Imponujący bezramkowiec Vivo uchwycony na zdjęciach

Daniel Górecki, 2018-02-08 12:57 | Źródło |

Ostatnio bardzo głośno jest  na temat Vivo, ponieważ chiński producent smartfonów zaprezentował pierwszy model z czytnikiem linii papilarnych umieszczonym pod ekranem, ale szykować ma również pierwszy telefon z 10 GB pamięci RAM na pokładzie, czyli więcej niż posiada przeciętny komputer.

Ten według przecieków nazywać będzie się Xplay 7 i otrzymać ma rekordowo cienkie ramki wokół wyświetlacza, co zdają się potwierdzać zdjęcia, które właśnie trafiły do sieci. Co prawda nie mamy pewności, że te właśnie prezentują  Xplay 7, ale wiele na to wskazuje, ponieważ urządzenie na fotkach jest niemal całkowicie bezramkowe i zakładać można, że czytnik linii papilarnych, podobnie jak w X20 Plus UD, ukryty jest tu pod ekranem. Dokładając do tego zaokrąglone rogi można wywnioskować, że Vivo zastosowało tu panel OLED.

gsmarena_001

Pytanie tylko, czy urządzenie w ogóle posiadać będzie przednią kamerkę, ponieważ ta jest niewidoczna na zdjęciach, chyba że ukrywa się na odrobinę grubszej dolnej ramce, tak jak ma to miejsce w Mi Mix od Xiaomi. Z wcześniejszych doniesień wynika także, że smartfon otrzyma wyświetlacz 4K, procesor Snapdragon 845 oraz 256/512 GB na dane.

Nie wiemy jednak, kiedy możemy spodziewać się oficjalnej zapowiedzi Xplay 7, choć zbliżające się targi MWC 2017 zdają się ku temu dobrą okazją.

gsmarena_002_03

 

Tagi: smartfon, Android, telefon, Chiny, flagowiec, vivo, bezramkowiec, Xplay 7,

Komentarze (8)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

08.02.2018 13:55

Wątków: 863 | Odpowiedzi: 22329

bomba

Ikona: :)

?

08.02.2018 14:10

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 3

A na co normalnym ludziom przednia kamera? Może wreszcie dzięki jej brakowi zdechną te rakowe selfie.

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

08.02.2018 14:34

Wątków: 72 | Odpowiedzi: 1084

.

Dla mnie to dziwne zagranie. 2-4mm na górze i dole. Gdzie umieszczona będzie kamera, czujniki i głośniki stereo.

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

08.02.2018 15:28

Wątków: 701 | Odpowiedzi: 37377

FEAR

żeby tylko nie było to 6-7"...

ηємσ ѕαριєηѕ ηιѕι ραтιєηѕ

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

08.02.2018 15:48

Wątków: 863 | Odpowiedzi: 22329

Talar

no chyba nietsety we wczesniejszych zapowiedziach bylo 6 jesli sie nie myle Ikona: :( a moze 5.5? Ostatnio wymienilem J5 2017 na S8, J5 byl dla mnie zbyt wielki Ikona: :( s8 jest nieby wiekszy ale smuklejszy dlatego juz nie mam problemow z trzmaniem i obsluga wlasciwie jedna reka, dla mnie idealny bylby 5 Ikona: :(

?

08.02.2018 18:56

Wątków: 1 | Odpowiedzi: 271

No NO przepiękny

aż nie dowierzam póki nie zobaczę na oczy bo właśnie tak chciałem ,żeby wyglądał mój LG G2.
Będzie się działo w tym roku tylko szkoda ,że to nie będzie miało EXYNOS 9810.
Snapdragon 845 to sporo ustępstw ale i tak poczekam na testy żeby przekonać się o ile EXYNOS 9810 jest mocniejszy od tego Snapdragona.Jeżeli pojawi się rzeczywiście wersja z nośnikiem o pojemności 512GB to pewne ,że będzie on od firmy SAMSUNG bo nikt inny na razie nie osiągnął tyle dla standardu UFS 2.1.
Przyszły rok to UFS 3.0 ,LPDDR5 i weź bądź mądry i kupuj teraz jak przyszły rok to kolejne wejście w przyszłość

08.02.2018 20:06

Wątków: 1 | Odpowiedzi: 271

Przepraszam ale musiałem

jeszcze raz tu wejść tak Mnie przyciąga wygląd tego Smartfona.No nic pozostaje czekać na premierę i jeżeli Snapdragon 845 będzie tylko trochę słabsze od EXYNOS 9810 to może wezmę go pod uwagę w przyszłym wyborze urządzenia wielofunkcyjnego mobilnego.
Ja mam przeciętny komputer od 3lat z 16GB RAM ,którego już nie używam bo zabrałem babci i dziadkowi ,żeby sobie kłopotu nie narobili wchodząc online do banku bo ma i7-4770.

08.02.2018 22:18

Wątków: 172 | Odpowiedzi: 29015

Hmm

Oby nie miał problemów Mi Mixa. I dla odmiany napiszę, że tu aż się prosi o wielki ekran. Mały zniszczy cały efekt.