The Evil Within 2 doczekało się darmowej wersji trial

Daniel Górecki, 2017-12-09 11:21 | Źródło Bethesda |

The Evil Within może i nie jest popularnym tytułem AAA, ale ten klimatyczny survival horror znalazł liczne grono odbiorców i ostatecznie doczekał się nawet kontynuacji. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji jej spróbować, to właśnie natrafiła się idealna okazja, bo deweloper udostępnił nam darmowe demo The Evil Within 2.

To dostępne jest na wszystkich platformach, na jakich zadebiutowała gra, czyli PC, PlayStation 4 i Xbox One – pobranie komputerowej wersji ze Steam wiąże się z koniecznością posiadania aż 37 GB wolnego miejsca!

Czy to oznacza, że demo jest tak duże? Trudno powiedzieć, bo trafiło do sieci dziś, a Bethesda ograniczyła się do informacji, że umożliwia przejście początkowych rozdziałów – nie wiemy więc, kiedy się kończy. Tak czy inaczej, jeżeli gra się nam spodoba, to standardowo nasze postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji, jeśli zdecydujemy się ją zakupić.

Przy okazji, dziś możemy zakupić The Evil Within 2 w specjalnej cenie, tj. 129.99 PLN na Steam, 145 PLN na Xbox Store i 145 PLN na PlayStation Store.

Tagi: PC, PS4, Xbox One, TPP, demo, trial, survival-horror, The Evil Within 2,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.