Smartfon Razera zaprezentowany na pierwszym zdjęciu

Daniel Górecki, 2017-10-16 10:14 | Źródło |

O ile jeszcze nie odnotowaliście, Razer szykuje się właśnie do wejścia na rynek smartfonów i już 1 listopada powinniśmy otrzymać prezentację pierwszego tego typu urządzenia firmy, które skierowane będzie do graczy. Powoli napływa do nas coraz więcej informacji na temat sprzętu - w ubiegłym tygodniu w sieci pojawiła się domniemana specyfikacja telefonu, a teraz opublikowano nawet jego zdjęcie.

Fotka ujawniona została przez portal TechByte (jakby znaki wodne nie były wystarczająco oczywiste) i choć ujawnia tylko górną część tylnego panelu słuchawki, to jednak charakterystyczne logo Razera jest tu bardzo dobrze widoczne. Źródłem jest podobno osoba pracująca w branży gier, która otrzymała urządzenie do testów, trzeba mieć więc na uwadze, że może to być jeszcze prototyp, który nieco odbiega od finalnego designu.

 Dostrzec możemy tu także moduł podwójnego aparatu tylnego wraz z lampą LED, który umieszczony został w lewym górnym rogu telefonu. Poza tym, widać, że za telefon odpowiada ekipa Nextbit, którą Razer nabył na początku tego roku, ponieważ smartfon cechuje podobny, kanciasty kształt jak w przypadku ich telefonu Robin.

Przypominamy, że na specyfikację smartfona Razera składać ma się procesor Snapdragon 835, 8 GB pamięci RAM, 64 GB na dane i 5,7-calowy wyświetlacz QHD. A jako że benchmarki dość łatwo podrobić, lepiej podchodzić do tych doniesień z dystansem. 

gsmarena_002_02

Tagi: smartfon, specyfikacja, telefon, razer, zdjęcie, Snapdragon 835, Nextbit,

Komentarze (3)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

16.10.2017 12:15

Wątków: 157 | Odpowiedzi: 5720

Gdzie jest RBG?????

Ikona: :P

Najlepszy platnik :)

16.10.2017 14:11

Wątków: 24 | Odpowiedzi: 993

Fenomenalny wystający obiektyw....
Że też nikt nie umie zrobić porządnie kamerki?

Pokochałem me Atari, było z drewna i ze stali, z prądem niezbyt to działało, węgiel sypać należało... VPN-> http://nordvpn.com/?ref=40338145 (-20% przy odnow.) /kupon: 3yholiday ($2.75/mc)

16.10.2017 14:57

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 44

Dokładnie, nie dość że telefon dziwnie lewituje przez to, to jeszcze łatwiej o zarysowania i kiepskie foto. Dali by grubszą obudowę żeby schować obiektywy i jednocześnie wpakować większą baterię, w końcu to sprzęt dla graczy i po 4h intensywnego używania na bank trzeba będzie ładować...

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.