GearBest zaprasza na kolejną dużą wyprzedaż

Daniel Górecki, 2018-06-01 10:35 | Źródło GearBest |

Dziś Dzień Dziecka, więc trudno znaleźć lepszą wymówkę dla kupienia sobie czegoś nowego - przecież każdy z nas ma w sobie malucha, którego trzeba pielęgnować, prawda? :)

I niezależnie od tego, czy jesteście jeszcze w takim wieku, że możecie liczyć na prezenty od rodziców, czy już dawno musieliście o tym zapomnieć (albo sami jesteście rodzicami), warto rzucić okiem na nową wyprzedaż w serwisie GearBest. Tym bardziej, że od pewnego czasu wysyłka towarów następuje nie tylko z Chin, ale i wielu europejskich magazynów (wszystkie zaczynające się od symbolu GW), w tym polskiego, który kryje się pod symbolem GW4, więc nie trzeba tygodniami czekać na paczkę.

No dobra, a co tym razem przeceniono? Mnóstwo przedmiotów z wielu różnych kategorii, ale naszą uwagę z oczywistych względów przykuwają smartfony, tablety, komputery i tym podobne zabawki, więc warto zerknąć choćby na Xiaomi Mi Notebook Pro (osobiście zamówiłem go przy poprzedniej przecenie i bardzo polecam) czy Xiaomi Mi Notebook Air 13.3. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zgodnie z duchem Dnia Dziecka zamówić sobie drona, klocki do zbudowania postaci Deadpoola, zdalnie sterowany samochód czy też drukarkę 3D i dać się ponieść wyobraźni. Możliwości jest mnóstwo a oferta zmienia się każdego dnia (warto więc regularnie ją sprawdzać), więc zapraszamy do przeglądania promocyjnej strony pod TYM adresem!

gearbest

Tagi: PC, smartfony, laptopy, promocja, wyprzedaż, drony, GearBest, dzień dizecka,

Komentarze (9)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

03.06.2018 00:37

Wątków: 32 | Odpowiedzi: 2380

.

a dlaczego nie jest oznaczone że artykuł sponsorowany? O każdej promocji na ali czy w innym serwisie też będziesz informować?

http://kosz1.deviantart.com/gallery/

03.06.2018 22:18

Wątków: 317 | Odpowiedzi: 10457

hm...

...no właśnie skusiłem się na hasło o promocjach na GB i już miałem kupić jedną rzecz...ale zajrzałem na Ali i to samo było tam taniej więc zakup na GB sobie odpuściłem Ikona: :P

"Press ANY key to continue..." no i wcisnal RESET... :)

04.06.2018 00:50

Wątków: 442 | Odpowiedzi: 23973

GB cały czas na promocję na wszystko. Dają cenę z dupy a potem rabat 50% i prawie jest dobra cena Ikona: ;)
Niestety ten cyrk jest na wszystkich sklepach z Chin, więc trzeba filtrować oferty ciągle...

Nie żeby nie dało się czegoś kupić w dobrej cenie czy nawet najtaniej na rynku - trzeba tylko mieć fart.

PS. Z GB dostaję CODZIENNIE newsletter z mega okazjami i promocjami, gdzie 95% ofert to lipne promocje.
I jak ich traktować poważnie? Ikona: ;)

2600K@4,5GHz || GTX970 Strix || P8P67-M || 32GB DDR3 || MX100 256GB || L8 430W CM || BitFenix Phenom || 2x Dell U2312HM

04.06.2018 22:57

Wątków: 7 | Odpowiedzi: 1220

Ależ skądże. Promocje są jak najbardziej, tylko nie widzieć dlaczego pod towarem jak byk napisane stoi OUT OF STOCK.

premeryt

06.06.2018 06:02

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 9

Serwis umiera, że daje jednego newsa na tydzień?

06.06.2018 08:09

Wątków: 32 | Odpowiedzi: 2380

.

O, nowy Ikona: :D
Czas rejestracji 2013 a dziwi się że jeden news na tydzień Ikona: sarcastic

http://kosz1.deviantart.com/gallery/

06.06.2018 11:18

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 53460

kosz1

No i powinien się dziwić - bo jeszcze w kwietniu newsów było >45, a w maju raptem...4. W tym 3 z nich wrzucone w równych odstępach co 7 dni - trochę jakby na zasadzie odbębnienia że jest cokolwiek Ikona: ;)

19.06.2018 09:00

Wątków: 7 | Odpowiedzi: 5440

umiera

umiera. Widać już mocno nawet na boardzie. Sam coraz rzadziej zaglądam - tylko parę wątków śledzę...

19.06.2018 15:09

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 2333

widać

Widać totalna opozycja już nie sponsorujez strony ,trza bezpośrednio do Angeli Merkel napisać o POmoc.

Ikona: ;)

i7 7700K @ 5GHz 16GB DDR4 3200 , 2x EVGA 1080Ti SC2 Hybrid SLI & BenQ BL3200 | TV SAMSUNG UE65HU8500