ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Thermaltake X Comfort Air Gaming Chair - krzesło dla graczy, które schłodzi nam tyłek

Daniel Górecki, 2017-11-13 13:11 | Źródło |

Kiedy już złożymy wymarzony komputer i dokupimy do niego hi-endowe peryferia, czego jeszcze potrzeba nam do pełni szczęścia? Oczywiście gamingowego krzesła i to najlepiej takiego, które schłodzi nasz tyłek. A tak przynajmniej próbuje przekonywać Thermaltake, które zapowiedziało nowy model o nazwie X Comfort Air Gaming Chair, który otrzymał aktywny system chłodzenia.

Na ten składają się cztery wentylatory umieszczone w siedzisku krzesła. Producent zastosował nawet perforowaną ekoskórę na wierzchu, która zapewniać ma odpowiednią przewiewność materiału oraz umieszczoną pod nią "oddychającą" siatkę. Taka kombinacja nie tylko zapewniać ma odpowiednie chłodzenie, ale i redukcję wibracji oraz hałasu powstających na skutek pracy wentylatorów. Producent zapewnia o redukcji temperatury od 0,6ºC do 1,5ºC oraz hałasie nie przekraczającym 32 DB(A). Ba, jest nawet trzystopniowa regulacja prędkości wentylatorów.

Cena tego unikalnego krzesła zaczyna się od 499 USD, a za 550 USD możemy otrzymać skórzaną wersję. X Comfort Air dostępne jest w czarnej i czerwonej opcji kolorystycznej.

Wydaje się więc, że producenci sprzętu komputerowego znaleźli kolejną niszę i aż dziw bierze, że Thermaltake nie pokusił się od razu o wariant z podświetleniem RGB, ale to zapewne będzie dostępne w kolejnej wersji tego produktu :)

5a1dmzye0uyisqu6

jl2qcec2ky8vjk5s s1aqbdcbmpkzzogz

Tagi: Thermaltake, Gaming, fotel, aktywne chłodzenie, krzesło, Thermaltake X Comfort Air Gaming Chair, X Comfort Air Gaming Chair, X Comfort Air,

Komentarze (0)

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.