God of War - nowy gameplay wyciekł do sieci, wygląda świetnie

Daniel Górecki, 2018-03-17 11:09 | Źródło youtube |

Jeśli mieliście jeszcze jakieś wątpliwości co do nowego God of War, bo zwiastuny Was do siebie nie przekonały, a fragmenty rozgrywki wydawały się pięknie oskryptowane, to najwyższy czas odrzucić wszelkie wątpliwości.

A wszystko przez nowy 9-minutowy gameplay, który wyciekł właśnie do sieci - najprawdopodobniej jest to materiał, który był prezentowany dziennikarzom na specjalnych zamkniętych pokazach i nie powinien trafić do szerzej widowni, ale … My bardzo cieszymy się z tego, że jest inaczej, bo dostaliśmy potwierdzenie, że Kratos powróci do nas w świetnej formie. Po raz kolejny możemy zobaczyć go w czasie walki, ale tym razem wokół nie roi się od przeciwników, więc możemy skupić się na umiejętnościach bohatera, który z ogromną wprawą tłucze oponentów toporem, tarczą czy soczystymi combosami z wykorzystaniem obu tych elementów.

Możemy też rzucić okiem na drzewko rozwoju postaci, gdzie widnieją takie cechy, jak siła, runy, obrona, żywotność, szczęście czy cooldown. Nie zabrakło również możliwości ulepszania uzbrojenia, ale na więcej szczegółów musimy jeszcze poczekać.

No cóż, mówiąc krótko … Lara i Aloy mają się czego obawiać, bo wygląda na to, że God of War powrócił i ma ochotę pozamiatać w gatunku przygodowych gier akcji :)

Tagi: Sony, PS4, data premiery, TPP, gameplay, God of War, rozgrywka, slasher, Kratos, Atreus,

Komentarze (16)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

Ten post został usunięty przez moderatora.

17.03.2018 11:54

Wątków: 41 | Odpowiedzi: 13732

17.03.2018 14:06

Wątków: 370 | Odpowiedzi: 16582

zajebiscie ze kamera za plecami

ten widok jest zdecydowanie lepszy do tego typu gier.

http://www.speedtest.net/result/6901318932 ☺

17.03.2018 14:35

Wątków: 41 | Odpowiedzi: 13732

...

Tylko, że ten typ to nie typ GoWa.

i5 4670K@4.5 / MSI Z87-G43 / MSI 970 Gaming 100ME / Ares 16GB 2133MHz / SSD M500 240GB + MX300 525GB / Seasonic X-650KM3 / Carbide 300R / XL2411T + AOC i2757Fm / QuickFire TK Brown / G502

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

17.03.2018 14:56

Wątków: 344 | Odpowiedzi: 25760

eee, taka napieprzanka bez końca - suaboo Ikona: ;)

*[i5-6500, 16GB/DDR4, 1060@6GB, ASUS ProGaming Z170, M500@240GB, F1@640GB, F3@1TB, 7K6000@5TB - surround: 4020x1024@FullRonson] *

17.03.2018 16:28

Wątków: 249 | Odpowiedzi: 20620

ano

To nie GoW Ikona: :(

i7 2600K@4.5GHz, Le Grand Macho, Asus Maximus V GENE, Mushkin Redline 2133MHz CL9 16GB, MSI GTX1060 6GB, Plextor M5S 128GB, Crucial MX200 250GB, 2xWD RED 2TB, Corsair RM650, Lian Li V359WX

17.03.2018 18:06

Wątków: 316 | Odpowiedzi: 10339

...

Zgadzam się z przedmówcami. To nie jest GoW. Ładnie to wygląda ale z walka znaną z GoW ma niewiele wspólnego.

"Press ANY key to continue..." no i wcisnal RESET... :)

17.03.2018 18:08

Wątków: 173 | Odpowiedzi: 29300

Hmm

Po zmianie broni na topór taka perspektywa wydaje się sensowniejsza. Klasyczny widok z GoW był dopasowany do długich łańcuchów.

17.03.2018 21:58

Wątków: 316 | Odpowiedzi: 10339

hehe...

Tylko czemu każda walka to 1 vs 1. Nawet jak jest kilku przeciwników to pozostali potulnie czekają Ikona: ;)

"Press ANY key to continue..." no i wcisnal RESET... :)

17.03.2018 23:31

Wątków: 120 | Odpowiedzi: 2346

ano już po.zeszlorocznym E3 wiedziałem.ze to nie GOW , Akurat w GOW kamera robiła ZAJEBISTĄ ROBOTE

18.03.2018 08:15

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 134

tpp

to większa immersja, lepszy story telling, bardziej efektowny gameplay. Deal with it.

18.03.2018 08:31

Wątków: 173 | Odpowiedzi: 29300

Hmm

To był tutorial, więc nic dziwnego, że walki były proste. Na bank się to zmieni, z tym że topór narzuca bardziej styl Shadow of Mordor.
Poza tym i tak mam wrażenie, że odzyska swoje łańcuchy albo coś podobnego. Czemuś te zabandażowane przedramiona muszą służyć Ikona: ;)

18.03.2018 11:29

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 63

Film już nie działa...

"Ten film jest niedostępny."

18.03.2018 11:53

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 9

yt

Na vimeo by go prawdopodobnie nie skasowali ;-)

DumBO

18.03.2018 19:10

Wątków: 497 | Odpowiedzi: 13631

przeciez pisali ze walka jest kompletnie przemodelowane

o tym było wiadomo już dawno ,mi bardzo odpowiada bo stary GOW kompletnie do mnie nie trafiał.

18.03.2018 20:51

Wątków: 51 | Odpowiedzi: 432

hmm

wygląda jak klon horizon zero dawn Ikona: crazy

18.03.2018 23:19

Wątków: 316 | Odpowiedzi: 10339

marlon...

to mogli to nazwać inaczej Ikona: ;) Bo jak ktoś grał w GoW, przeszedł kilka części to czegoś tam po marce się spodziewa Ikona: :P

"Press ANY key to continue..." no i wcisnal RESET... :)

19.03.2018 11:27

Wątków: 173 | Odpowiedzi: 29300

Hmm

Wstrzymajmy się z narzekaniem do momentu przetestowania Ikona: ;)
Mnie np odrzuca ten dzieciak, ale może pociągnie całą historię i okaże się, ze bez niego gra dużo by straciła Ikona: ;)