Kolejne „tanie granie” od jutra w Biedronce

Daniel Górecki, 2017-12-10 15:43 | Źródło |

Myśleliście, że Biedronka przedstawiła nam już całą tegoroczną ofertę z zakresu gier wideo? No to byliście w błędzie, bo jutro rusza kolejna promocja, w ramach której kupimy ciekawe tytuły w niskich cenach.

Ponownie będziemy mogli wybierać spośród tytułów na PC, PlayStation 4, Xboxa 360 i Xboxa One. Jeżeli zaś chodzi o ceny, to mamy 3 grupy produktów - 39.99 PLN za choćby Wolfenstein The Old Blood na PC, 59.90 za m.in. Rayman Legends na Xboxa One i 79.90 PLN za np. Middle-Earth: Shadow Of Mordor Game Of The Year Edition na PS4.

gry

Tak prezentuje się zaś pełna lista dostępnych gier:

Tytuły za 39.90 PLN:

  • ·         Assassin's Creed: Rogue (PC)
  • ·         Project Remedium (PC)
  • ·         Heroes of Might and Magic VII (PC)
  • ·         Discovery: Gorgczka Ztota (PC)
  • ·         Cities: Skylines (PC)
  • ·         Wolfenstein: The Old Blood (PC)
  • ·         Deadlight: Ridector's Cut (PC)
  •  

Tytuły za 59.90 PLN:

  • ·         Rayman Legends (PS4)
  • ·         Assassin's Creed: Syndicate (PS4)
  • ·         LEGO Star Wars: Przebudzenie Mocy (PC)
  • ·         Euro Truck Simulator 2: Edycja Roku (PC)
  • ·         Fallout 4 (PC)
  • ·         Mafia 3 (PC)
  • ·         Rayman Legends (Xbox One)
  • ·         DOOM (Xbox One)
  • ·         Karaoke: Radiowe Hity + mikrofon (PC)
  • ·         Dishonored GOTY (PC)
  • ·         Quake Collection (PC)
  • ·         Total War: Attila - Tyrani i Krolowie (PC)
  • ·         Rome 2: Total War - Edycja Sparty (PC)
  •  

Tytuły za 79.90 PLN:

  • ·         Lego Avengers + Lego Marvel Super Heroes (PC)
  • ·         Lego Marver Superheroes 2 (PC)
  • ·         For Honor (PC)
  • ·         Middle-earth Shadow Of Mordor GOTY (PS4)
  • ·         Read Dead Redemption GOTY (Xbox 360)
  • ·         The Elder Scrolls Anthology (PC)

Tagi: PC, gry, PS4, Xbox One, ceny, Xbox 360, promocja, Biedronka, giermasz,

Komentarze (11)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

10.12.2017 15:53

Wątków: 258 | Odpowiedzi: 20582

To "tanie" granie jest coraz droższe.

silentium universi

10.12.2017 16:25

Wątków: 3 | Odpowiedzi: 7876

ta cena

rdr-a, gry sprzed 8miu lat Ikona: crazy

7900x+r6e+64gbRAM+titanV+fullCL+NVM, 1950x+RZE+64gbRAM+vegaFE+aio+NVM, do tego twoj buldupy i duzo monitorow, handluj z tym

10.12.2017 17:14

Wątków: 112 | Odpowiedzi: 2143

j.w rdr za 80 PLN???????

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

10.12.2017 20:53

Wątków: 481 | Odpowiedzi: 46773

Tanie granie, tanie ruchanie klienta chyba. Ikona: :D

Eye have a spell checker four my pea see, it marks miss steaks aye cannot sea. Each frays is whiff out flow, my checker tolled me saw.

10.12.2017 23:08

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 249

...

Tak myślałem, że może będzie coś ciekawego na zakurzone w c...j PS3, ale z takimi atrakcyjnymi cenami, to i dobrze, że zapomnieli o staruszce. Niech się kurzy dalej.
Ostatnio odpaliłem ją jakiś rok temu na chwilę, przy właśnie biedronkowym zakupie "obcy izolacja" za 48zeta i niestety srogo się zawiodłem tym tytułem. Jak "dla mnie" straszna słabizna, warta może 20pln.

11.12.2017 08:03

Wątków: 30 | Odpowiedzi: 4877

doom za 59zł to chyba dobra cena ?

4690k@4.5ghz/z87Pro/2x8gb TeamGroup Zeus 2133\CL10/Zotac 1060 6gb Blower/Xonar Dx/Fsp raider 750wat@Schyte/Corsair 800D

11.12.2017 08:34

Wątków: 364 | Odpowiedzi: 13150

no bym dooma na xone

w tej cenie chętnie kupił. Nie przechodziłem na piecu a na konsoli grałem w demko i podeszło mi bo wkurwiałem się okrutnie próbując opanować pada a lubię wyzwania Ikona: :)

Koniec posta.

11.12.2017 08:53

Wątków: 1 | Odpowiedzi: 752

Eee tam narzekające z was dziadki. TES Anthology i Fallout 4 w całkiem dobrych cenach.

i7-6700@4,7(air) & 16GB Gskill 3100@15-15-15-35 & 970GTX MSI & 950Pro 256GB. Nie lubię nadgryzionych=używanych jabłek.

11.12.2017 19:12

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 14

@wymiot - RDR jest dostępny też we wstecznej kompatybilności na XOne. Do tego to gra w którą blacharze nie zagrali i nie zagrają (i nie ukradną). Nic dziwnego że ciągle w cenie.

11.12.2017 20:54

Wątków: 3 | Odpowiedzi: 7876

niggurath

raczej ze wiem, co i tak nie tlumaczy takiej ceny Ikona: :P moze jeszcze jakby ja podciagneli jak gow3 czy pierwsze ac, ale za starocia tyle dawac to come on...

7900x+r6e+64gbRAM+titanV+fullCL+NVM, 1950x+RZE+64gbRAM+vegaFE+aio+NVM, do tego twoj buldupy i duzo monitorow, handluj z tym

11.12.2017 23:32

Wątków: 162 | Odpowiedzi: 25192

...

tym bardziej, że RDR w wyprzedażach MS bywa za 20 PLNów Ikona: ;)

ASRock Z97 PRO4, i5-4690K, RipjawsX 2x4GB 2133MHz, MSI GTX970 4G, SB Z, WD30EFRX, Crucial MX100 512GB, Cooler Master G650M, DVR-215D, HP LA2306x; Galaxy Tab S; XBox One X

16.12.2017 18:26

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 14

@up - nie bywa, tylko był. i nie w pudełku, tylko jednorazówka, przypisana do konta. i z tego co pamiętam, sama podstawka, bez dodatku.

16.12.2017 20:13

Wątków: 162 | Odpowiedzi: 25192

...

bywa,
tak, wersje elektroniczna, ale dla mnie to nawet lepiej,
tak, sama podstawka

ASRock Z97 PRO4, i5-4690K, RipjawsX 2x4GB 2133MHz, MSI GTX970 4G, SB Z, WD30EFRX, Crucial MX100 512GB, Cooler Master G650M, DVR-215D, HP LA2306x; Galaxy Tab S; XBox One X