Samsung zaprezentuje Galaxy S9 i Galaxy S9+ w przyszłym miesiącu

Daniel Górecki, 2018-01-11 08:43 | Źródło |

Na CES 2018 na pewno nie zobaczymy już tegorocznych flagowych smartfonów Samsunga, co sugerowały przecieki z końca zeszłego roku. Na szczęście nie przyjdzie nam zbyt długo czekać na prezentację Galaxy S9 i Galaxy S9+, ponieważ odbędzie się ona już w przyszłym miesiącu.

Informację tę potwierdził szef mobilnego działu koreańskiego giganta, który w trakcie konferencji prasowej w Las Vegas obiecał, że nadchodzące flagowce firmy zostaną zaprezentowane w trakcie targów Mobile World Congress w Barcelonie, które tradycyjnie odbywają się pod koniec lutego (startują 26 lutego). Samsung ujawni w trakcie tej imprezy także datę premiery tych telefonów, a zapewne poznamy również ich ceny.

Wcześniejsze doniesienia dawały co prawda nadzieję, że na CES będziemy mogli podejrzeć Galaxy S9 i S9+, ale przedstawiciel Samsunga dość szybko zaprzeczył tym plotkom. Przynajmniej nie musimy jednak czekać do wiosennej konferencji prasowej, na której przeważnie firma prezentowała swoje nowe topowe smartfony. Czego możemy się po nich spodziewać? Pod względem designu raczej nie nastąpią jakieś większe zmiany, ponieważ rendery, które ukazały się w sieci, sugerują bardzo zbliżone konstrukcje z przesuniętym pod aparat czytnikiem linii papilarnych.  

1513925330_screen_shot_2017-12-21_at_10.47.40_pm_story

Tagi: Samsung, zapowiedź, flagowiec, 10 nm, CES 2018, Galaxy S9, MWC 2018,

Komentarze (11)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

11.01.2018 09:01

Wątków: 232 | Odpowiedzi: 6390

Który

To już rok Samsung kopiuje A. Pl i prezentuje swoje flagowce na własnej konferencji??? To po co pisać o CES2018... Frazelek.pl...

Screw you guys...I am going home !!!

11.01.2018 09:36

Wątków: 360 | Odpowiedzi: 16056

nie wiem co ty masz tu skopiowane

....

http://www.speedtest.net/result/6901318932 ☺

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

11.01.2018 09:52

Wątków: 2288 | Odpowiedzi: 20779

ekran bedzie zakrzywiony?

boomshanka#2569

11.01.2018 10:36

Wątków: 190 | Odpowiedzi: 5042

...

Jak S9 bedzie mniej zakrzywiony niz S8 to bedzie to moj pierwszy Szajsung.

Vendetta musi być

11.01.2018 10:59

Wątków: 1 | Odpowiedzi: 215

Ludzie chodźcie

to okulisty jak macie problemy z rozróżnianiem wyglądu Smartfonów.
"Radzio" ładnie przegiął ,że S9/S9+ od SAMSUNGA pisząc o kopiowaniu APPLE.
Jeżeli Koreańczycy zastosowali by podobny DESIGN do Amerykańców to jedno jest pewne już dawno nie byli by liderem sprzedaży Smartfonów.
Na powyższym zdjęciu widać ,że ten telefon bardziej przypomina LG V30 tylko ,że te zakrzywienia ekranu bo bokach zawsze tego nie lubiłem ale ma swoich koneserów.
Mnie już ciekawią testy SAMSUNG S9 i S9+ bo jak będą one takie jak zapowiadana wydajność w przypadku EXYNOS 9810 to amerykańscy konsumenci będą z pewnością zamawiać model z EXYNOS 9810 jak u nich oczywiście ma być SNAPDRAGON 845.
I tak samo tutaj widać ,że QUALLCOM musi być cichutko i nie może za mocno podnosić wydajności samego CPU ,żeby nie zagrozić w tym przypadku CPU APPLE gdyż musi być widoczne kto rządzi w USA.
Myślę ,że właśnie QUALL ma takie możliwości ,żeby to zrobić i właśnie SAMSUNG pokaże swoim EXYNOSEM 9810 jak ważna jest konkurencja z innego kraju ,która produkuje swój własny SOC.
Szkoda mi LG ,które jest mocne ale być może też w końcu wycerują jakiś porządny SOC ale ze względu na brak fabryk będą musieli produkować u konkurencji lub sami sobie fabrykę wybudują do produkcji chipów i będą kolejną siłą w tym światku.

11.01.2018 11:31

Wątków: 232 | Odpowiedzi: 6390

Czytanie

ze zrozumieniem. Nie chodzi o wygląd telefonu, tylko o to że było jasne, że nie będzie żadnej premiery na CES2018, bo od lat kopiując a.pla robią premierę na własnej konferencji...

Screw you guys...I am going home !!!

11.01.2018 11:37

Wątków: 360 | Odpowiedzi: 16056

no tak, zapomialem

przecież to apple wymyśliło konferencje, ze jeszcze nie opatentowali to aż dziwne.

http://www.speedtest.net/result/6901318932 ☺

11.01.2018 11:38

Wątków: 118 | Odpowiedzi: 27178

ja tam Radzia zrozumiałem, nie wiem jak mogliście inaczej to odebrać

jednak nie zgadzam się z tym, Samsung jest na tyle duży że jak najbardziej powinien mieć swoją konferencję

i7-6700K/MSI Z170A Gaming M5/16GB/1080Ti/RM850i/Samsung 960Evo 500GB + 850Evo 500GB/Fractal R5/ASUS PG279Q + Ryzen 1600/16GB/980Ti/Crucial 480GB/RM550x/LG 24GM77-B

11.01.2018 13:03

Wątków: 384 | Odpowiedzi: 13727

zawsze lepiej się przypierdolić

niż 2 razy przeczytać zdanie Ikona: ;)

http://rmn1.pl

11.01.2018 13:55

Wątków: 360 | Odpowiedzi: 16056

ja to nie wiem czemu

napisac "jak mogliście inaczej to odebrać" na razie to gatts zle przeczytal, reszta napisala normalnie, nie kumam po co sie zaraz do wiekszosci przyczepiac.

http://www.speedtest.net/result/6901318932 ☺

11.01.2018 15:14

Wątków: 1 | Odpowiedzi: 215

Każda wielka firma ma

swoją konferencję tylko ,że u Mnie o ramach wielkości firmy nie decydują jej zarobki tylko innowacje więc APPLE już od dawna dla Mnie nie jest jakimkolwiek innowatorem.
Gdyby nie firmy zewnętrzne to ludzie w dalszym ciągu w APPLE mieli by ekran LCD a sama firma byłaby na dnie gdyby pochodziła z innego kraju jak USA.
Przykład SONY pokazuje jak DESIGN może mieć wpływ na sprzedaż Smartfona.
U APPLE jeszcze panuje kult marki - systemu operacyjnego z GETTA ,który ma luki po ostatnich doniesieniach i najlepszy CPU na rynku do układów mobilnych takich jak SMARTFONY na szczęście SAMSUNG to nie QUALLCOM ,który ma z góry narzuconą pozycję i nie może za mocno ulepszać swojego CPU w SNAPDRAGON by APPLE mógł spokojnie żyłować wyniki.
Na szczęście Koreańczycy w EXYNOSIE 9810 pokażą ,że nawet i tutaj można porządnie ulepszyć ARM-a.

11.01.2018 23:05

Wątków: 232 | Odpowiedzi: 6390

Gatts

Android też ma te luki. Wiesz o tym ???

Screw you guys...I am going home !!!