[PR] Nowości Green Cell na targach IFA 2018

Daniel Górecki, 2018-08-28 19:20 | Źródło green cell |

Już 31 sierpnia 2018 rozpocznie kolejna edycja targów największych na świecie targów elektroniki IFA w Berlinie, na której nie zabraknie polskiej marki Green Cell z premierowymi produktami.

Green Cell to istniejąca na europejskim rynku marka, która jest znana wśród użytkowników komputerów przenośnych, telefonów komórkowych, smartfonów, apratów fotograficznych, elektronarzędzi oraz odkurzaczy bezprzewodowych. Celem założycieli tej marki jest podążanie za nieustannie zmieniającymi się trendami, upodobaniami konsumentów oraz rozwojem technologii i stałym ulepszaniem swoich produktów. Green Cell bierze udział w targach po raz drugi i tym razem również nie zabraknie premier produktowych.
 
Ładowarki dla każdego

 

Wśród premierowych produktów będziemy mogli znaleźć aż 4 nowe ładowarki USB-C z technologią Power Delivery. Technologia Power Delivery to standard ładowania, który wykorzystywany jest już przez wszystkie najnowocześniejsze urządzenia mobilne i wszystko wskazuje na to, że w kolejnych latach funkcja ta stanie się standardem.
 
  • - Ładowarka Green Cell CHAR07 18W PD - do Samsung Galaxy S8 S8+ S9 S9+, Google Pixel / 2 / XL, Huawei P20, Nintendo Switch i innych
  • - Ładowarka Green Cell CHAR08 30W PD z portem szybkiego ładowania Quick Charge 3.0 - do Apple MacBook 12, Lenovo Yoga Tab 3 Plus i innych
  • - Ładowarka Green Cell CHAR09 60W PD - do Apple MacBook Pro 13, Asus ZenBook, Dell XPS, HPSpectre, Lenovo ThinkPad, Yoga i innych
  • - Ładowarka Green Cell CHAR09 45W PD z portem szybkiego ładowania USB - do Asus ZenBook, HP Spectre, HP Envy x2 i innych

char07_skos

Green Cell CHAR07

char10_skos

Green Cell CHAR10

Wszechstronny hub USB-C

Na targach Green Cell zaprezentuje również swój najnowszy hub USB-C. W adapterze znajduje się 7 wejść: 1x USB-C, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x HDMI, 1x SD oraz 1x microSD. To szczególnie przydatne rozwiązanie dla posiadaczy najnowszych urządzeń wyposażonych jedynie w port USB-C np. Macbooków lub jako zamiennik stacji DeX dla nowych smartfonów Samsunga. Może być także stosowany z innymi telefonami z USB typu C. Adapter wspiera rozdzielczość 4K, dzięki czemu użytkownik może przesyłać obraz z laptopa na telewizor bez utraty jakości. Zaimplementowana technologia Power Delivery za sprawą systemu pass-through pozwala na korzystanie z akcesorium bez utraty możliwości ładowania. Hub USB-C Green Cell obsługuje także szybkie ładowanie, dzięki któremu możliwe jest naładowanie innych urządzeń nawet do 4x szybciej.
 
large_green_cell_hub_usb-2
 
 
Targi IFA odbywają się w Berlinie w dniach 31 sierpnia - 5 września 2018. Markę Green Cell można odwiedzić w hali 11.1 na stoisku 148.

 

Tagi: IFA, ładowarka, Green Cell CHAR10, Green Cell CHAR07, Green Cell CHAR08, Green Cell CHAR09, green cell, ifa 2018,

Komentarze (8)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

29.08.2018 11:15

Wątków: 132 | Odpowiedzi: 5602

ten

hub to całkiem ciekawy, tylko bardziej ciekawy jestem jaki to koszt.

Blog żonki :) http://kiedymamaniespi.pl

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

29.08.2018 12:07

Wątków: 193 | Odpowiedzi: 24390

mam mieszane uczucia

Ikona: :)

akurat dostałem dwa produkty tej firmy tj. bardzo duży powerbank, o ten:
https://swiatbaterii.pl/powerbanki-xxl/34632-power-bank-green-cell-30000mah-szybkie-ladowanie.html

i zamiennik baterii do Ajfona 5S.


W pierwszym przypadku mam zastrzeżenia poważne co do jakości wykonania obudowy. O ile sam plastik jest ok i przyzwoicie wygląda/się maca, o tyle panel gdzie są diody i przycisk power jest dramatyczny.
Na początku myślałem, że mam uszkodzony egzemplarz, ale wygooglowałem, że to nie tylko mój problem.

Diody są cztery, dwie lepiej, dwie gorzej, wszystkie tylko pod określonym kątem i ledwo co. Generalnie nie bardzo widać w jakim stanie są akumulatory, można rozróżnić czy się świeci czy nie.

Co do pojemności - dopiero testuję, wydaje się ok. Na plus na pewno szybkie (jak na taką pojemność) tj. 10h ładowanie przez USB-C i QC2.0 (sam powerbank do ładowania innych urządzeń osbługuje QC 3.0 i działa jak powinien). Przez Micro podobno 30h Ikona: :D


Co do zamiennika baterii w ajfonie - tu zwrócił mi uwagę frazowicz, który właśnie zmienił mi tę baterię, napomknął tylko że kiepskiej jakości, ale nie wiem o co dokładnie chodzi Ikona: ;)




* mam czteroletni Powerbank PQI 9000mAh i ten jest wykonany wzorowo. Zarówno przycisk jak i diody do dziś wyglądają pięknie, a pb nadal trzyma pojemność, mimo bardzo częstego (rower) i losowego używania Ikona: :) no ale to jeden z lepszych modeli tamtych lat był Ikona: :P

"Krytyk i eunuch z jednej są parafii... Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi." / RYŻY TEAM!

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

29.08.2018 12:10

Wątków: 193 | Odpowiedzi: 24390

**

dałem link do złego powerbanka od Green Cell, chodziło o dokładnie ten:
https://swiatbaterii.pl/power-bank/33684-power-bank-green-cell-30000mah-szybkie-ladowanie-qualcomm-quick-charge-30.html

"Krytyk i eunuch z jednej są parafii... Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi." / RYŻY TEAM!

29.08.2018 12:37

Wątków: 132 | Odpowiedzi: 5602

ancymon aka 'Iphone sucks'

to nawet na zdjęciach produktowych słabo wygląda - w sensie panel z portami Ikona: ;)

Blog żonki :) http://kiedymamaniespi.pl

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

29.08.2018 12:44

Wątków: 193 | Odpowiedzi: 24390

no niestety

nie narzekam, bo dostałem, ale...

"Krytyk i eunuch z jednej są parafii... Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi." / RYŻY TEAM!

29.08.2018 19:18

Wątków: 441 | Odpowiedzi: 23958

ad. bateria iPhone 5S

"Kiepskość" baterii wynika z tego, że:
- jest minimalnie większa niż oryginał, więc nie pasuje idealnie - ale wepchnąć się da Ikona: ;)
- taśma od baterii nie jest odpowiednio zagięta przy konektorze i jest odrobinę dłuższa niż oryginał. Efekt jest taki, że trzeba kombinować z jej ułożeniem tak aby dało się zamknąć telefon.

No ale ja tam ekspertem nie jestem Ikona: ;)

2600K@4,5GHz || GTX970 Strix || P8P67-M || 32GB DDR3 || MX100 256GB || L8 430W CM || BitFenix Phenom || 2x Dell U2312HM

31.08.2018 21:30

Wątków: 697 | Odpowiedzi: 18360

Mam tego powerbanka, jakość nie powala ale nie jest źle.
Sonego Z3 z baterią 3k mAh ładował 6 i pół raza. Teraz już trochę mniej ale nadaj daje radę. Za te pieniądze nie ma co narzekać. Minusem jest brak szybkiego ładowania (powerbanka) i ładuje go prawię dobę. Teraz wybrałbym 2 mniejsze.

edycja podpisu

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

01.09.2018 13:19

Wątków: 193 | Odpowiedzi: 24390

Chyba nie tego, co ja

Bo moj jak napisalem wyzej - laduje sie z USB-C QC 2.0 i trwa to 10h zgodnie z deklaracja producenta. 30h to przez micro usb.

"Krytyk i eunuch z jednej są parafii... Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi." / RYŻY TEAM!