Nadchodzi kolejny darmowy weekend Overwatch

Daniel Górecki, 2017-11-13 14:45 | Źródło Blizzard |

Overwatch okazał się tak wielkim hitem Blizzardu, że studio z pewnością nie może narzekać na zbyt małą ilość graczy, ale i tak postanowiło przyciągnąć kolejnych. Wszystko za sprawą kolejnego darmowego weekendu (poprzedni był we wrześniu), który odbędzie się w dniach 17-21 listopada na wszystkich platformach, tj. PC, Xbox One i PlayStation 4.

Jeśli więc nie mieliście jeszcze okazji przetestować gry, to będzie to idealna okazja - tym bardziej, że twórcy nie przewidują żadnych ograniczeń i pozwolą nam przetestować wszystkie tryby, 16 map i 26 bohaterów. Poza tym, tradycyjnie już wszystkie zdobyte poziomy, skrzynie i inne dodatki będziemy mogli przenieść do pełnej wersji Overwatch, jeżeli zdecydujemy się ją zakupić po zakończeniu darmowego weekendu. Jedyny warunek to oczywiście korzystanie z tego samego konta Blizzard, Xbox Live lub Sony Entertainment, w zależności od wybranej platformy.

Mówiąc krótko, Blizzard zaprasza wszystkich od 17 listopada (od godz. 20:00 czasu polskiego) do 21 listopada (do godz. 8:59 czasu polskiego), a wszystkie szczegóły znajdują się TUTAJ.

1

Tagi: PC, PS4, Xbox One, fps, shooter, Blizzard, Overwatch, darmowy weekend, sieciowy shooter,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.