Shadow of The Tomb Raider już oficjalnie, jest pierwszy teaser

Daniel Górecki, 2018-03-15 14:32 | Źródło Square Enix |

Wczoraj pisaliśmy Wam o tym, że Square Enix opublikowało w sieci tajemniczy teaser wskazujący na dzisiejszą datę. Co więcej, kod HTML zdradził nam też, że chodzi o nową grę z cyklu Tomb Raider, która ma zadebiutować 14 września, a że w przeciekach od jakiegoś czasu regularnie pojawiała się nazwa Shadow of The Tomb Raider, to łatwo było domyślić się o co chodzi.

Tak czy inaczej, były to tylko domysły i niepotwierdzone informacje … do dziś, bo już wszystko stało się jasne. Gra doczekała się oficjalnej zapowiedzi i zwiastuna, który wskazuje na to, że tym razem Lara Croft eksplorować będzie przepiękne, ale i niebezpieczne “azteckie” tereny Ameryki Południowej - zapowiada się więc epickie zakończenie trylogii i już nie możemy się doczekać, kiedy gra trafi w nasze ręce.

Przypominamy też, że za Shadow of The Tomb Raider odpowiadać ekipa Eidos Montreal, a nie Crystal Dynamics, które pracować ma nad grą o Avengersach. Shadow of The Tomb Raider dostępne będzie na PC, PS4 i Xbox One (bez czasowej wyłaczności dla którejś z platform), a obszerniejszą prezentację otrzymamy na konferencji 27 kwietnia.

Tagi: PC, PS4, Xbox One, data premiery, TPP, lara croft, Eidos Montreal, Shadow of the Tomb Raider, The Tomb Raider,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.