ZTE Nubia także tworzy gamingową markę i szykuje smartfon dla graczy

Daniel Górecki, 2018-04-11 08:34 | Źródło |

Choć Acer prezentował prototyp gamingowego smartfona Predator 6 już w 2015 roku, to jednak urządzenie to nigdy nie trafiło do sprzedaży i najwyraźniej tajwański producent doszedł do wniosku, że telefon skierowany do hardcore'owych graczy nie jest najlepszym pomysłem. Innego zdania był jednak Razer, który wypuścił takie urządzenie w zeszłym roku, a wygląda na to, że nadchodzą kolejne tego typu smartfony.

Od kilku tygodni pojawiają się bowiem przecieki na temat modelu przygotowywanego przez Black Shark Technologies, czyli gamingową markę założoną przez Xiaomi, a zdaje się, że na bliźniaczy ruch zdecydował się inny chiński producent, ZTE. Jak wynika z najnowszych przecieków, ten zamierza stworzyć podmarkę w ramach linii produktów Nubia, która nazywać będzie się Red Magic i ta skierowana będzie do graczy.

Red Magic wysłało już nawet swoje logo do portalu GSMArena i potwierdziło, że pracuje nad produktami dla graczy, które dostarczyć mają "pełne gamingowe doświadczenia dla mas". Firma zapewniła także, że pracuje nad smartfonem i w tym celu prześwietliła wszystkie możliwe specyfikacje, a szykowany produkt ma połączyć zarówno casualowych i hardcore'woych graczy.

Jak na razie to jednak tylko marketing, który podnieść ma zainteresowanie Red Magic, ale firma obiecała, że wkrótce ujawni pierwszy produkt, który dostępny będzie globalnie.

gsmarena_001

 

Tagi: smartfon, zte, Gaming, marka, Nubia, gamingowy smartfon, smartfon dla graczy, Red Magic,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.