaive RGB - recenzja modułowej myszki dla wymagających graczy

Daniel Górecki, 2017-06-12 17:11 | Źródło FrazPC Tech Lab |

To wszystko wraz z charakterystycznym optycznym feelingiem, który tak lubiany jest przez profesjonalnych graczy, sprawia, że Glaive z miejsca wkomponuje się w czołówkę myszek dla najbardziej wymagających użytkowników. Granie we wszelkiego rodzaju strzelanki z wykorzystaniem tego „gryzonia” to czysta przyjemność, w czym spore zasługi ma też ergonomia. Gracze preferujący inne gatunki, jak MOBA, MMO czy RTS, także nie powinni narzekać na pracę Glaive, chociaż zaledwie 6 przycisków może okazać się dla nich zbyt małą ilością.

corsair_glaive_rgb_-_recenzja_20_

Podsumowując, Corsair Glaive to naprawdę bardzo dobry produkt, który wypada świetnie na tle konkurentów ze swojej półki cenowej i z pewnością jest wart polecenia. Otrzymujemy tu bowiem solidną, wzmacnianą metalem konstrukcję, modułowe panele boczne pozwalające dopasować lewy bok do naszych preferencji, wygodny kształt, 3-strefowe podświetlenie RGB, topowy sensor PMW3367, funkcjonalne oprogramowanie czy bardzo dobre przyciski i ślizgacze (plusy tego urządzenia można wymienia naprawdę długo). Co prawda producent nie uniknął drobnych wpadek, jak regulacja DPI tylko w jedną stronę, zbyt twardy przycisk rolki czy mało intuicyjna aplikacja, ale te szybką przestają mieć znaczenie. Warto jednak zaznaczyć, że producent mógł pokusić się o nieco niższą cenę, choćby dlatego, że nie posiada jeszcze takiej pozycji na rynku akcesoriów dla graczy, jak Razer, Roccat czy Steelseries i może mieć pewne problemy z przebiciem się z tym produktem. Tak czy inaczej, osoby, które poszukują właśnie myszki pod wszelkiego rodzaju shootery i nie chcą zadowalać się budżetowymi urządzeniami, powinny wziąć Glaive pod uwagę.

orientacyjna cena: 349 PLN

award-rekomendacja_02-150x150 award-jakosc_01-150x150

+ modułowa konstrukcja
+ jakość wykonania
+ świetny i dobrze skalibrowany sensor
+ podświetlenie RGB
+ funkcjonalna aplikacja
+ dobre ślizgacze
+ ergonomia
 
- jednokierunkowa miana DPI (jeden przycisk)
- zbyt twardy przycisk rolki
- interfejs oprogramowania nie należy do najbardziej intuicyjnych
 

Sprzęt do testów dostarczyła firma:

corsair-logo

Autor recenzji: Daniel Górecki

Strona 4 z 4

 

Tagi: recenzja, test, myszka, Corsair, nasza opinia, modułowa myszka, myszka do gier, Glaive, Gorsair Glaive RGB, Corsair Glaive,

Komentarze (2)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

16.06.2017 00:09

Wątków: 394 | Odpowiedzi: 14229

body kit

jak w NFS U2 Ikona: ;)

26.06.2017 10:36

Wątków: 1 | Odpowiedzi: 45

Trzeba przyznać wygląda ciekawie

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.