ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Kolejne problemy z wyświetlaczem smartfona Pixel 2 XL

Daniel Górecki, 2017-11-12 13:42 | Źródło |

Wygląda na to, że to jeszcze nie koniec narzekania użytkowników smartfrona Pixel 2 XL na wyświetlacz tego urządzenia. Już wcześniej donosiliśmy o bardzo szybkim wypalaniu się obrazu na stosowanym przez Google panelu OLED oraz niebieskim odcieniu, natomiast teraz pojawiają się doniesienia na temat problemów z responsywnością ekranu.

Na forum firmy poświęconym smartfonom z serii Pixel 2 pojawia się coraz więcej wpisów od osób skarżących się na nierejestrowanie dotyku przez ekran blisko jego krawędzi w modelu Pixel 2 XL. Z testów wynika, że o ile krawędzie wyświetlacza nie mają żadnych problemów z wykrywaniem gestów przeciągnięć, to już nie zawsze odnotowują zwykłe naciśnięcia czy stuknięcia w ekran. Poniżej możecie obejrzeć jak wygląda ta przypadłość:

Zdaniem Android Police wynika to z faktu, iż producent zastosował nieco zbyt mocną ochronę przed przypadkowymi naciśnięciami. Dobra wiadomość jest taka, że nie powinno być w takim razie większych problemów z wypuszczeniem łatki, która upora się z problemem, a Google już pracuje nad rozwiązaniem.

Pixel 2 XL to jednak nie jedyny nowy smartfon, który boryka się w ostatnim czasie z problemami z ekranem, ponieważ część użytkowników skarży się także na wyświetlacz w iPhonie X. Część z nich boryka się z brzydką zieloną linią ciągnącą się w wzdłuż ekranu, natomiast inni narzekają na kłopoty z responsywnością ekranu w niskich temperaturach. Gigant z Cupertino postanowił także niedawno wytłumaczyć swoim klientom w jaki sposób działają ekrany OLED i zapewnił, że wypalanie się tego typu paneli jest normalną rzeczą, podobnie jak przybieranie różnych odcieni zależnych od kąta z jakiego patrzymy na wyświetlacz.  

Tagi: smartfon, telefon, oled, problemy, Pixel 2 XL, responsywność, iPone X,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

13.11.2017 23:07

Wątków: 276 | Odpowiedzi: 11795

to jest piękne


Gigant z Cupertino postanowił także niedawno wytłumaczyć swoim klientom w jaki sposób działają ekrany OLED i zapewnił, że wypalanie się tego typu paneli jest normalną rzeczą, podobnie jak przybieranie różnych odcieni zależnych od kąta z jakiego patrzymy na wyświetlacz.


najpierw jabłko uczyło ludzi jak prawidłowo trzymać telefon Ikona: glupi
teraz muszą edukować ich na temat działania ekranów Ikona: lol2
ten zielony pasek pewnie wynika z tego, że puszczali bąki mając telefon w tylnej kieszeni i któryś zabłądził do środka Ikona: lol

Xperia Z3C, Surface 2 PRO, HTC Himalaya, Asus Transformer 101, http://smakowyraj.blogspot.com

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.