10 najciekawszych gier stycznia

Daniel Górecki, 2017-01-01 20:10 | Źródło Redakcja |

Double Dragon IV

Data premiery: 30 stycznia
Platformy: PC, PS4

Macie ochoty na naprawdę oldschoolową grę rodem z automatów i popularnych na nich beat'em upów? W takim razie na pewno ucieszy Was powrót kultowej serii Double Dragon. Arc System Works potwierdziło, że Double Dragon IV zadebiutuje na rynku już za miesiąc, a konkretnie 30 stycznia i gra dostępna będzie zarówno na PC (platforma Steam), jak i konsoli PlayStation 4. Gra powraca z retro oprawą graficzną 2D, podobną do tej, którą znamy z pierwszych tytułów z tej serii. Co więcej, każdy z trybów będziemy mogli rozegrać w kooperacji dwóch graczy. Jeśli zaś chodzi o warstwę fabularną, to producent zdradził jedynie, że historia rozgrywać będzie się po wyeliminowaniu Shadow Warriors, czyli zaraz po drugiej części. Warto też dodać, że gra tworzona jest przez oryginalną ekipę, w tym takie osoby, jak producent Takaomi Kaneko, reżyser Yoshihisa Kishimoto, projektant postaci Koji Ogata, kompozytor Kazunaka Yamane i programista Kei Oyama.

Strona 7 z 10

Tagi: PC, gry, PS4, Xbox One, data premiery, gry wideo, Hitman, Double Dragon IV, Conan Exiles, Yakuza 0, Resident Evil VII: Biohazard, Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue, Hitman: The Complete First Season, styczeń 2017, najciekawsze gry, Disgaea 2, Tales of Berseria,

Komentarze (8)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

02.01.2017 09:42

Wątków: 295 | Odpowiedzi: 47984

Resident Evil VII: Biohazard

czekam Ikona: :) zapowiada sie swietnie.

i7-8700K@4900 / Z370F / 16GB 3200 CL14 / GTX 1080@2050/11600 / BX100 250GB / RM750

02.01.2017 10:04

Wątków: 39 | Odpowiedzi: 13110

Conan

Ale EA to sobie mogles darowac. To jest takie pre EA z chyba 20% skonczonej gry.

KH chcialem sobie kiedys ograc, ale te 8 gier rozrzuconych po platformach mnie zniechecilo. Jest w sumie jakies wydanie na PS3, kore zbiera wsio ale wyszlo troche za pozno.

Tales... jak bedzie lepszy niz Zestiria to biere bo on byla nijaka. Vesperia dalej najlepsza.

i5 4670K@4.5 / MSI Z87-G43 / MSI 970 Gaming 100ME / Ares 16GB 2133MHz / SSD M500 240GB + MX300 525GB / Seasonic X-650KM3 / Carbide 300R / XL2411T + AOC i2757Fm / QuickFire TK Brown / G502

02.01.2017 11:40

Wątków: 334 | Odpowiedzi: 2803

Conan

czekam.

„ … Jeżeli chcesz coś osiągnąć – szukasz sposobu. Jeśli nie chcesz – znajdujesz wytłumaczenie …”

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

02.01.2017 14:22

Wątków: 406 | Odpowiedzi: 32840

znowu nic

dla mnie i dalej nie ma motywacji do inwestycji w piec Ikona: ;)

oox\/xoo

02.01.2017 20:18

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 482

jRPG z rzutem izometrycznym i turowym systemem walki

To się nazywa tactics - tudzież SRPG/TRPG dla purystów. (Choć z SRPG się nie zgodzę).
edit://
Od biedy można by przynajmniej powiedzieć "taktyczna gra turowa" bo turowe jRPG z izometrycznym rzutem walki to na upartego są wszystkie finale do 6tki).

02.01.2017 22:17

Wątków: 334 | Odpowiedzi: 2803

To może być dobre.. stara szkoła.

''Torment: Tides of Numenera '' www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20397

„ … Jeżeli chcesz coś osiągnąć – szukasz sposobu. Jeśli nie chcesz – znajdujesz wytłumaczenie …”

03.01.2017 11:50

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 133

gravity rush 2

nigdy nie pojawilo sie na Vita. Jest to calkiem nowa gra, z premiera w tym samym czasie na calym swiecie.

Calkiem ladny komplet dla uzytkownikow ps4 - Yakuza to jedna z najlepszych gier, w jakie gralem, Tales of Bersaria moze poprawi wizerunek po Zestiria (moja ulubiona czesc to t o Graces), no a Kingdom Hearts moze sie podobac. Chociaz SE ma ostatnio u mnie za uszami - to nie jest ta firma, ktora lubilem lata temu.

Conan Exiles to jak znam zycie maszynka na kase do ratowania Funcom z assetami uzytymi z ich pelnego conana mmo. Jak dadza takiego samego ciala jak przy premierze conana to sie nie zdziwie - tak zajechac swietny pomysl...
Fajnie ze disgaea wychodzi na pc, ale ja mam od tej serii Vite i tam dziala to najlepiej.

---------------------- * with the sword...

06.01.2017 20:52

Wątków: 125 | Odpowiedzi: 3968

hmm

RE7 na PSVR + Yakuza0 !!!
Gravity Rush 2 poczeka na obnizke ceny Ikona: ;)

a sztuka... odnalezc to czego sie szuka