A w PlayStation Plus luty …

Daniel Górecki, 2018-02-01 10:29 | Źródło Sony |

Sony właśnie podzieliło się z nami listą tytułów dostępnych w lutym w ramach abonamentu PlayStation Plus i jeśli liczyliście na to, że potwierdzą się doniesienia wskazujące na Far Cry 4 i Dark Souls 2, to nic z tego.

Posiadacze PlayStation 4 będą musieli zadowolić się Knack i RiME, czyli Sony mocno postawiło w tym miesiącu na platformówki z elementami zręcznościowymi. Pierwsza z gier jest jednym ze startowych tytułów konsoli Japończyków, przygotowanym przez wewnętrzne studia koncernu i zapowiedzianym już w 2013 roku podczas ujawniania konsoli, a za RiME odpowiada z kolei Tequila Works, czyli studio, które zasłynęło postapokaliptycznym Deadlight. W ramach PS Plus bonus możemy też liczyć na futurystyczną strzelankę StarBlood Arena, ale ta wymaga już posiadania gogli PS VR.

Na PlayStation 3 będziemy mogli natomiast pobrać Spelunker i Mugen Souls Z, a nieliczni użytkownicy handhelda PS Vita dostaną Exiles End oraz Grand Kingdom.

Wszystkie gry będą dostępne już od 6 lutego (przyszły wtorek) i przypominamy jednocześnie, że wtedy z oferty znikną styczniowe propozycje, więc lepiej jak najszybciej pobrać te, na których nam zależy.

Tagi: Sony, PS4, PS3, PS, PlayStation Plus, Knack, Rime, StarBlood Arena,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

01.02.2018 13:34

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 530

Rime

Jest bardzo przyjemne. Przeszedlem i podobała mi się. W dobrym starym stylu jak Ico.

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.