Corsair prezentuje wygodne i wytrzymałe słuchawki dla graczy HS50

Daniel Górecki, 2017-11-17 14:00 | Źródło |

Corsair zaprezentował swój nowy zestaw słuchawkowy o nazwie HS50, który dzięki regulowanym miękkim nausznikom i aluminiowej konstrukcji gwarantować ma wygodę podczas gry oraz wysoką jakość wykonania i wytrzymałość. Dodatkowo, odpinany mikrofon oferuje komfort użytkowania niezależnie od zastosowania – podczas gry na PC, Nintendo Switch, na konsoli lub na telefonie.

hs50_hero1

Znajdujący się bezpośrednio na słuchawkach panel kontrolny umożliwia łatwą i szybką regulację głośności bądź całkowite wyciszenie bez konieczności odrywania się od gry. Zdaniem producenta precyzyjnie dostrojone 50-milimetrowe neodymowe przetworniki generują czysty dźwięk wysokiej jakości w szerokim zakresie od 20Hz do 20kHz. Za bezproblemową komunikację głosową odpowiada wspomniany już odpinany, jednokierunkowy mikrofon certyfikowany przez aplikację Discord. Zapewnia on zakres rejestracji mowy od 100Hz do 10kHz i wysoką czułość -40dB, przy jednoczesnym ignorowaniu dźwięków otoczenia. Za sprawą uniwersalnego złącza jack 3,5mm, zestaw HS50 jest kompatybilny zarówno z komputerami i konsolami oraz urządzeniami mobilnymi.

hs50_hero4

Corsair chwali się także, że niezależnie od tego, czy używane przy biurku, czy na kanapie lub w podróży, słuchawki HS50 gwarantują wygodę i odpowiednie wyciszenie dźwięków otoczenia. Regulowane nauszniki pokryte miękką pianką z pamięcią kształtu zapewniać mają zaś maksymalną wygodę przy nawet wielogodzinnych maratonach gier, niezależnie od kształtu i wielkości głowy. Trzeba przyznać, że minimalistyczny wygląd i subtelne detale pokrywające aluminiową konstrukcję sprawiają, że słuchawki bardzo dobrze się też prezentują. 

Zestawy Corsair HS50 dostępne są w kolorze czarnym z detalami niebieskimi, zielonymi lub czarnymi. Ich cena to 49,99 EUR

hs50_hero3

Tagi: cena, słuchawki, headset, Corsair, Gaming, słuchawki dla graczy, HS50,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

17.11.2017 23:45

Wątków: 394 | Odpowiedzi: 14223

o co chodziz tym konfortem podczas grania na różnych

platformach dzięki odpinanemu mikrofonowi?

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.