ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Sztuczna inteligencja uzupełnia zdjęcia. Oto Photoshop przyszłości

Filip Geekowski, 2018-04-25 12:08 |

Nvidia zaprezentowała właśnie niesamowite możliwości swojego nowego systemu opartego na technologii uczenia maszynowego. W niemal idealny sposób uzupełnia on wymazywane elementy na fotografiach. To właśnie tak będzie wyglądał Photoshop przyszłości.

Firma chwali się, że w tej chwili jest to najbardziej zaawansowany system uzupełniania zdjęć na świecie. Analizuje on zaznaczone przez nas fragmenty i na podstawie ich otoczenia oraz bazy danych, uzupełnia je w magiczny sposób.

Technologia ta świetnie sprawdza się, gdy dysponujemy niepełną fotografią lub jeśli chcemy usunąć z niej różne niechciane elementy.

Sztuczna inteligencja Nvidii szkoliła się na dziesiątkach tysięcy zdjęć, próbując je zrekonstruować. Trzeba przyznać, że ta nauka nie poszła w las, bo efekty jej pracy po prostu zachwycają.

Zobaczcie powyższy materiał od początku do końca i przekonajcie się sami, co potrafi to narzędzie. Trzymamy kciuki za szybkie pojawienie się go w sklepach.

Źródło: GeekWeek.pl/Nvidia / Fot. Nvidia

Tagi: nvidia, zdjęcia, AI, sztuczna inteligencja, photoshop, SI, uzupełnianie zdjęć,

Komentarze (15)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

25.04.2018 12:15

Wątków: 868 | Odpowiedzi: 23146

hmm

jeszcze jakby pokazali jakiegos hiresa Ikona: :D przed i po, np. z wlosami, czy te biblioteke Ikona: :) nie uwierze poki nie zobacze Ikona: ;)

?

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

25.04.2018 13:15

Wątków: 699 | Odpowiedzi: 18482

Ciekawie czy jak by Schetynie te krzywe żółte zęby zamalowali to dorysowałoby białe? Ikona: ;)

Z oczami słabo, dziadkowi wstawiło takie jak tej lasce i lasce wstawiło krzywy nos.

edycja podpisu

25.04.2018 13:23

Wątków: 18 | Odpowiedzi: 5503

To inteligencja polega na fałszowaniu rzeczywistości i to jest takie super?

Za dużo polityki panowie.

Trzeba zrobić tak, żeby wszędzie było nic...

25.04.2018 13:42

Wątków: 217 | Odpowiedzi: 13024

obiecanki cacanki a w rzeczywistości wyjdzie jak zawsze.

57cm, 3200g i całe życie do przemeblowania :)

25.04.2018 15:59

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 2336

proszę zostawić Schetynę i Tuska

W spokoju bo tu można za to bana dostać ( władza na Frazie z PO jest chyba ) mnie już 2 razy banowali za 3 słowa o polityce.

Co do newsa to jakaśtam nowość będzie , ułatwienie dla Niedzielnych grafików , z biegiem czasu pewnie będzie toto udoskonalane.

i7 7700K @ 5GHz 16GB DDR4 3200 , 2x EVGA 1080Ti SC2 Hybrid SLI & BenQ BL3200 | TV SAMSUNG UE65HU8500

25.04.2018 18:13

Wątków: 18 | Odpowiedzi: 5503

Na razie jak się wpisze np."Tusk" w Google to dla nich podobnym wyszukiwaniem jest "Krystyna Pawłowicz".

Jakby to tak miało działać w tym uzupełnianiu fotek to Tusk z oczami czy ustami Pawłowicz mógłby nieco zamieszać w kampanii wyborczej.

Trzeba zrobić tak, żeby wszędzie było nic...

25.04.2018 22:36

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 422

...

Nawet w tej pokazanej na filmie jakości nie widzę w tym nic zachwycającego, a wręcz przeciwnie, te oczy to katastrofa, a nie inteligencja. Nie kumam po co to. No chyba że dla chwilowej zabawy amatorom "grafikom", których i tak przecież nie stać na PS-a.
Dla mnie nie ma tutaj nic poza marketingiem i standardowym biciem piany przez NV.

26.04.2018 02:11

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 961

Ciekawe czy

kaczyńskiemu przerobił by:
rozpięty rozporek na zapięty ?
zniszczone buty kaczyńskiego przerobił by ten program na cud lakierki ?
braki w uzębieniu kaczyńskiego uzupełnił by ten program na super żółty kaczy dziób ?

JAK MYŚLISZ lonio?

AMD FX8350 8x4GHz, Corsair H80i, MSI 990FXA Gaming (MS-7893), THERMALTAKE 630W SmartSE, Kingston HYPERX DDR3-1600 16GB ,SAPPHIRE RX470 NITRO+ 8GB, Corsair 200R Case, LG E2350V-PN LED

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

26.04.2018 09:09

Wątków: 60 | Odpowiedzi: 8046

Fajna rzecz choć widać duże rozmycie w tej bibliotece, czy na skałach. Generalnie wygląda to na ulepszony algorytm narzędzia, które już jest w PS, a bardzo go brakuje w Gimpie.

I7-2600k@4600,24GB RAM,Asrock Z77 Extreme4,Gigabyte HD7870,Vertex 4 128GB+5xHDD,HAF-X,Macho Black White,Xonar DX,XFX 750W, Dell U2412M+Benq FP93GP, Dell E5410, Crucial M4 128GB

26.04.2018 13:56

Wątków: 17 | Odpowiedzi: 53493

Komuś tu brakuje dystansu lub/i należy do PO Ikona: ;)

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

26.04.2018 14:00

Wątków: 699 | Odpowiedzi: 18482

Jak pisałem to się zastanawiałem po ilu minutach będzie post jakiegoś oburzonego lewaka który oskarży mnie o sympatyzowanie z "i" Ikona: ;)
Długo trzeba było czekać. Zera szybciej działają dlatego "i" wygrywa.

edycja podpisu

26.04.2018 15:36

Wątków: 236 | Odpowiedzi: 8404

MPA2k

Już nie banują odkąd frazir zrezygnował z uprawnień moderatora, więc luzik (pewnie kotrakt z PO się skończył Ikona: :P ). Ostatniego Bana chyba załapałem jeszcze w zeszłym roku...

Screw you guys...I am going home !!!

26.04.2018 16:18

Wątków: 18 | Odpowiedzi: 5503

Ikona: rotfl
A kiedy na frazie banowiali za poglądy? NIGDY! Ja na przykład zawsze czułem sie ulubieńcem moderacji, a moje poglądy znacznie odbiegają od frazowej normy.

Tolerancja, uprzejmość, nieporuszanie drażliwych tematów... zawsze było rudymentalne dla portalu. W końcu wszyscy tu odpoczywamy po pracy.

Trzeba zrobić tak, żeby wszędzie było nic...

27.04.2018 08:47

Wątków: 122 | Odpowiedzi: 3206

Trzeba mieć nieźle najebane by z PO i Tuskiem wyskoczyć

pod niusem o photoshopie:d

www.pokojezacisze.dobrynocleg.pl

30.04.2018 00:43

Wątków: 18 | Odpowiedzi: 5503

... to po pierwsze.

Ale, że by tak sądzić i podjąć temat?

Schetyna się w grobie przewraca...

Trzeba zrobić tak, żeby wszędzie było nic...

07.05.2018 08:50

Wątków: 144 | Odpowiedzi: 1703

zdjęcia UFO będą w końcu ostre

Ikona: ;)

Slayer_Anty_Kler

07.05.2018 12:46

Wątków: 18 | Odpowiedzi: 5503

Jakby na zdjęciu brakowało ręki przysłowiowemu Nowakowi to dorysowałaby rękę z zegarkiem czy bez?

Trzeba zrobić tak, żeby wszędzie było nic...