10 najciekawszych gier stycznia

Daniel Górecki, 2017-01-01 20:10 | Źródło Redakcja |

Warhammer 40,000: Sanctus Reach

Data premiery: 19 stycznia
Platformy: PC

Kolejna produkcja osadzona w popularnym uniwersum Warhammer 40,000, ale tym razem przygotowana przez debiutujące szkockie studio Straylight Entertainment, które postawiło na turową grę strategiczną. Jeśli zaś chodzi o fabułę, to trafiamy do świata targanego konfliktem rywalizujących rasami, gdzie pokierujemy zakonem Space Wolves, który musi bronić się przed inwazją orków prowadzonych przez potężnego Grukk Face-Rippa. Twórcy przygotowali dla nas dwie kampanie fabularne, w ramach których dostępnych jest 50 misji, generator umożliwiający tworzenie własnych plansz, a obiecują również niezwykłe doznania wizualne, ale czy faktycznie jest na co czekać przekonamy się dopiero 19 stycznia.

Strona 2 z 10

Tagi: PC, gry, PS4, Xbox One, data premiery, gry wideo, Hitman, Double Dragon IV, Conan Exiles, Hitman: The Complete First Season, styczeń 2017, najciekawsze gry, Disgaea 2, Tales of Berseria, Yakuza 0, Resident Evil VII: Biohazard, Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue,

Komentarze (8)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

02.01.2017 09:42

Wątków: 286 | Odpowiedzi: 44485

Resident Evil VII: Biohazard

czekam Ikona: :) zapowiada sie swietnie.

the end

02.01.2017 10:04

Wątków: 36 | Odpowiedzi: 11667

Conan

Ale EA to sobie mogles darowac. To jest takie pre EA z chyba 20% skonczonej gry.

KH chcialem sobie kiedys ograc, ale te 8 gier rozrzuconych po platformach mnie zniechecilo. Jest w sumie jakies wydanie na PS3, kore zbiera wsio ale wyszlo troche za pozno.

Tales... jak bedzie lepszy niz Zestiria to biere bo on byla nijaka. Vesperia dalej najlepsza.

i5 4670K@4.5 / MSI Z87-G43 / MSI 970 Gaming 100ME / Ares 16GB 2133MHz / SSD M500 240GB + MX300 525GB / Seasonic X-650KM3 / Carbide 300R / XL2411T + AOC i2757Fm / QuickFire TK Brown / G502

02.01.2017 11:40

Wątków: 307 | Odpowiedzi: 2655

Conan

czekam.

„ … Jeżeli chcesz coś osiągnąć – szukasz sposobu. Jeśli nie chcesz – znajdujesz wytłumaczenie …”

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

02.01.2017 14:22

Wątków: 400 | Odpowiedzi: 32014

znowu nic

dla mnie i dalej nie ma motywacji do inwestycji w piec Ikona: ;)

oox\/xoo

02.01.2017 20:18

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 428

jRPG z rzutem izometrycznym i turowym systemem walki

To się nazywa tactics - tudzież SRPG/TRPG dla purystów. (Choć z SRPG się nie zgodzę).
edit://
Od biedy można by przynajmniej powiedzieć "taktyczna gra turowa" bo turowe jRPG z izometrycznym rzutem walki to na upartego są wszystkie finale do 6tki).

02.01.2017 22:17

Wątków: 307 | Odpowiedzi: 2655

To może być dobre.. stara szkoła.

''Torment: Tides of Numenera '' www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20397

„ … Jeżeli chcesz coś osiągnąć – szukasz sposobu. Jeśli nie chcesz – znajdujesz wytłumaczenie …”

03.01.2017 11:50

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 118

gravity rush 2

nigdy nie pojawilo sie na Vita. Jest to calkiem nowa gra, z premiera w tym samym czasie na calym swiecie.

Calkiem ladny komplet dla uzytkownikow ps4 - Yakuza to jedna z najlepszych gier, w jakie gralem, Tales of Bersaria moze poprawi wizerunek po Zestiria (moja ulubiona czesc to t o Graces), no a Kingdom Hearts moze sie podobac. Chociaz SE ma ostatnio u mnie za uszami - to nie jest ta firma, ktora lubilem lata temu.

Conan Exiles to jak znam zycie maszynka na kase do ratowania Funcom z assetami uzytymi z ich pelnego conana mmo. Jak dadza takiego samego ciala jak przy premierze conana to sie nie zdziwie - tak zajechac swietny pomysl...
Fajnie ze disgaea wychodzi na pc, ale ja mam od tej serii Vite i tam dziala to najlepiej.

---------------------- * with the sword...

06.01.2017 20:52

Wątków: 125 | Odpowiedzi: 3951

hmm

RE7 na PSVR + Yakuza0 !!!
Gravity Rush 2 poczeka na obnizke ceny Ikona: ;)

a sztuka... odnalezc to czego sie szuka