ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

BioMutant - oryginalny RPG na nowym zwiastunie z rogrywką

Daniel Górecki, 2018-02-20 14:35 | Źródło THQ Nordic |

THQ Nordic opublikowało nowy materiał prezentujący rozgrywkę z BioMutant. Tym samym gracze mogą sprawdzić, czego spodziewać się tym intrygującym tytule od studia Experiment 101, które składa się z byłych twórców takich gier, jak Mad Max i Just Cause.

Zapowiedziana na targach Gamescom produkcja określana jest przez twórców jako postapokaliptyczne RGP akcji w stylu kung-fu, gdzie gracz toczyć będzie starcia wręcz, strzelać i używać zdolności mutantów w czasie rzeczywistym. Co więcej, gra charakteryzować ma się dużym replayability, a to za sprawą zróżnicowanego i głębokiego systemu progresji bohatera, a poza tym oferować będzie "trzy systematycznie generowane światy, podziemia i mały układ planetarny", które będziemy mogli eksplorować mechem, balonem, skuterem, UFO i oczywiście pieszo.

Twórcy chwalą się także zaawansowaną personalizacją bohaterów w stylu MMO, systemem mutacji, bionicznymi protezami oraz craftingiem. Autorzy wspominają także o interaktywnej narracji zawierającej kontekstowe opowieści, gdzie sami tworzymy unikalne historie. Całość jest zaś utrzymana w humorystycznym tonie i lektor nieustannie komentuje nasze poczynania.

Na ujawnionym materiale możemy zaś przyjrzeć się miejscówkom z gry, umiejętnościom naszego bohatera czy jego uzbrojeniu (np. specjalnej kuszy, która pozwala dostać się do nieodstępnych miejsc).

Premiera gry planowana jest na bieżący rok (dokładna data jest jeszcze nieznana), BioMutant trafi na PC i konsole PS4 oraz Xbox One.

Tagi: PC, PS4, Xbox One, trailer, rpg, gra akcji, action RPG, Experiment 101, BioMutant,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.