Nvidia na Black Friday - tańsze Shield TV, nowa wersja urządzenia i promocje na gry

Daniel Górecki, 2017-11-24 12:41 | Źródło Nvidia |

Czarny Piątek to początek szaleństwa przedświątecznych zakupów nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i wnaszym kraju. Tradycja dużych obniżek cen z tej okazji przyjęła sięjuż na stałe, praktycznie na całym świecie. Z tej okazji NVIDIA przygotowała dwie duże promocje, które ucieszą miłośników filmów oraz gier. Pierwsza dotyczy obniżki ceny urządzeń SHIELD TV, które można teraz kupić już od 699 zł, natomiast w ramach drugiej ceny ponad 30 gier na SHIELD są obniżone o nawet 75%.

NVIDIA SHIELD to urządzenie do strumieniowania multimediów z obsługą standardu 4K HDR. Urządzenie zapewnia możliwość korzystania zarówno z gier stworzonych na komputery osobiste jak i najbardziej zaawansowanych graficznie tytułów dla systemu Android, co wyróżnia je na tle innych urządzeń strumieniujących.

Z okazji Czarnego Piątku NVIDIA oficjalnie wprowadza na polski rynek tańszą wersję urządzenia SHIELD TV, kierowaną głównie do fanów multimediów, którzy mniej interesują się grami. Zestaw bez kontrolera (to jedyna różnica w stosunku do tradycyjnego modelu) jest dostępny w promocyjnej cenie 699 zł. Regularna cena, która będzie obowiązywać po zakończeniu akcji to 849 zł. W ramach tej samej promocji w cenie 849 zł dostępna jest pełna wersja z kontrolerem (regularna cena to 999 zł).

Promocja trwa do poniedziałku 27 listopada włącznie i obowiązuje w sklepach Komputronik i x-kom (chwilowo wersja bez kontrolera jest dostępna tylko w x-kom). Szczegóły na stronie https://www.nvidia.pl/shield/shield-tv/

Dla wszystkich obecnych i nowych posiadaczy urządzeń SHIELD przygotowano również promocję dotyczącą gier. Ceny ponad 30 tytułów obniżono nawet o 75%. Jest wśród nich m.in. Doom 3: BFG Edition działający natywnie pod kontrolą systemu Android, czy znana z PC seria gier LEGO, dostępna w usłudze strumieniowej GeForce NOW. Szczegółowe informacje na temat obniżek na stronie https://www.nvidia.pl/shield/black-friday-sale/.

nvidia_shield_tv_-_black_friday

 

 

Tagi: nvidia, gry, promocja, przecena, Shield, Czarny Piątek, Black Friday, Shield TV,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

25.11.2017 11:07

Wątków: 174 | Odpowiedzi: 29426

Hmm

Jak to jest z Shieldem? Można strumieniować dowolna grę z pc? I jak wygląda wtedy kwestia podlaczenia kontrolera? Np kierownicy?

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.